Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Assassin's Creed i bonusy dla PeCetowców

78 postów w tym temacie

Dnia 07.02.2008 o 09:44, stasiecki napisał:

Dobrze, że chociaż tyle, będą dodatkowe misje.
A tak dokładnie to na kiedy zaplanowana jest premiera AC w Polsce?

Kwiecień. Wyjdzie w cenie 99.90zł w pełnej polskiej wersji językowej (z dubbingiem). A tak w ogóle gra jeszcze nie wyszła bo Ubisoft przez ten miesiąc będzie zajmował się optymalizacją gry, aby mocno zaniżyć wymagania sprzętowe. Tak więc myślę że zbytnio nie musimy się martwić - pewnie będzie miała Crysisowe wymagania, ale nie będzie aż tak źle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi pasuje że gra wyjdzie troche później bo będzie to po moich urodzinach:), a zamiast robic 4 dodatkowe misje mogli by zmiejszyc ilośc bugów w grze. Napewno te misje będą bardzo schematyczne, banalnie proste i nie wniosą nic do fabuły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo miła wiadomość jeszcze jak gra by miała trochę mniejsze wymagania to by było bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2008 o 10:23, Half-Devil napisał:

michalborek 2x doroższa?! Na PC kosztuje 99zł na X360 150zł. Co do misji to raczej kiepska
rekompensata. Nowe miasto to by było coś!

Taa, pokaż mi AC za 150zł na X360 w NORMALNYM sklepie czy to w realu czy w internetowym, a nie z jakiegoś niepewnego źródła na allegro. A na PC kupisz już za 75,90, czyli jakby nie liczyć to 2 razy taniej nawet od tego 150zł.
http://www.wirtus.pl/shop/produkt.php?KategoriaID=10&ProduktID=10900

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak wielka beda mieli sprzedaz z takimi wymaganiami... Przegieli, skoro to konwersja z x360 to jestem pewien ze mogli to zoptymalizowac zeby dzialalo na duzo slabszym sprzecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2008 o 09:41, michalborek napisał:

chamstwo i rozbój w biały dzień z tymi misjami.

Gra na Konsole jest 2 razy droższa, a w dodatku okrojona!


Taa... Wreszcie sprawiedliwości stało się zadość. Do tej pory mnie wkurza, że PoP 4, 5 i 6 są strasznie mocno okrojone na PC... Oby z 7 tak nie było :-)

A co do wymagań AC - nie przerażają mnie. Wszystko mam powyżej, poza niestety, RAMem... No, ale niedługo mam urodzinki, coś się załatwi ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2008 o 12:21, Xzwart napisał:

Ciekawe jak wielka beda mieli sprzedaz z takimi wymaganiami... Przegieli, skoro to konwersja
z x360 to jestem pewien ze mogli to zoptymalizowac zeby dzialalo na duzo slabszym sprzecie.


tak tylko taki zoptymalizwoanie trwałoby z kilka miesciecy...a z tego co słyszałęm to premiera AC właśnie temu sie opźnia bo optymalizuja gre.Co do dodatkowych bonusów to dobrze choc i tak duza cząść PC-towcó i tak w tą gre nie zagra,bo u nich nie pójdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2008 o 10:07, MLODY2K6 napisał:

> Bedzio3
> >Dobrze, że zrobiłem "mały upgrade" kompa - 88800GT i 4GB RAMu :).
>
> Po co ci 4gb ramu? Przecież winda obsługuje maksymalnie 3... (nie wiem jak vista
ale
> nie ma chyba gigantycznej różnicy)

A ty kupilbys 3 GB ramu?? ja tez mam 4GB czyli 4x1GB. WIN XP wykrywa do 3,3GHZ i VISTA
tak samo. Dopiero wersje 64bitowe widza pelna ilosc.


wystarczy ze wgrasz service pacvka 3 do XP / 1 do visty :-). Naprawia ten blad i 32-bit widzi 4 GB RAM. Mozesz wgrac RC, ale lepiej zaczekac 2-3 tygodnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O, miło, iż postanowili jednak dać nam coś w bonusie, coby mogli nam lekko pozazdrościć konsolowcy. Z drugiej strony - im gra się raczej nie wiesza :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2008 o 12:36, Pluton napisał:

Taa... Wreszcie sprawiedliwości stało się zadość. Do tej pory mnie wkurza, że PoP 4,
5 i 6 są strasznie mocno okrojone na PC... Oby z 7 tak nie było :-)


Jak to Okrojone??? co w PoPie (Prince of Persia) na PCcie jest okrojone ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowe misje... Ciekawe o co chodzi. Tak czy siak nie wiem czy to dobra nowina, bo końcówkę to już mocno się męczyłem żeby dobrnąć do finału. A tu więcej jeszcze tego samego. No co kto lubi. Ciekawe tylko, czy wepchnęli 4 postacie więcej do "sprzątnięcia" czy może trzeba podsłuchać i otłuc gębę 4 oprychom więcej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamiast misji, to mogliby chociaż zabrać się za porządną optymalizację, jeśli te wymagania prawdziwe się okażą..... :|
Te misje, to w necie mogliby udostępnić, ot co...... Tylko sobie AC zarejestrować. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo rozsądna decyzja Ubisoft bo dobrze wie że gdyby wersja PC niczym by się nie różniła od wersji na konsole zyski ze sprzedaży byłyby znacznie mniejsze a tak wynagrodzenie długiego czekania kilkoma nowymi poziomami na pewno przyciągnie grupy graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować