Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Red Faction III - pierwsze szczegóły

33 postów w tym temacie

PC juz daaawno temu przestal byc rynkiem docelowym.. to ze ''jeszcze'' wydaja na niego gry( a nie jedynie na PS3/Xpudlo/wii) wynika z faktu ze developrzey chca jeszcze z produktu maxymalnie duzo wyciagnac kasy :) nie przykladajac sie do konwersji na PC, ah te wymagania co?(one wynikaja NIE TYLKO z roznorodnosci platform jaka PeCetowcy maja ale tez wlasnie z braku odpowiedniego wkladu developera) wiec Spector takim przydlugim przynudnawym wstepem chcialbym Tobie zakomunikowac ze mozesz sie nie doczekac ;) bo o ile w 2009 pojawi sie na nextgeny to... mala scenka rodzajowa przedstawiajaca rozmowe dwoch szefow THQ:

-Jhon mamy juz 2011 nikle jest zainteresowanie posiadaczy konsol naszym hitem, moze czas na PCta?

- mhmhmhm.. a na PC ktos jeszcze gra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, z tego co pamiętam pierwsza część wydana była najpierw na PC, a dopiero później na PS2 (XBoxa jeszcze chyba nie było). Czyli mamy tutaj małą lekcję historii z losem gier na PC-konsole...
W pierwszą część grało się bardzo przyjemnie - zupełną nowością była możliwość wysadzania ścian (choć w rzeczywistości tylko w wyznaczonych do tego miejscach) i cieszyło również kilka pojazdów w grze, wtedy to jeszcze była rzadkość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DO: Turin6

Bidulku, co Ty wiesz o życiu:) Czy 6 na końcu oznacza Twój wiek ;P ? PC i Windows są zbyt rozpowszechnioną platformą, aby mimo wszystko pozwalać sobie na utratę dużych zysków. Fakt, są tytuły (głównie arcade''ówki), które powstają głównie z myślą o konsolach, ale jest też duża gama tytułów powstających głównie na PC. Fakt, że rynek PC sam się zabija poprzez piractwo, nie oznacza jeszcze, że całkiem zniknie.
A teraz scenka rodzajowa dla Ciebie:
- Tommy mamy już 2020, nikłe jest już zainteresowanie WoW na PC, może czas na konsole?
- mhmhmhm.. a to wymyślili już pada z przynajmniej 40 klawiszami ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czapelo czy w twojej rodzinie jest jakas czapla( z tym mi sie skojarzylo widac-fajny nick)? lol tak samo idiotyczne pytanie jak Twoje.. znizam sie do twego poziomu ale coz czasem 3ba. Nie wiem w ktorym chlopcze zyjesz wieq.. chyba nadal XX co??Konsole glownie arcade??? buahahahaha... wez prosze smyq... nie rozmieszaj mnie o tu prosze bardzo http://www.gram.pl/sklep_kategoria.asp?e=8g66 do samego PS3.. gry... ARCADE, prawda Cod4 MoH AC czy tez xbocowy halo 3 gow,to sa arcade?? nonono.. chyba ze masz problemy z rozroznianiem gatunkow, faktycznie RTS na PC ;) MMO... jeszcze kroluje na PC.. ale NCsoft pracuje z Sony nad MMO wiec zobaczymy zobaczymy.. TO ze windows jest rozpowszechniona platforma nie oznacza ze kazdy wykorzystuje ten sprzet do grania, lol coz za pokretna logika ;) "Z opublikowanych ostatnio przez NPD danych, dotyczących sprzedaży gier w USA, wynika, że w wartym 18,85 miliarda dolarów rynku, gry na PC stanowią zaledwie niecałe 911 milionów."i generalnie to WoW generuje. USA to nie caly swiat no ale..

i co ty na to czaplo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nooo to może byc ciekawa produkcja jak ja dawno nie grałem w pierwszą i drugą częsc ojjjj no ale nie ma co się dziwic ta gra ma już swoje lata może to była jedna z moich pierwszych strzelaninek już nie pamiętam xD ale mam nadzieje że gra będzie świetnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Częściowo masz rację, PC pozostanie jednak jedyną (!) platformą do grania w gry RTS, RPG czy MMORPG.
Teraz tendencja jest inna niż w czasie wydania pierwszego RFa - najpierw tytuł wychodzi na konsolę, potem na PC (przez co w niektóre tak uproszczone tytuły odechciewa się grać).

Na razie jest czas aby rozkoszować się PCtem, potem pomyślimy co dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm ladna wymiana epitetow to i ja moze sie doalcze? Synku upadek gier na PC glosza dzieci konsolowe od niepamietnych czasow. Latwo dowiesc, ze wszystko co dobre w tej branzy to zasluga PCtow.

