Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Assassin's Creed i bonusy dla PeCetowców

78 postów w tym temacie

pepsi

Dopiero w przyszłym miesiącu właściciele PeCetów będą mogli zagrać w Assassin's Creeda. W nagrodę, że musieli czekać dłużej, niż właściciele konsol X360 i PS3, otrzymają oni cztery dodatkowe misje, niedostępne dla posiadaczy wyżej wymienionych platform.

Przeczytaj cały tekst "Assassin's Creed i bonusy dla PeCetowców" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No super. Jak już któremuś z komputerowych bogów ruszy (kto widział wymagania ten wie o co chodzi) to będzie się mógł cieszyć 4 dodatkowymi misjami "bosko" :P

Wracam do swojego X360 :) Jeszcze się nie przegrzał ^^ Zresztą ja i tak wolę Mass Effect :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra zekompensata --> 4 misje, dobry pomysł :) Co do wymagań to paranoja, miejmy chociaż nadzieję że grafika będzie cudna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że Ubisoft wziął przykład Epic Games i People Can Fly i wynagrodzą pecetowcom czekanie.
Mam tylko nadzieję, że zoptymalizują sterowanie do klawiatura + mysz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że chociaż tyle, będą dodatkowe misje.
A tak dokładnie to na kiedy zaplanowana jest premiera AC w Polsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>chamstwo i rozbój w biały dzień z tymi misjami.

Gra na Konsole jest 2 razy droższa, a w dodatku okrojona!


hehe jakbyś zobaczył wymagania to wychodzi na to że konsolowcy przepłacają na gre a pctowcy muszą wydać nieco na dopakowanie kompa bo nawet minimalne wymagania to lekka przesada.W skrócie w te gre (legalnie) bez przepłacenia sie nie da grać............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bedzio3
>Dobrze, że zrobiłem "mały upgrade" kompa - 88800GT i 4GB RAMu :).

Po co ci 4gb ramu? Przecież winda obsługuje maksymalnie 3... (nie wiem jak vista ale nie ma chyba gigantycznej różnicy)

Anyway. Ciesz się :D ruszy ci na średnich xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2008 o 09:59, MadeinHell napisał:

Bedzio3
>Dobrze, że zrobiłem "mały upgrade" kompa - 88800GT i 4GB RAMu :).

Po co ci 4gb ramu? Przecież winda obsługuje maksymalnie 3... (nie wiem jak vista ale
nie ma chyba gigantycznej różnicy)


A ty kupilbys 3 GB ramu?? ja tez mam 4GB czyli 4x1GB. WIN XP wykrywa do 3,3GHZ i VISTA tak samo. Dopiero wersje 64bitowe widza pelna ilosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż 4 misje to dobry bonus ;), cóż kolejna rekompensata za wyczekiwanie na AC, podczas,gdy konsolowcy już grali :P. Niestety w kupnie gry na PC przeszkadzają mi wymagania ;p,ale powolutku jakoś się upgrade zrobi ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2008 o 10:14, Saref napisał:

Cóż 4 misje to dobry bonus ;), cóż kolejna rekompensata za wyczekiwanie na AC, podczas,gdy
konsolowcy już grali :P. Niestety w kupnie gry na PC przeszkadzają mi wymagania ;p,ale
powolutku jakoś się upgrade zrobi ;].



ja zainwestuje sobie w pada od xbox360 wireless for windows. fajna sprawa wiec moge lezec w lozku i grac na kompie w koncu po to mam swoja 22"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

michalborek 2x doroższa?! Na PC kosztuje 99zł na X360 150zł. Co do misji to raczej kiepska rekompensata. Nowe miasto to by było coś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Doczekać się nie mogę, ale i tak nie pogram, przez wymagania. Chyba sobie trochę poczekam jak zagram w to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze dobrze ale to i tak nie zrekompensuje tak długiego czasu czekania. Myslę że ten czas może zrekompensować znacznie poprawienie wielu bugów które występują w wersji konsolowej. I fajnie by było jakby trochę zmniejszono wymagania, mi wprawdzie pójdzie ale więcej jak średnie sie nie spodziewam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować