Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Na tropie (niepotwierdzone oficjalnie) : Mass Effect na PC

81 postów w tym temacie

Ja cały czas myślałem żę prawdopodobnie będzie tak.. Gra ukaze się n X-klocka, zbierze należne laury, sprzeda się świetnie.. A potem wiedząc że gra to sukces, przeniosą ją na PC i znów osiągnie sukces:)

Oby panowie i panie OBY!

Jak znam życie, to EA wytnie "wszystkie-te-pseudo-erotyczne-sceny-co-bulwersują-choć-nikt-nie-wie-czemu". :P

Cytując pana z BioWare (zapowiedź w CDA): "Jak to zinterpretujesz, zależy od ciebie, ale nie było jeszcze gry BioWare, która nie ukazałaby się na PC.". Ja to interpretuje w ten sposób - to zdanie mówi mi więcej niż zaprzeczenia kogokolwiek.;]

Czytałem gdzies wypowiedź chyba szefa Bioware czy kogoś tam, w kazdym bądx razie bardzo ważnego. Oto ona: "Nie było jeszcze gry BioWare, która nie ukazała sie na PC". i wszystko jasne. Więc mnie takie newsy nie zaskoczą już ;)

Dnia 06.02.2008 o 20:12, Beliar-13 napisał:

No wreszcie oficjalna zapowiedz :D Nie mogę się odczekać Mass Efect na PC, RPG od Bioware
to po prostu profesjonalne gry.

To nie jest oficialna zapowieć. Proponuje czytać newsy a nie tylko nagłówki...

Pewnie gra wyjdzie, jak wszystkie pozostałe od Bio. Tylko, czy nie lepiej zamiast czekać w niepewności kupić konsolę? Gra jest tego warta ;)

skoro taki sukces Mass Effect odniósł na 360 to czemu nie miałby powtórzyć na PC .
Swoją drogą byłby to najlepszy RPG na PC roku 2008 lub nawet albo niestety 2009.
Ale jest też to gra łącząca kilka typów gier np:RPG,TPP,akcji, można sie tutaj nawet dociec Gears Of War

To przecież nawet w CD-A bodajże była podana wypowiedź szefa BioWare''u. Na pytanie czy Mass Effect wyjdzie na PC odpowiedział podobno: "Jeszcze nie było gry BioWare''u która by nie pojawiła się na PC" Więc może jednak gry na PC nie wymierają. Oby...

Nic konkretnego, ale serca posiadaczy PC rosną ;). Choć można się tego było po części spodziewać i czekać cierpliwie. Bardzo duża część gier, które BioWare wydawało ,,tylko" na konsole po roku, lub trochę dłużej pojawiała się w końcu na blaszakach. Zanim jednak gra wyjdzie na światło dzienne (a oby wyszła), będzie dojść czasu żeby zmodernizować sprzęt, w końcu za jakieś pół roku wychodzi nowa seria kart graficznych. A posiadacze konsol nie muszą być źli - oni w końcu mieli to wcześniej i bez obawy, czy im ,,pójdzie". I wszyscy będą zadowoleni.

Dnia 06.02.2008 o 20:42, Marcus Fenix napisał:

skoro taki sukces Mass Effect odniósł na 360 to czemu nie miałby powtórzyć na PC .
Swoją drogą byłby to najlepszy RPG na PC roku 2008 lub nawet albo niestety 2009.
Ale jest też to gra łącząca kilka typów gier np:RPG,TPP,akcji, można sie tutaj nawet
dociec Gears Of War

Dlaczego? Bo większość graczy, a przynajmniej lwia część go spiraci...

Tak jak z Jade Empire..... Miał być na Xbox only, a jeszcze bardziej rozbudowany na PieCa wyszedł. Ufałbym tej pogłosce. ;>

Dnia 06.02.2008 o 20:58, Zaitsev napisał:

Gówno prawda za przeproszeniem. Po pierwsze piractwo w Europie wynosi około trzydzieści procent z kawałkiem. Czyli na pewno nie jest to większa część graczy. Po drugie lwia część to znacznie więcej niż połowa. Dlatego zdanie "Bo większość graczy, a przynajmniej lwia część go spiraci" nie ma logicznego sensu.

Dnia 06.02.2008 o 20:58, Zaitsev napisał:

Szczególnie że na xboxie nikt nie kupuje piratów. :)

Zaloguj się, aby obserwować