• 0
RobeN

Czy gra uruchomi się na moim sprzęcie? - temat ogólny o wymaganiach gier

Pytanie

Temat skierowany do wszystkich, którzy nie są pewni, czy dana gra uruchomi się na ich komputerze.

Wszelkie sprawy techniczne należy kierować już do wątków precyzyjnych, traktujących o konkretnych przypadkach.

W wątku tym prosimy umieszczać tylko konkretne zapytania. Za wypowiedzi nie związane z tematem wątku użytkownicy będą surowo karani :)

Czasami warto przed zadaniem pytania zajrzeć do "wymagań sprzętowych" poszczególnych gier umieszczanych na naszej stronie w bazie Pomocy Technicznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5485 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 05.05.2010 o 16:57, matis9988 napisał:

Czy gry Borderlands, Dragon Age: Początek i CoD 4 Modern Warfare potrzebują Internetu
do gry:aktywacja itp., a i czy gra Mount & Blade można aktywować tak samo jak poprzedniczkę?


W DA:O net jest potrzebny do gry gdy masz ściągnięte DLC. Jeśli nie masz netu to można grać bez aktywacji ale i bez DLC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 05.05.2010 o 17:32, Phobos_s napisał:

> Czy gry Borderlands, Dragon Age: Początek i CoD 4 Modern Warfare potrzebują Internetu

> do gry:aktywacja itp., a i czy gra Mount & Blade można aktywować tak samo jak poprzedniczkę?


W DA:O net jest potrzebny do gry gdy masz ściągnięte DLC. Jeśli nie masz netu to można
grać bez aktywacji ale i bez DLC.



Czyli, że jeśli nie mam netu , a kupiłem podstawkę to instaluje, włączam i gram?Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Czy na moim laptopie na minimalnych jakości tekstur pójdzie MW2? Pytam się, bo o ile MW chodzi mi na wys., natomiast WaW, które jest ujowo zoptymalizowane, na normalnych (w porywach tu mam 60 FPS).
Konfiguracja:
Pentium Dual-Core CPU T4300 @ 2.10GHz
3072MB RAM
ATI Mobility Radeon HD 4570
Winda nr 7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 05.05.2010 o 21:07, Magok napisał:

Ta karta to integra ?
Jeśli nie to gra pójdzie.

Jakby to byłaby "integra" to by ledwie CoD1 szedł :E.
Jasne, że nie.
PS. Widzę że będzie ponownie free-weekend. Może się ktoś ze mną skontaktować przez XFire (swietilk94) i mi pomóc? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam pytanie na moim sprzęcie w BC2 na multi na jakich ustawieniach grać : Ram : 3GB Grafa Ati Readon 3600 HD
Procek : AMD Phenom 9500 Quad Core Processor 2,20 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 08.05.2010 o 17:09, Magok napisał:

Nisko-Średnie ponieważ ta karta nie jest już zbyt dobra.

Wiem będę zmieniał tylko na jaką nie wiem :[ a procek jest jeszcze dobry czy też wymieniać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 08.05.2010 o 18:43, Nerr012 napisał:

Wiem będę zmieniał tylko na jaką nie wiem :[ a procek jest jeszcze dobry czy też wymieniać
?


Na jaką to zależy ile masz gotówki :)
A procek jeszcze pociągnie ale, że to pierwszy Phenom to nie jest za wydajny.
Jeśli masz nadmiar kasy to możesz się przesiąść na inny (np. Phenom II X4 940) - pytanie jaką masz płytę główną, no i jaki zasilacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Pójdzie, ale na niskich detalach oraz może się sporadycznie przycinać. Zajrzyj do tematu "Upgrade Kompa", tam pomogą Ci z kartą graficzną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 10.05.2010 o 19:58, KonradSiekierzynski napisał:

jak bedzie dzialac gothic 3 na amd athlon 1800+ 1.5ghz 2gb ram ddr1 i radeon 9600pro?


Jeśli to Athlon XP 1800+, to się uruchomi. Jeśli jednak to zwykły Athlon (co prawda nie wiem, czy istniały modele 1800 MHz), to nawet się nie włączy (brak SSE). Reszta komputera także nie powala, choć w minimalnych detalach powinno być w miarę płynnie. Z tym, że Gothic 3 to gra nieprzewidywalna - na mocnych komputerach potrafi czasem działać gorzej niż na słabych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Nie. Za słaba karta + dwurdzieniowy procesor, w dodatku troszkę za mało RAM''u. Poza tym ten temat nie służy do zadawania podobnych pytań. Tutaj pyta się o to czy gra w ogóle się uruchomi, a nie o to czy pójdzie na maksa...

P.S Taktowania procesora nie mnoży się przez ilość rdzeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się