Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Duży news wokół C&C 3 wisi w powietrzu

20 postów w tym temacie

"Wszyscy, którzy nabędą edycję limitowaną Command & Conquer 3 lub sam dodatek Kane''s Wrath, będą mieli dodatkowy powód do zadowolenia" - Tak jest! Tępimy piratów EA ;] Co do Wielkiej Tajemnicy Tajemnic to jestem ciekaw "o sso chodzi". Jednak Kane''s Wrath i tak chce kupić ;p Póki co zadowalam się ( bez skojarzeń ) Warhammer''em 40k Dark Crusade ;]

Hmmm... Największa tajemnica... jedyne co mi przychodzi do głowy, to postać Kane''a, o której przez wszystkie części Command and Conquer nic konkretnego, ponad to, że jest głównym przywódcą NOD oraz o jego skłonnościach do zmartwychwstania, niewiele tak na prawdę wiadomo.

Dnia 06.02.2008 o 16:16, Kris_bla napisał:

To na pewno C&C 4 na silniku FarCry 2 ;-)

Jeśli już to CryEngine 2...

A jeśli chodzi o dodatek to niemoge się doczekać C&C3 było bardzo udaną grą.

Lubię takie niespodzianki, ale i tak C&C3 nie kupię. Chyba, że dodadzą coś NAPRAWDĘ super.
Sam pomysł z "tajemnicą tajemnic" jest dobry. Byle tylko nie okazało się, że tyle szumu na nic i dodadzą coś banalnego.

Może to będzie jakiś mały dodatek tak jak te dodatkowe skiny w kolekcjonerskiej wersji podstawki (która notabene w Polsce ukazała się w błędnym wydaniu, bo przez pomyłkę zawierała płyty z normalnej wersji).

moze bedzie to tytul w jakis sposob spinajacy uniwersum tyberianskie z redalertowym. a jesli mialby to byc RA3 - oby utrzymano go w klimacie jedynki, bo 2ka mimo tego ze calkiem fajna w niektorych momentach przypominala komedie (zachowania Rosjan no i Yuri z trzepaczka do jajek na glowie :))

Dnia 06.02.2008 o 16:48, Fang napisał:

Jeśli już to CryEngine 2...

A czemu jesli juz to CryEngine 2? Ja tylko powiedzialem, ze na silniku FarCry 2, a nie ze ten silnik sie tak nazywa...

Dnia 06.02.2008 o 16:48, Fang napisał:

A jeśli chodzi o dodatek to niemoge się doczekać C&C3 było bardzo udaną grą.

Tu sie zgodze z tym, ze C&C3 jest fajowe, ale ja nie czekam na dodatek ;-)

Pozdrawiam

Dnia 06.02.2008 o 18:16, Jcdx napisał:

moze bedzie to tytul w jakis sposob spinajacy uniwersum tyberianskie z redalertowym.
a jesli mialby to byc RA3 - oby utrzymano go w klimacie jedynki, bo 2ka mimo tego ze
calkiem fajna w niektorych momentach przypominala komedie (zachowania Rosjan no i Yuri
z trzepaczka do jajek na glowie :))

To prawda, zwłaszcza lider Rosjan był zbyt komiczny i ogólnie w grze zrobiono z nich idiotów. Wydaje mi się, że oba uniwersa zostały rozdzielone. Jedynie w RA1 był obecny Kane, ale już w RA2 nie było nawet wzmianki o tym. Jest też teoria fanowska, która twierdzi, że jeśli w RA1 wygrali Rosjanie to mamy sytuację z Tiberian Dawn (gdzie Nod przejęło tereny ZSRR), a jeśli wygrali Alianci to mamy sytuację z RA2. Nie są to chyba jednak kanoniczne wersje.

Zaloguj się, aby obserwować