• 0
RobeN

Czy gra uruchomi się na moim sprzęcie? - temat ogólny o wymaganiach gier

Pytanie

Temat skierowany do wszystkich, którzy nie są pewni, czy dana gra uruchomi się na ich komputerze.

Wszelkie sprawy techniczne należy kierować już do wątków precyzyjnych, traktujących o konkretnych przypadkach.

W wątku tym prosimy umieszczać tylko konkretne zapytania. Za wypowiedzi nie związane z tematem wątku użytkownicy będą surowo karani :)

Czasami warto przed zadaniem pytania zajrzeć do "wymagań sprzętowych" poszczególnych gier umieszczanych na naszej stronie w bazie Pomocy Technicznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5485 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Witam mam zamiar sobie kupic bad company 2 czy ktos mi powie na jakich detalach mi ruszy

oto moj sprzet
amd athlon x2 4000+ 2.1 Ghz
ati radeon hd 3850 256mb
2gb ram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 17.04.2010 o 10:44, QsY_056 napisał:

Witam mam zamiar sobie kupic bad company 2 czy ktos mi powie na jakich detalach mi ruszy

oto moj sprzet
amd athlon x2 4000+ 2.1 Ghz
ati radeon hd 3850 256mb
2gb ram


Średnie. Trochę mało ramu i procesor taki sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Far Cry 2 - nie mam pojęcia bo nie posiadam go na stanie.

Batek - poleci w rozsądnej rozdziałce HD [1280/720 -1280/960] na full, tylko bez physxa [wymuszanie physxa na radeonach daje spory spadek wydajności bo wtedy silnik fizyczny przejmuje procesor, co doprowadza do sporego dropu fpsów], ale te stabilne 30+ fps na max masz gwarantowane [w sensie stricte nigdy nie powinieneś spaść poniżej 30 klatek]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Jest lepiej niż dobrze jak na mój gust. Starczy powiedzieć że na swoim już nieco wysłużonym GTXie 260 ciąłem ze wszystkim na max, w 1440/900, aa x16Q, włączony max physx, i fpsy nigdy nie poleciały poniżej 45-50 klatek, w ogóle jedyne miejsca gdzie spadałem na 45-50 fps to były momenty w koszmarach scarecrowa i chyba podczas walki z poison ivy też mi spadło z 60. A koledzy z nieco słabszymi GPU grając bez physxa czyli nomen omen w wersję wizualnie taka jak na konsolach [a w zasadzie wciąż i tak lepsza bo my mamy wysokie aa i dodatkowe podbite tekstury + wysokie rozdizłaki] pocinali też w 40-60 fps, jak by wszyscy twórcy tak odpicowywali gry było by cudnie. Moja personalna gra roku 2009, nic jej nie brakowało [oprócz kilku może dodatków, jak jakieś kostiumy, dodatkowe upgradey, coś co by zrobiło wyższe replayability]

Dobra kończymy OT =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Microsoft Flight Simulator X

Processor: Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU T5800 @ 2.00GHz (2 CPUs), ~2.0GHz
Memory: 2940MB RAM
Operating System: Windows Vista™ Home Premium
DirectX Version: DirectX 11
Card name: Mobile Intel(R) 4 Series Express Chipset Family (128mb)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się