RF powstalo na PCty i bylo hitem. Przelomowa gra, ktora podbila serca graczy. Druga czesc zgodnie z moda powstala rowniez na konsole. Efekt? Gra zostala gniotem roku i nikt tego kijem dotknac nie chcial - przynajmniej na PC.

Seria TES byla mega hitem na PCtach. Oblivion mial byc bardziej przyjazny konsolom i tak oto stworzyli NAJNUDNIEJSZEGO rtsa dziesieciolecia(slowa recenzentow a nie tylko moje), ktory poza grafika nie oferuje nic. No ale dzieci konsoli sie ciesza bo maja ladna lupanke.

Jade Empire gra rzekomo genialna z geneza na konsole. Nie zdziwi nikogo chyba fakt, ze bardziej ulomnej i zalosnej namiastki RPG to ja w zyciu nie widzialem. No ale gra byla tylko portowana z konsol wiec sie tego spodziewalem...

Masz racje, nie tylko arcade(80% rynku? :D)rzadzi na konsolach. Sa jeszcze samochody i sport, ba nawet kilka strzelanek sie trafi z tym cudownym auto-aimem. Hmm niech to, to tez sa przeciez arcade :D

Wieli hit konsolowy Halo, ktory wrecz nakrecil sprzedaz samego sprzetu po zaoferowaniu PCtowcom zostal wysmiany i zjechany(slusznie, bo to syf). GoW portowane na PCta musialo zostac ulepszone i rozbudowane by ktos sie tu tym zainteresowal.

Mozesz mi machac przed oczami danymi sprzedazy ale one nijak sie nie przekladaja na faktyczna jakosc produktu. Historia zas pokazuje, ze konsole poza...ojej nie ma czegos takiego bo PES i FIFE to i my mamy od lat a samochodowki wcale nie gorsze. My podepniemy sobie smialo pada, kierownice i co tylko chcemy bo na tym polega zestaw komputerowy a wy podpinajac z konsoli robicie komputer - przyznajecie sie do proazki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://polygamia.pl/konsole-zabieraja-graczy-pecetom nie wchodze na forum jedynie "Dodaj Komentarz" takze big sry za spam, ale ten artykul w miare obrazowy sposob pokazuje skale zjawiska a teraz takie btw. Long Live PCgaming ;) bo granie na PC.. to est to mycha klawa i jazda ale... nie ma przyszlosci.

a tak do tematu wracajac zeby taki offtop konkretny sie nei zrobil..
Odpalenie RedFaction1 bylo dla mnie ''czyms'' jak PIERWSZE odpalenie quake 1... szok.. szczena na podlodze itp.itd. takze wiele sobie obiecuje po 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja liczę, że fizyka będzie na możliwości dzisiejszych maszyn i nie tak wybiórcza jak w jedynce (tą ścianę można zniszczyć, tej nie itp.).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hyh ale ja nie mam konsoli xD pokazuje tylko suche fakty, niecaly rok temu zmienialem (kolejnego kompa) wlasnie z mysla graniu.. takze mi nie jest na reke obrot spraw.. ale wiem ze na moim sredniaq c2d 3.3 x1950 512 mb 2g ramu taki tytul na ktorym mi zalezy czyli AC nie pojdzie.. a gra rewelacyjna LostPlanet extreme condition..wyglada cudnie na high.. ale 20 fps jest niegrywalne i nie wiem co wy z tymi arcade... serio... SPOJRZIE jakie gry wychodza.. na konsole ale nie jako lol fanboyePC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale to jakis ulomny artykul niestety. Hardcorowy gracz? Kazdy kogo znam a ma konsole to gracz niedzielny. Kupil konsole by moc pograc 10min przed pojsciem do pracy a jedna gra starcza mu na miesiac. Ja kupuje cztery gry miesiecznie. Ilu konsolowcow tez tak robi? :}

COD to tez hybiony przyklad bo seria ta z kazda kolejna czescia ''konsolowacieje". Na PC wielkim hitem jakos sie nie okazala(mam i gralem nawet w klanie ale znudzilo mnie)bo nie oferuje nic oryginalnego a balans skopany dzieki unlockom ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hyhy, kolejny exclusive dla konsolowców ^^

Ja akurat nie miałem okazji zagrać w którykolwiek z tytułów z napisem "Red faction". Szczerze mówiąc tytuł mało mi mówi, no ale destrukcja ścian to fajna sprawa. Tak więc zapowiada się niezły tytuł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować