Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Microsoft się odgraża

30 postów w tym temacie

pepsi

Shane Kim z Microsoftu zapowiedział, że to jeszcze nie koniec walki konsol, nawet mimo faktu, że Xbox 360 w tej chwili wyraźnie przegrywa z Wii od Nintendo. Niedorzeczne są też dla niego głosy, że konsola giganta z Redmond swoje największe atuty wyłożyła już podczas ubiegłorocznych świąt Bożego Narodzenia.

Przeczytaj cały tekst "Microsoft się odgraża" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dodajcie te wszystkie liczby pomnóżcie przez 2, a i tak PCtowców jest więcej :]... szczerze mówiąc nigdy nie wierzyłem żeby M$ zrobił coś dla klienta, a nie dla kasy...następna konsola będzie miała windowsa ;] czyli będzie to w zasadzie PC XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2008 o 13:16, zwiezak napisał:

dodajcie te wszystkie liczby pomnóżcie przez 2, a i tak PCtowców jest więcej :]...


a potem odejmij 90% a otrzymasz liczbe PCtowcow kupujacych orginaly - tak m$ robi wszystko dla kasy a zarobic na grach mozna pewniej na konsolach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zwiezak- komentaż - dno... Przyszło Ci do głowy, że wiele osób ma i konsole i PCtwa w domu, używając jednego do pracy, a drugigo do gier? Co to stwierdzenie niby wnosi do tematu, że Pctowców jest więcej? A wracając do tematu newsa, co jak co, ale MIcrosoft czy chce czy nie raczej za dużego wpływu na dalszy żywot swojej konsoli mieć nie będzie. Xbox360 kończy swoją drogę, nie jest przyszłościowy... a taka PS3 ją zaczyna. Wii to ogólnie inna kategoria <przeznaczona dla innych graczy> będąca strzałem w dzieiątke :D // mimo wszystko chciał bym, aby M$ coś jeszcze zrobił, jakieś akcje promocyjne, who knows... Ważne, aby te działąnia przyczyniły się do kolejnego zaostrznia konkurencji na rynku i w efekcie spadku cen PS3 :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>szczerze mówiąc nigdy nie wierzyłem żeby M$ zrobił coś dla klienta, a nie dla kasy
Możliwe, że to tobą wstrząśnie ale każda firma robi to, co robi dla kasy.

Dnia 08.02.2008 o 13:16, zwiezak napisał:

...następna konsola będzie miała windowsa ;] czyli będzie to w zasadzie PC XD


Na PS3 można zainstalować Linuxa. Czy ona też jest w zasadzie PC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie wiem czy koniec Xboxa 360. Przecież na niego wychodzi chyba najwięcej gier i tworzy się je znacznie łatwiej niż na Playstation 3, ponieważ Microsoft dostarczył lepsze narzędzia developerskie niż Sony, z powodu większego doświadczenia zdobytego przy tworzeniu kolejnych wersji DirectX. Ale i tak Wii jest najlepsze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli era X360 skończy się tak szybko (od premiery minęło zaledwie 2.5 roku) pozostaje nadzieja w PS3, która powoli się rozkręca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2008 o 13:31, Jan Czarny napisał:

Microsoft Potrafi konkurencje zaskoczyć , pokazał nam to wiele razy


M.in. wypuszczając najbardziej awaryjną konsolę w historii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie rozumiem jak może xbox się skończyć. Wszystkie znikną, ludzie którzy je kupili nagle je wyrzucą? Ludzie jak grali tak będą grać. Nie jestem fanem żadnej konsoli (no może xboxa, którego mi mama czasem z pracy przywozi ;D), ale jak dla mnie lepszy jest xbox. Ma lepszego pada, jest mocniejszy, lepsze gry na niego wychodzą (Zauważyliście, że wszystkie gry zapowiadane jako hity na x`a rzeczywiście nimi były? A na PS3 same rozczarowania, no prawie) Poza tym rozczarowało mnie działanie żyroskopów w padzie do PS3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EEE tam MS tylko gada pewnie znowu zrobią coś ixopodobnego co się bedzie zawieszać .. No trudno nawet.. MS leży po całości ze wszystkim jak nie z Windowsami do z Konsolami... Ja zawsze grałem na Soniaczach .. Koleś się teraz w PS3 zaopatrzył i nie nażeka Ani razu mu się nie zwiesiło ... I ja przy okazji sobie pogram zawsze :D:D

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować