• 0
RobeN

Czy gra uruchomi się na moim sprzęcie? - temat ogólny o wymaganiach gier

Pytanie

Temat skierowany do wszystkich, którzy nie są pewni, czy dana gra uruchomi się na ich komputerze.

Wszelkie sprawy techniczne należy kierować już do wątków precyzyjnych, traktujących o konkretnych przypadkach.

W wątku tym prosimy umieszczać tylko konkretne zapytania. Za wypowiedzi nie związane z tematem wątku użytkownicy będą surowo karani :)

Czasami warto przed zadaniem pytania zajrzeć do "wymagań sprzętowych" poszczególnych gier umieszczanych na naszej stronie w bazie Pomocy Technicznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5485 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 11.03.2009 o 18:07, kryst90 napisał:

Czy pójdzie mi Age of Conan na moim kompie ?:

Geforce 7300GT Sonic 256mb
AMD Sempron 2000 1,5GHz
Ram - 1,5Gb


Nie chce cię smucić ale z powodu procka(zwłaszcza procka) szanse na odpalenie Age of Conan są praktycznie równe zeru:-( wogłule to twój procek jest nieproporcjonalnie słaby do reszty kompa. Przy tej ilości RAM-u i dość dobrej karcie grafy mógłbyś spróbować odpalić wiele gierek ale z tym prockiem, który jest gorszy nawet od mojego (nie sądziłem że kiedykolwiek to powiem) próby te są skazane na niepowodzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 11.03.2009 o 21:07, Materdea napisał:

Czy GTA IV uruchomi się choćby na na easy detalach i na najmniejszej rozdzielczości?

GeForce 7300GT 256 Mb
Intel Celeron D 3.06 GHz
1Gb RAM-u


Uruchomi się, ale 1GB ramu, to stanowczo za mało. Podobnie jest z kartę i prockiem, na którym GTA "chodzi" szczególnie słabo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Nie wiem czy już rozwiązali problem z uruchomieniem tej gry, ale chciałbym spytać na co mogę liczyć w Gears Of War na takim komputerze:
Intel Celeron D 3,20 Ghz
1,5 Gb Ram
Radeon HD 3650 512 Mb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Znacie jakieś programy do sprawdzania czy dana gra będzie działać na testowanym kompie? Czytałem chyba w tym temacie że ktoś takiego programu używał ale nie mam pewności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 14.03.2009 o 13:43, lol94 napisał:

> Znacie jakieś programy do sprawdzania czy dana gra będzie działać na testowanym
kompie?
> Czytałem chyba w tym temacie że ktoś takiego programu używał ale nie mam pewności.


http://www.systemrequirementslab.com/referrer/srtest
Tylko używaj tej strony na IE


Klikam na to testowanie i pokazuje mi się że ta witryna może wymagać zainstalowania formatu Activex:''''System Requirements Lab'''' z ''''Husdawg, LLC''''

Mam to zainstalować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam. Czy na tym sprzęcie:
Pentium IV 2,4 GHz
2 GB ram
geforce 6200 256 mb shadery 3.0 turbo cache
będą działały następujące tytuły?

Stalker:Cień czarnobyla
Stalker:Czyste Niebo
Dead Space
Mirror''s Edge
BioShock
Fallout 3

Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Sorki, że post pod postem, ale za późno na modyfikację.

Czy będzie się względnie grało w Mirror''s edge, Oba stalkery, dead space, Bioshock?

Mój sprzecik:
Pentium IV 2,4 GHz
2GB ram
geforce 6200 TC 256 Mb shadery 3.0

Chodzi mi ładnie (tzn. na średnich lub niskich, ale nie tnie nic) fallout 3, wiedźmin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 16.03.2009 o 06:13, junior35 napisał:

Sorki, że post pod postem, ale za późno na modyfikację.

Czy będzie się względnie grało w Mirror''s edge, Oba stalkery, dead space, Bioshock?

Mój sprzecik:
Pentium IV 2,4 GHz
2GB ram
geforce 6200 TC 256 Mb shadery 3.0

Chodzi mi ładnie (tzn. na średnich lub niskich, ale nie tnie nic) fallout 3, wiedźmin.



Jeśli chodzi o oba "Stalkery", to bez problemów uruchomisz na średnich detalach. Na moim starym AMD Athlon 1,5GHZ, 2gb ram DDR1 i przedpotopowym radeonie 9550, gra chodziła bez problemów na medium + 1024x768

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

czy pujdzie mi Burnout paradise na średnich detalach na moim szrocie Dual Core 2.4 GeForce 8400gs 256 3GIGA
RAMU i czy bendzie chodził bez przycinek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 16.03.2009 o 11:28, TetraGramaton napisał:

Pójść pójdzie ale może się przycinać.


To włącze na najniższych może bendzie działać dobrze jak zmienie karte graficzną na 9600GT to powinno chodzić dobrze na full detalach dzienki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 16.03.2009 o 11:55, TetraGramaton napisał:

Co z tego jak będziesz miał slajdy.


Do tej pory tylko w Assasin''s Creed miałem slajdy, a Crysis chodził na niskich z 25 FPS gdy jeszcze miałem 512 Ramu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się