• 0
RobeN

Czy gra uruchomi się na moim sprzęcie? - temat ogólny o wymaganiach gier

Pytanie

Temat skierowany do wszystkich, którzy nie są pewni, czy dana gra uruchomi się na ich komputerze.

Wszelkie sprawy techniczne należy kierować już do wątków precyzyjnych, traktujących o konkretnych przypadkach.

W wątku tym prosimy umieszczać tylko konkretne zapytania. Za wypowiedzi nie związane z tematem wątku użytkownicy będą surowo karani :)

Czasami warto przed zadaniem pytania zajrzeć do "wymagań sprzętowych" poszczególnych gier umieszczanych na naszej stronie w bazie Pomocy Technicznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5485 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Będzie, będzie ale zależy jak bardzo :P. Poprzednio w G3 grałem na FX 5200, 512MB ramu. Teraz gram na GF 7900GS i 2GB ramu i różnica jest ogromna, co nie zmienia faktu, że spadek do 1 FPSa następuje na kilka sekund przy doczytywaniu terenu. Oczywiście na full :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Która z gier będzie mi lepiej chodziła na minimalnych detalach. Bardzo proszę p o pomoc:)
Stalker Cień czarnobyla, czy Obilvion?
Mój sprzęt:
P4 1,8ghz 1,25gb ram radeon 9550 128mb sm2.0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 20.03.2008 o 17:59, kedzior141 napisał:

Która z gier będzie mi lepiej chodziła na minimalnych detalach. Bardzo proszę p o pomoc:)
Stalker Cień czarnobyla, czy Obilvion?
Mój sprzęt:
P4 1,8ghz 1,25gb ram radeon 9550 128mb sm2.0


Ty pograsz nawet na średnich:) tylko troche słaby procek ale nadrabiasz to ramami;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 20.03.2008 o 18:03, marcinshinoda napisał:

Ty pograsz nawet na średnich:) tylko troche słaby procek ale nadrabiasz to ramami;]


Naprawdę?:) Ale w Stalkera czy Obliviona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 20.03.2008 o 18:05, kedzior141 napisał:

> Ty pograsz nawet na średnich:) tylko troche słaby procek ale nadrabiasz to ramami;]


Naprawdę?:) Ale w Stalkera czy Obliviona?


Sądzę, że w oba tytuły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 20.03.2008 o 18:05, kedzior141 napisał:

> Ty pograsz nawet na średnich:) tylko troche słaby procek ale nadrabiasz to ramami;]


Naprawdę?:) Ale w Stalkera czy Obliviona?


W obliviona na pewno. A co do stalkera to może ścinać ale podobno najnowszy patch poprawia wydajność gry o 30%!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Możliwe że będzie chodzić płynnie na wysokich,
Na najwyższych ze spadkami wydajności..
A na średnich niebo :)
Czyli wysokie ! :D
WIem troszke zamieszałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

1.Siemka ponownie po paru dniach!
2. Czy Unreal Tournament 2004 pójdzie mi płynnie na moim kompie, a jak pójdzie to w jakich detalach i rozdzielczości i około ile klatek/s ??

Intel Celeron D 2.67 GHz
512 mb RAM
GF 5200 FX 128 MB

Komp był kupowany 3 i trochę lat temu. Wtedy był demonem szybkości a dziś...no więc...tego... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 23.03.2008 o 12:07, KrzyCH1995 napisał:

1.Siemka ponownie po paru dniach!
2. Czy Unreal Tournament 2004 pójdzie mi płynnie na moim kompie, a jak pójdzie to w jakich
detalach i rozdzielczości i około ile klatek/s ??

Intel Celeron D 2.67 GHz
512 mb RAM
GF 5200 FX 128 MB

Komp był kupowany 3 i trochę lat temu. Wtedy był demonem szybkości a dziś...no więc...tego...
:D


Na pewno pójdzie na średnich, ale ja bym nawet na maksimum spróbował go odpalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 23.03.2008 o 12:07, KrzyCH1995 napisał:

1.Siemka ponownie po paru dniach!
2. Czy Unreal Tournament 2004 pójdzie mi płynnie na moim kompie, a jak pójdzie to w jakich
detalach i rozdzielczości i około ile klatek/s ??

Intel Celeron D 2.67 GHz
512 mb RAM
GF 5200 FX 128 MB

Komp był kupowany 3 i trochę lat temu. Wtedy był demonem szybkości a dziś...no więc...tego...
:D


full ci pujdzie ja grałem na medium/low (więcej medium) na kompie jakiś AMA taktowanym 1500mhz , 256 mb ram ddr1 i geforcu 2mx 400

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam! Mam taki sprzet: Intel Core2 Duo E4500 2.2GHz, GeForce 8800 GS Asusa, 2GB RAM i teraz mam pytanie, czy na takim sprzecie, gry takie jak: Wiedzmin, Assassins Creed i Crysis pojda na najwyzszej? W duzej mierze zalezy mi na grafice :P Prosze o jak najszybsza odpowiedz. Dziekuje i pozdrawiam :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 23.03.2008 o 14:27, IniOB napisał:

Witam! Mam taki sprzet: Intel Core2 Duo E4500 2.2GHz, GeForce 8800 GS Asusa, 2GB RAM
i teraz mam pytanie, czy na takim sprzecie, gry takie jak: Wiedzmin, Assassins Creed
i Crysis pojda na najwyzszej? W duzej mierze zalezy mi na grafice :P Prosze o jak najszybsza
odpowiedz. Dziekuje i pozdrawiam :>


Powinno iśc na maksimum, choc pewny nie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 23.03.2008 o 14:27, IniOB napisał:

Witam! Mam taki sprzet: Intel Core2 Duo E4500 2.2GHz, GeForce 8800 GS Asusa, 2GB RAM
i teraz mam pytanie, czy na takim sprzecie, gry takie jak: Wiedzmin, Assassins Creed
i Crysis pojda na najwyzszej? W duzej mierze zalezy mi na grafice :P Prosze o jak najszybsza
odpowiedz. Dziekuje i pozdrawiam :>


Wiedźmin napewno, co do crysis to mogą być lekkie cięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

No to juz wiem ... Dzieki wielkie. A nie wiecie moze, czy AC (assassins creed) pojdzie na najwyzszej, czy tez moze beda lekkie zaciecia? Ewentualnie mozna bedzie podkrecic procka do 3.0 GHz. Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się