Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Assassin's Creed i bonusy dla PeCetowców

78 postów w tym temacie

Czekam na ten tytuł z niecierpliwością.... :) Już się nie mogę doczekać momentu, w którym odpalę tą gierkę.

A wysokie wymagania sprzętowe mi nie straszne. Na moim kompie działa wszystko xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tego można się było spodziewać.
obecnie niemal każda konwersja, czy to konsole --> pecet, czy pecet --> konsole zyskuje jakieś bonusy.
oczywiście, teraz możemy się cieszyć[śmiać?], że mamy lepsze wydanie niż na konsole ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie... Ważne też jest, żeby była dostępna wersja EK... Muszę też namówic rodziców na nowego kompa, ale to może poczekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Juz dawno ta gre sobie zamowilem, ciekawe czy faktycznie ma takie wymagania ;-)

Fajnie, ze dali cos w zamian za to okropnie dlugie czekanie ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do wymagań, to lekkie przegięcie, gra wcale taka ładna nie jest w stosunku do wymogów, a co do dodatkowych leveli... coż, to chyba bardziej rekompensata, za to, że nie wszyscy PC''towcy pograją ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach

Dnia 08.02.2008 o 09:42, DoMiNo1992 napisał:

coż, to chyba bardziej rekompensata, za to, że nie wszyscy
PC''towcy pograją ;)


A ja mysle, ze to raczej za ogromnie dlugi czas czekania ;-), ale mniejsza o to za co, wazne ze beda ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Assasin Creed super gra może skołuje ją na PC. Grałem na PS3 u kumpla i jest superowa ale ma kilka wkurzających problemów ja wykonywanie tego samego. Dzięki niej Ubisoft nadal dycha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie myślałem że AC sobie odpuszczę przez pewien czas, ale cena jest dużo niższa niż się tego spodziewałem. Limitowana edycja w metalowym boksie tylko 99zł a zwykła 79zł. Do końca marca i tak miałem zamiar procka wymienić, bo to już czas. Do tego czasu też powinienem wiedźmina poraz 3 skończyć, więc trzeba zamówić. A wymagania są straszne tylko dla tych, którzy jeśli nie odpałą gry w max detalach to krzyczą że im gra nie pójdzie, bo na medium czy low grać przecież nie będą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BOZEEEEEEEEEEEE jakie wymagania dobrze ze akurat w marcu kupuje nowego kompa bo teraz ceny tych dobrych zestawow spadly cenowo wiec bedzie dobrze jak dokupie jeszcze 1 GB ramu to pociagne gre na max detalach hahaha...ale to jest niesamowite jak gra moze miec takie wymagania to co za 2 lata GF 8800 512 i 3-5 GB ramu to bedzie historia? ;p niesamowite...
Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super, że edycja bedzie "lepsza" niż na PC, a co do wymagań to powinno pójść mi na średnich (Pentium Dual-Core 2,4 Giga, 2GB RAMu i Radek X1950 PRO 256MB), a jeśli gra będzie zoptymalizowana to na wysokich pociśnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja pomykam w ta gierke na PS3 jest wypasiona, skakanie po dachach niesamowita grafika prawie jak w realu;). ciekaw jestem jak to pojdzie na pctach.
pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować