Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Age of Conan - już pół miliona fanów

29 postów w tym temacie

Zaitsev

Zebranie pół miliona fanów gry jeszcze przed jej premierą jest nie lada wyczynem - w końcu ludzie lgną do czegoś, czego nie mogą jeszcze spróbować. Sukces jest tym bardziej znaczący, że mowa o Age of Conan ze studia Funcom, a nie o następnym dziele Blizzarda.

Przeczytaj cały tekst "Age of Conan - już pół miliona fanów" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sie co dziewić w końcu Conan to Conan.

Na świecie ma wielu fanów, do których się nieskromnie zaliczam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Gra ruszy "na kilku terytoriach" już 20 maja, jednak polscy gracze będą musieli poczekać do września tego roku." ?? Chyba na polską wersję?

O i widzę reklamy "kredyt na oświadczenie" z googli :-). Trochę się zdziwiłem biorąc pod uwagę, że to Gramowy serwis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie dziwię się że ma przed premierą tylu fanów bo nie jest ani cukierkowy jak WoW ani nie jest mangowy jak lwia część MMO. I to się liczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To, ze ma fanow przed premiera to nie jest az taki wyczyn. To, co sie liczy to ile tych fanow bedzie po roku od uruchomienia serwerow publicznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gra jak wyjdzie bedzie miała cięzli orzech do zgryzienia którym jest dodatek do WoW-a. Ale warto takie tezy jest jest fajna bo dużo osób sie nia interesuje lepij ominąć bo z gra Tabula Rasa było podobnie a nie dosatła dobrych recenzji i nie stała sie takim sukcesem jakim miała byc. mimo to życze by Age of Conan byl dobry bo ja tez lubie conana a jeszcze bardziej wow:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam nalezałbym do fanów tej gry, gdyz uwielbiam świat Conana, jednak mocno odstraszają mnie od tego tytułu dwie rzeczy. Pierwszą jest durny system walki wymagający w miarę jak najmniejszych lagów i zręczne palce (mortal combat w morpie to porażka jak dla mnie), drugą sprawą jest producent, który jak dotąd nie wypuścił na rynek rzadnego grywalnego (czytaj: porządnie zrobionego) tytułu, co prawda potrafią zrobić duży i kompleksowy świat, ale niestety z małą dozą wyobraźni. Co prawda w świecie Conana większość jest podane jak na tacy w książkach więc nie trzeba wysilać wyobraźni, jednakże jedynie test finalnej wersji ma szansę zmienić moje zdanie ale nie liczę na to. Teraz czekam na Aion.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt 500 tyś fanów przed wydaniem gry to duży sukces, ale np: Warhammer Online ma już znacznie więcej fanów- samych zgłoszeń do beta testów mają ponad 560 tyś.
Osobiście ciekaw jestem, który tytuł sie lepiej przyjmie- Age of Conan czy Warhammer Online:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą byłoby fajnie jakby powstał pod patronatem gram.pl serwis poświęcony tej grze i całej Erze. W końcu z tego co widać na statystykach CoC w naszym kraju niema jeszcze czegoś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam to gdzieś. Wyjdzie, zagram. Będzie dobra to będę grał. Nie, to won. I mam już dość beta testów po Tabuli Rasie i Hellgate. Potem i tak wychodzi wersja wczesna beta i my ją betatestujemy tylko jeszcze za to płacąc. Pół biedy jak usuwają błędy szybko. Gorzej jak jest jak w Vanguardzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe te pół miliona to tylko iluzoryczna liczba. W końcu kazdy lubi sobie pograc za darmo w trakcie beta testów. Pytanie ile z tych pół miliona osób zechce płacić abonament. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sam jestem beta testerem AoC i majac okolo roku doswiadczenia wzietego z WoW, mysle, ze gra ma szanse pokonac WoWa. Pytanie tylko czy ludzie sa gotowi na cos co wymaga troche wiecej rozumu niz durny WoW? Przekonamy sie niebawem ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Całkiem dużo osób, w zasadzie ja też się do nich zaliczam bo bardzo czekam na tą grę :D

Widzę literówkę,w drugim akapicie pisze "soie" a chyba powinno być "sobie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować