Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Oficjalny trailer gry LOST!

18 postów w tym temacie

CD Projekt

W sieci pojawił się oficjalny trailer gry Ubisoftu, pt. LOST, opartej na kanwie serialu o tym samym tytule. Film prezentuje m.in. najważniejsze postacie gry (oczywiście te same co w serialu) oraz rzuca trochę światła na historię bohatera, którego losem pokieruje gracz. Trailer można zobaczyć pod adresem: www.gram.pl/LostTrailer.

Przeczytaj cały tekst "Oficjalny trailer gry LOST!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prison Breaka, co prawda nic nie pobije, ale jeśli chodzi o egranizacje, to jednak Losty są o wiele lepszym na to materiałem. Sam serial wciągnął mnie... dopiero pod koniec 3 sezonu, a dokładniej chodzi o 2 odcinki xD. Jednak mam nadzieję, że puszczą jeszcze poprzednie serie, a 4 oglądał będę na 100% ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to Niezłego Wyzwania Podjeli Sie Producenci gry...
Ciekawe Jaka Grafika W tym bedzie ?
Jezeli juz taką Gierke Robia to przydalo by sie zrobic cos takiego
zeby ludzie Przez Kilka (lat) w to grali I sie zachwycali grafika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej mnie ciekawi integralność z serialem. Ciekawe były zapowiedzi o tym, że niektóre kwestie poruszone w filmie tutaj zostaną wyjaśnione. Ale zobaczymy jak wyjdzie, bo taką grę bardzo łatwo popsuć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lubie serial. I gra jest też świetna. Nie będe na PC grał bo tą platforme ma tylko. Ale u kumpla na konsoli ale będzie się gralo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, nie powiem - trailer trzyma klimat serialu :) Świetnie będzie móc pozwiedzać Wyspę na własną rękę! Jednak sądząc po grafice przedstawionej w trailerze to mojemu sprzętowi jeszcze wieeele brakuje aby udźwignąć taką grę... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2008 o 16:41, gothicsheep napisał:

Prison Breaka, co prawda nic nie pobije

:P Nie bluźnij! Lost były, są i zapewne już pozostaną najlepsze. A jeśli o grę chodzi to jestem pełen niepokoju. Trailer może i fajny, jednak gra może być już zwykłym gniotem, a ja jako fan serialu nie chciałbym, aby sprofanowali świętość :(

Dnia 08.02.2008 o 16:41, gothicsheep napisał:

Sam serial wciągnął mnie... dopiero pod koniec 3
sezonu, a dokładniej chodzi o 2 odcinki xD. Jednak mam nadzieję, że puszczą jeszcze poprzednie
serie, a 4 oglądał będę na 100% ;].

Czyli poprzednich odc. i sezonów nie widziałeś? Bo jeśli tak to jasne jest, dlaczego uważasz PB za najlepsiejszy serial xDD
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zacznę od tego, że każdy ma prawo do własnej opinii i taką właśnie wyraziłem ;).

Dnia 09.02.2008 o 13:13, Mr.Kubu napisał:

> Prison Breaka, co prawda nic nie pobije
:P Nie bluźnij! Lost były, są i zapewne już pozostaną najlepsze.

Jw.

Dnia 09.02.2008 o 13:13, Mr.Kubu napisał:

A jeśli o grę chodzi to jestem pełen niepokoju. Trailer może i fajny, jednak gra może być już zwykłym gniotem,
a ja jako fan serialu nie chciałbym, aby sprofanowali świętość :(

Ja się nie przejmuję, bo i tak na 99% gra na moim sprzęcie nie pójdzie. A szkoda.

Dnia 09.02.2008 o 13:13, Mr.Kubu napisał:

> Sam serial wciągnął mnie... dopiero pod koniec 3
> sezonu, a dokładniej chodzi o 2 odcinki xD. Jednak mam nadzieję, że puszczą jeszcze
poprzednie
> serie, a 4 oglądał będę na 100% ;].
Czyli poprzednich odc. i sezonów nie widziałeś? Bo jeśli tak to jasne jest, dlaczego
uważasz PB za najlepsiejszy serial xDD

Po prostu cholernie mnie wciągnął, co zaś Lostów się nie tyczyło. Oglądałem na jedynce i pierwszy odcinek, sezonu numer 1 i kilkanaście innych, ale nie czekałem z takim utęsknieniem na kolejną odsłonę, tak jak w przypadku PB ;). Przemogłem się dopiero pod koniec 3 serii, ot co.

Btw. Zna ktoś jakieś przybliżone wymagania? Bo na necie nie mogłem nic znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ee... nie wiem czemu mi trailer nie chce się pobrać. Gdy klikam "Pobierz plik" po około 2 minutach otwiera mi się Windows Media Player, i wyskakuje iż nie można odtworzyć pliku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na grę czekam z niecierpliwością, bo jestem fanem tegoż serialu.:) Tylko nie mogę obejrzeć trailera, bo gdy klikam pobierz, to próbuje otworzyć mi się jakaś stronka i otwiera się w nieskończoność :/

Baluk25=> to że serial to mogę zrozumieć, ale jak gra która jeszcze nie wyszła może Ci się nie podobać :P

edit: już wszystko w porządku. Wystarczyło ściągnąć przez Explorera ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to pobieram. Uwielbiam serial. No może nieraz troszkę przegina. No, ale co Prison Break mam oglądać??? Grę pewnie też wypróbuje. Nieźle się zapowiada. Ściągam...

Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować