Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Fox News znów naciąga fakty dotyczące szkodliwości gier

63 postów w tym temacie

Zaitsev

Tym razem Fox News oskarża gry o... szkodzenie środowisku. Głównie za to, że ludzie siedzą w domach zamiast wypocząć na łonie natury. Należy jednak zaznaczyć, że w tekście zamieszczonym na stronie stacji i okraszonym szumnym tytułem ("gry wideo mogą uderzyć w naturę") ani razu nie pada słowo gra...

Przeczytaj cały tekst "Fox News znów naciąga fakty dotyczące szkodliwości gier" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żenujące...

To raczej idiotyczne akcje tzw. "ekofaszystów" mają "nieprzyjemne skutki dla starań o (...) ratowanie" natury. A myślałem, że już głupiej niż szef McDonaldsa oskarżającego gry o otyłość, być nie może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OMG WTF LOL. Tak jedynie można krótko skomentować to, co robi ta stacja. Niedługo dowiemy się, że gry są winne zabójstwa JFK albo wyginięcia dodo... Nie, normalnie ręce opadają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tiaa żal mi tych pseudodzinnikarzy ... proponuje ich mocno przytulić głaszcząc jednocześnie po główkach dając pluszowego misia i mówiąc "to nie wasza wina że należycie do debilnego społeczeństwa amerykańskiego w którym liczyom się ludzie którzy głośno krzyczą a nie ci którzy mówią z sensem" ... co kłaj to obyczaj ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za oknem zimno , pada deszcz wiec chyba zostanę w domu bo nie chce sie przeziębić , jak będzie lato to wyjdę na piłkę , pływalnie , wyjadę na łono natury ... wszystko w swoim czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem zwazku miedzy "krzywdzeniem natury" a przesiadywaniem w domu, przed konsola/PC... Zreszta moim zdaniem jest nawet odwrotnie, wycieczki górskie, czy jakies inne wypady na jeziorko maja tym gorszy wplyw na srodowisko, ze zawsze znajdzie sie ktos, kto wyrzuci papierek pod drzewko, czy odleje sie do jeziorka. Siedzac w domu cos takiego nie ma prawa zajsc, nie wiem jak mozna krzywdzić nature i jednoczesnie, byc od niej odizolowanym (nie mówie tu o kwiatkach na parapecie). Ci ludzie naprawde juz nie maja sie czego czepiac, zreszta brukowiec, jak brukowiec, wymysli jakakolwiek historyjke, tylko zeby ludzie ich kupili/odbejzeli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przez pewien czas miałem okazję oglądać "Cudowną" telewizję Fox na miejscu (znaczy w stanach)... pociesza mnie tylko to że większość amerykanów z którymi miałem okazję rozmawiać twierdzi że... erm... Pracownicy tej stacji nie mogą kupować w MediaM...

A mówiąc o samym artykule, nie wiedziałem że odpoczynek na "świeżym powietrzu" (tya zwłaszcza w takich miastach jak Chicago czy Waszyngton) ma jakiś cudowny wpływ na naturę. Wiem że autorowi chodziło o zdrowie fizyczne i psychiczne ale wszyscy wiemy że w dzisiejszych czasach trzeba wyjechać NAPRAWDĘ daleko na jakieś odludzie żeby móc sobie "pooddychać" :P

A co do samej ekologii... Jestem pewien że przynajmniej połowa z was nie bierze ze sobą kosza na śmieci (lub chociażby jakiejś siatki), kiedy wybiera się na piknik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem z wysoce nieprzyjemnego i bolesnego zabiegu w szpitalu, wchodzę na gram.pl z nadzieją, że znajdę tu coś co poprawi mi nieco humor, i widzę to... Eh, nawet nie chce mi się wysilać i kontrować "argumentów" oraz sposobu ich podawania, z resztą nie ma to żadnego sensu bo tego typu instytucje "informacyjne" (ktoś trafnie kiedyś stwierdził, że ''informacja'' to nie ''wiedza'') i tak swoje wiedzą i powiedzą... Tylko napiszę jedno - jeśli tym co wymyślili ten tekst (pomijając już naciąganie go pod gry) tak zależy na ratowaniu natury, to mogliby sami się ruszyć zamiast wypisywać takie brednie... Eh... Żal (niżej-niż-plecy) ściska po prostu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2008 o 13:10, Kifa napisał:

Wróciłem z wysoce nieprzyjemnego i bolesnego zabiegu w szpitalu, wchodzę na gram.pl z
nadzieją, że znajdę tu coś co poprawi mi nieco humor, i widzę to...


Wiem co czujesz, ja wczoraj miałem zabieg/horror, a po powrocie też zajrzałem do gram.pl... Różnica jest tak, że ja wczoraj przynajmniej o ciekawszych rzeczach czytałem... Współczuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy już tak mają, że muszą sobie znaleźć ofiarę którą będą bez przerwy atakować i niestety ostatnio stały się nią gry komputerowe (kiedyś była to np. telewizja), ale przykład tu podany jest po prostu komiczny. Idąc tym tropem to zła pogoda tez ma zły wpływ bo przecież wtedy wszyscy siedzą w domy - wiec zwalczajmy złą pogodę! Z nagonki na gry komputerowe zaczyna sie robić ostra paranoja i nawet już mnie to nie złości... to jest po prostu komiczne i kropka - nie ma sie czym ludziska przejmować. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

najpierw greenpeace pluł sie ze konsole są szkodliwe teraz jakiś moher który nie rozumie gier komputerowych xP Ta a jeśli byśmy aktywnie wypoczywali np w lesie to by gadali że depczemy trawe, płoszymy zwierzęta i przez nas dziura ozonowa sie powiększaxP i tak źle i tak:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh, przypomina mi to trochę większość anty fanów CDA, którzy go nie lubią bo ich kumple tak mówią.

- Z jakiego powodu uważasz, że CDA jest beznadziejne.
- no bo CDA jezd gupie i jezt tam sam sex i pszemoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wielkość narodu + duma w/w narodu = jego głupota.

No sorry, ale dla "Hameryki" to wychodzi w granicach nieskończoności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No co tu duzo gadac :P mysle ze kazde dziecko ktore pobiega troche Geraltem po Bagnach ma juz dosc "swierzego" powietrza na jeden dzien :) przynajmniej ja po kilku godzinach na Wyzimskim powietrzu tak mam :) a a jakos to naturze nei szkozdi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To, że ludzie mniej przebywają na łonie natury ma niby jej szkodzić? Chyba nie widzieli szlaków handlowych i tych stert odpadków na nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak każdy brukowiec szuka taniej sensacji, a Wy sami mu ją zapewniacie pisząc takie artykuły. Gry szkodzą środowisku ?? Czy tak głupi i naciągany tytuł wart jakiegoś komentarza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować