• 0
RobeN

Czy gra uruchomi się na moim sprzęcie? - temat ogólny o wymaganiach gier

Pytanie

Temat skierowany do wszystkich, którzy nie są pewni, czy dana gra uruchomi się na ich komputerze.

Wszelkie sprawy techniczne należy kierować już do wątków precyzyjnych, traktujących o konkretnych przypadkach.

W wątku tym prosimy umieszczać tylko konkretne zapytania. Za wypowiedzi nie związane z tematem wątku użytkownicy będą surowo karani :)

Czasami warto przed zadaniem pytania zajrzeć do "wymagań sprzętowych" poszczególnych gier umieszczanych na naszej stronie w bazie Pomocy Technicznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5485 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Pójdzie mi Assasin''s Creed IV: Black Flag?


Mój sprzęt:
CPU: Pentium(R) Dual-Core CPU E5200 @ 2.50GHz x 2 ‎(2.50Ghz)‎
RAM: 3 GB
GPU:NVIDIA GeForce 9600 GSO 512 ‎(PS4.0/VS4.0)‎
VRAM: 512 MB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 30.12.2013 o 14:14, Jacentix napisał:

Pójdzie mi Assasin''s Creed IV: Black Flag?

W minimalnych wymaganiach masz znacznie szybszy i wydajniejszy procesor czterordzeniowy, oraz przynajmniej dwa razy lepszą kartę graficzną. Może się uruchomi. Ale z gry nie będzie żadnej przyjemności, skoro ludziom ze znacznie lepszym sprzętem gra potrafi przyciąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

witam mam pytanie : posiadam windows 7 32 bit (oryginał) AMD phone 555 , gtx260 G-force 896 MB , 4 GB ram DDR2 i czy gdybym wgral windows 7 64 bit to była by szansa pograć bez zacinania bynajmniej na średnich ustawieniach ?? bo te wymagania to przesad .Chodzi o grę Battlefield 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Bynajmniej to nie przynajmniej. Weź słownik, sprawdź co znaczy słowo bynajmniej i nie szerz idiotyzmów językowych.

Samo dokupienie ramu nie rozwiąże ci problemów. Karta może by jeszcze dała radę [bo GTX 260 to bardzo solidna konstrukcja], ale procesor cie ogranicza.

Możesz sobie oczywiście zapakować np 8gb ram, jakiś wzrost wydajności na bank będzie, ale imho nie taki na jaki liczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ktoś mi poradził kupić lepszą płytę główną i do tego procesor Intel Core I3 220 o ile dobrze pamiętam ale nie jestem pewien czy to dobry pomysł no i oczywiście zmienić pamięć na DDR3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 31.12.2013 o 20:55, Rafi19954 napisał:

Ktoś mi poradził kupić lepszą płytę główną i do tego procesor Intel Core I3 220 o ile
dobrze pamiętam ale nie jestem pewien czy to dobry pomysł no i oczywiście zmienić pamięć
na DDR3

To nie jest wątek od porad w sprawie upgradu sprzetu. Już się dopisujesz w tamtym wątku więc nie musisz w trzydziestu innych powtarzać w kółko tego samego. Już miałeś obiecanego bana za SPAM. Chcesz się go doigrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ja się chcę dowiedzieć jaki sprzęt muszę kupić żeby pograć w Battlefield 4 minimalnie na śrenich ustawieniach i żeby wszystko chodziło płynnie a tutaj piszę z osobę która w dużym stopniu pomaga mi w dużym stopniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Wyczerpujące odpowiedzi na swoje pytania otrzymujesz już w temacie o modernizacji komputera, nie ma sensu pytać się o to także gdzie indziej bo osoby które się na tym najlepiej znają i mają największe chęci do udzielenia Ci z tym pomocy siedzą właśnie tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam, posiadam laptopa Asus X550CA z dwurdzeniowym procesorem Intel(R) Celeron(R) CPU 1007U @ 1.50GHz, karte graficzną Intel HD Graphics 2500 1,6 GB, 6 GB RAM. Pytaniem jest to czy na tym laptopie da rade zagrać w Assasin''s Creed ? Bo nie wiem czy kupować czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 04.01.2014 o 22:45, Kubson023 napisał:

Intel (R) Pentium(R)
procek 1600MHz
299MHz
1,00GB.
XP.
Max payne 1

Wymagania:
Pentium II 400MHz, 64MB RAM, akcelerator 3D
Jak myślisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 04.01.2014 o 22:57, Narmo napisał:

> Intel (R) Pentium(R)
> procek 1600MHz
> 299MHz
> 1,00GB.
> XP.
> Max payne 1
Wymagania:
Pentium II 400MHz, 64MB RAM, akcelerator 3D
Jak myślisz?

Ze nie. Cholera bo nie moge na stacionarnym odpalić bo mam 7 a tu jest brak głosu ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Zastanawiam się, czy dam radę zagrać w Battlefield 3 na swoim laptopie. Dla porównania dodam, że pierwsza część Black Ops działa mi płynnie w rozdzielczości 1024x768 i niskich detalach. Wg informacji w necie, wymagania mają dosyć podobne, ale z tym różnie bywa. A i co może być istotne - multiplayer mnie nie interesuje (inna kwestia czy jest sens wtedy wybierać akurat B3, ale to nie ten temat).
Intel B950 2,1 GHz, 4 GB Ram, GeForce 410M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Grafika troszkę słaba, pobierz sobie wersję demo i sprawdź o ile orientuje się BF3 posiada wersje demo na platformie Origin :)

Jeśli nie ma dema to sorry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 22.01.2014 o 23:05, Isildur napisał:

Grafika troszkę słaba, pobierz sobie wersję demo i sprawdź o ile orientuje się BF3 posiada
wersje demo na platformie Origin :)


Szukałem już dema, niestety nic nie znalazłem. Zajrzałem na Origina brata (sam jeszcze konta nie posiadam, jakoś z grami od EA nie było mi po drodze nigdy), ale nie zauważyłem. Może kwestia tego, że z tą platformą miałem pierwszy raz kontakt i najzwyczajniej w świecie nie ogarnąłem. Poszukam intensywniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Nie szukaj nie ma przynajmniej ja teraz szukałem specjalnie i nie znalazłem ;/

A na tym laptopie grasz w jakieś nowsze produkcje?
Ile ta karta graficzna ma pamięci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dzięki. Z najnowszych to właśnie Black Ops, ewentualnie World at War. Nic nowszego w swoich zbiorach chyba nie mam. W obie bezproblemowo na niskich i 1024x768. Karta 1GB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się