Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Age of Conan - już pół miliona fanów

29 postów w tym temacie

Nie dziwota, w końcu to olbrzymia różnica taki Conan w porównaniu do WoWa czy innych mang:P Życzę grze sukcesu, bo supermacja WoWa i ciaglę te tysiące zwiększające szeregi w niego graczy już mnie znudziły:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do literówek to jest więcej bo nie tylko wyraz "soie" ale także i "zdoycia". I jeszcze jedno Beliar-13, jak kogoś poprawiasz to warto by było samemu nie robić błędów. Gdzie masz błąd, poszukaj sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też należę do tych którzy już czekają na wyjście AoC, będzie to pierwszy od dwóch lat MMO w jakiego zagram i mam nadzieję, że się nie zawiodę.
"polscy gracze będą musieli poczekać na "swojską wersję" do września tego roku" czy to oznacza, że ukarze się polska wersja tej gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2008 o 20:48, stasiecki napisał:

czy to oznacza, że ukarze się polska wersja tej gry?


tak CDP/gram niedawno oglosil ze bedzie ''full pro polish version'' Conana ;-) we wrzesniu :P ale nic nie stoi na przeszkodzie juz pod koniec maja zatopic ząbki w oryginalnej, dzialajacej eng wersji :P pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh.... No nie gadajcie, tak samo jest z Warmłotkiem MMO, który też na beta testy miał/ma 0,5mln zainteresowanych, Age of Conan i Warhammer: Age of Reckoning jak na razie wydają się być najlepiej zapowiadającymi się MMO.

Jednak dziwi mnie to, że po prostu w Polsce premiera będzie dopiero we wrześniu... WTF?
Z CDP mogliby chociaż wydać wraz z premierą światową, bez spolszczenia nawet.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i dobrze. Czekam na tę grę z utęsknieniem - może wreszcie odciągnie mnie od WoW''a ;] Przed wszystim innowacyjny system walki... wreszcie coś innego, niż "kliknij i patrz". No i świetna grafika oraz pełna swoboda w projektowani facjaty naszego avatara, a o nastrojowym i przemyślanym świecie nawet nie wspominam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie będzie coś ciekawego oprócz GW i WoW-a... Nie narzekam na te gry co są, ale będzie coś nowszego i o czymś innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować