• 0
RobeN

Czy gra uruchomi się na moim sprzęcie? - temat ogólny o wymaganiach gier

Pytanie

Temat skierowany do wszystkich, którzy nie są pewni, czy dana gra uruchomi się na ich komputerze.

Wszelkie sprawy techniczne należy kierować już do wątków precyzyjnych, traktujących o konkretnych przypadkach.

W wątku tym prosimy umieszczać tylko konkretne zapytania. Za wypowiedzi nie związane z tematem wątku użytkownicy będą surowo karani :)

Czasami warto przed zadaniem pytania zajrzeć do "wymagań sprzętowych" poszczególnych gier umieszczanych na naszej stronie w bazie Pomocy Technicznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5485 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 28.02.2010 o 14:53, TBKPredator napisał:

Hmm... ciekawe że grasz w gry które nie miały jeszcze premiery. :P

W BC 2 naprawdę może grać, chyba ma betę, gram.pl rozdawało klucze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Jak jest z optymalizacją w Borderlands? Na słabszych konfiguracjach pójdzie, czy raczej nie? Left 4 Dead, Devil May Cry 4 czy taki SF4 działają bez problemu (Mirrors Edge się tnie) , ale tam optymalizacja jest mistrzowska więc:
Czy Borderlans pójdzie na takim sprzęcie:
Geforce 9800gt, 2 gb ramu i ten nieszczęsny procek AMD Sempron 2800+ (1,6ghz).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Pujdzie Red Faction: Gurillera (nie wiem jak sie to pisze)

Karta: ATI Radeon HD 4650 (1gb)
Procesor: AMD Athlon(tm) 7750 Dual-Core Procesor (2 rdenie)
RAM: 4gp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 28.02.2010 o 18:40, benusixx napisał:

Haha nie wiem po co ci karta 9800gt pod procka 1.6ghz hahaaa ...nawet w 15% nie wykorzystasz
możliwości karty

Tak, wiem, ale już próbowałem wymienić procka na lepszego, ale po podłączeniu komp się nie uruchamiał więc tak zostało. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Na jakich ustawieniach pójdzie mi Supreme Commander z dodatkiem? Chodzi mi o osobną ocenę do podstawki i dodatku, bo ponoć mają dość różne wymagania xD

procesor: AMD Athlon 64 3000+ 3.0 gHz (jednordzeniowy)
RAM: 2.5 gB
karta graficzna: ATI Radeon HD 4650 1.0 gB

Z góry dzięki za odpowiedź


PS

Benusixx, idioto, masz się czym chwalić, nie wiem, jaka duma może być z patrzenia na płyty bez okładek... Jak patrzę na moje kolorowe gry na półce, to serce mi się cieszy, tacy kretyni jak ty, benusixx, nigdy nie poznają frajdy, jaka płynie z posiadania oryginalnych gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 28.02.2010 o 18:40, benusixx napisał:

Haha nie wiem po co ci karta 9800gt pod procka 1.6ghz hahaaa ...nawet w 15% nie wykorzystasz
możliwości karty


Wiesz dziecko nie wiem ile masz lat ale gadasz jak dziecióch i to naprawdę denerwuje. Ty myślisz że jesteś taki super bo sobie pograsz w najnowsze gry przed ich premierą? Myślisz że kogoś to w ogóle interesuje? No normalnie każdy twój post w tym temacie się wyróżnia i to niezbyt pozytywnie. Co cie interesuje kto gra na jakim kompie na jakiej konfiguracji? Niech Danio237 ma choćby proca 500 MHz i kartę GeForce gtx 295. Jak jesteś taki mądry to weź załóż temat, w którym doradzisz jakiego kompa kto powinien mieć. I to Haha przed twoimi postami...śmiać to się możemy co najwyżej my z tego jak się wydurniasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Niedawno kupiłem notebooka - Asusa N71VG ( http://www.vobis.pl/oferta/notebooki/tft_17/876556_asus_n71vg_t6600_17_3.aspx) głównie z myślą o grach.

Tu pojawia się moje pytanie:
Jak działać będą na nim takie gry jak chociażby AC II czy Bad Company II?
Czy opłaca się je kupować?


Dla tych, którym nie chce się klikać w link :
Intel Core 2 Duo 2.2ghz
GeForce GT 220M 1gb VRAM
4gb RAM DDR2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Powinno być w miarę płynnie na nisko-średnich detalach w jakiejś przeciętnej rozdzielczości (opieram się na wersji beta, bo pełna nie miała jeszcze premiery).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 03.03.2010 o 16:12, TBKPredator napisał:

Powinno być w miarę płynnie na nisko-średnich detalach w jakiejś przeciętnej rozdzielczości
(opieram się na wersji beta, bo pełna nie miała jeszcze premiery).


No to fajnie.Wielkie dzięki za odpowiedź. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 04.03.2010 o 17:58, benusixx napisał:

ja juz przeszedlem bad company 2 :(( i znowu nie mam w co grac


A multi? Przecież kampania to tylko przystawka ;P Sorry za spam, ale nie mogłem się oprzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 06.03.2010 o 12:42, Woo-Cash napisał:

Da radę na moim sprzęcie pograć w Mass Effect 2 na średnich/wysokoich w rozdzielczośći
powyżej 1600 x 800?


Ja bym raczej nie stawiał na wysokie. Grafika 9500 GT niby rade daje, ale jakimś demonem szybkości nie jest. Procesor tak samo. Pamięć 2GB powinna starczyć.
Taka konfiguracja wystarcza do gry na średnich, w mniejszej rozdziałce niż 1600x800, czyli w 1280x960 lub 1280x1024 nie powinno być źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 06.03.2010 o 15:09, UnknownBoy napisał:

Taka konfiguracja wystarcza do gry na średnich, w mniejszej rozdziałce niż 1600x800,
czyli w 1280x960 lub 1280x1024 nie powinno być źle.


Niby tak, ale latem przymierzałem się do kupna monitora pod PC i PS3( z 24 cale). Czyli 1600 x 800 minimum ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się