Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

12-latek oszukiwał aby grać przez Internet

118 postów w tym temacie

Dnia 07.02.2008 o 16:06, Wiecha14 napisał:

Ale Haker. wcale nie musi być oszustem... moze to lubi. hakerstwo to ideologia... nałóg...
Ciężko zrezygnować, gdy ktoś się pnie na wyżyny hakerskiej społeczności, a nie zawsze
trzeba oszukiwać. Czasem jest to pokaz swoich zdolności. brak jakiejkolwiek kontroli
nad danymi serwisami.

Lecz, co by nie powiedzieć, hakerzy "oszusty" to zdecydowana większość. '';p

Skonczyły się czasy wielkich wyczynów hakerskich..

Haker to człowiek o ponadprzeciętnej wiedzy informatycznej. A kraker wykorzystuje swą wiedzę do złych celów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bo "debile" nie używają Skype bo ma mniej kolorowych emotek, albo uważają, że nie będą używać mniej popularnych komunikatorów. Bez obrazy dla tych normalnych, którzy porostu nie lubią Skype albo nie maja znajomych którzy go używają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytałem o tym dzisiaj w Gazecie Olsztyńskiej. Przesadził... Mógł przecież napisac o co mu naprawdę chodzi i pewnie znaleźli by się jacyś naiwniacy... Ja nie ufam łańcuszkom ani innym takim rzeczom na GG. Policja trafiła na to przypadkiem podczas rutynowej kontroli. Kilkanaście godzin później byli u niego (według gazety). Znów pewnie zaczną się komentarze do czego to gry doprowadzają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pff, ciekawe, w co grał?

Swoją drogą, nie zdziwię się, jeśli kiedyś dostanę taką wiadomość :

"WTB DRAGON HAMMER +5 PLZZZ"
:)

Swoją drogą, łebski był, skoro potrafił uknuć taki przebiegły plan :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale dziś świat jest. Ciekawe skąd takie pomysły mają. Ciekawie co będzie później. Gang 12-latków napadnie sklepy z grami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co za gówniarz! niedługo takie gnojki będą napady robili!

W sumie to jednak ludzie, mogli się domyślić po cyfrach ile kosztuje SMS, ale mniejsza o to.

ciekawe w co grał. Obstawiam, że w "Tipję" czyli świat gówniarzerii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2008 o 20:08, Malakhir napisał:

Niedługo to 6 latki będą kraść x-boxy


Taa... A trochę później 3latki będą robić pikietę przeciwko osobom "dyskryminującym piratów". Co gorsza chciałbym dodać do mojego komentarza jakąś uśmiechniętą buźkę, znak ironii... Ale boję się, że tu nie ma ironii...

P.S.: To mój ostatni post przed feriami! Wyjeżdżam za granicę, więc nie będę w stanie odpowiadać na odpowiedzi... ;-) Ale za parę dni wrócę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować