Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Microsoft się odgraża

30 postów w tym temacie

Dnia 08.02.2008 o 12:44, Paweł Age napisał:

XBOX :) . Jakoś źle mi ta nazwa się kojarzy :). Zawsze trzymałem z SONY i PS :).

Mi tak samo ten xBox 360 źle się kojarzy, już bym wolał jakiegoś PS od x360 ;p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem czemu w newsach na gram.pl zawsze podkreślane jest powodzenie Wii w odniesieniu do innych konsol. To zupełnie inna bajka, odmienna grupa klientów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Kolejnym zarzutem pojawiającym się często pod adresem Xboksa 360 jest opinia, że konsola Microsoftu wszystko co najlepsze zdążyła już zaprezentować w ostatnim okresie świątecznym."

Taa, a Sony dawkuję po troszeczku :P i dlatego nie ma exclusivów na PS3 (są 2 fajne, reszta = crap, ale każdy ma inny gust - Liar :) xD I nie wymieniajcie bo jest ich na pewno mniej od Wii lub X360)

W konsoli to GRY są WAŻNE!!! Nie jakieś dane na kartce dotyczące procesorów, kart graficznych... Konsola powinna mieć jak najfajniejsze gry i dużo exclusivów (mam na myśli dziecka Nin i M$). Owszem postęp grafiki,gameplay (itp.) w grach jest owszem ważny...

Gadanie o ilości procentach mocy konsoli wykorzystywanych w grze to także nonsens... Krew mnie zalewa jak czytam opowieści o tym. Każdy wie, że programiści uczą się ciągle czegoś nowego i w coraz to inny sposób pozyskują wiedzę i doświadczenie na temat konsol. Zobaczcie na takie PS2 - pod koniec gry wyglądały jak na takie bebechy bardzo, ale to bardzo imponująco.

PS. Xbox 360 ostatnio zyskał nowe bebechy w postaci procka w 65 nm (przez co się już nie grzeje), zasilacz 175W (wcześniejsza wersja 203W) i jeszcze cuś tam... Jest już o wiele mniej awaryjny, a nawet rzadkością jest spotkać już RRoD na konsolach "Falcon" - konsole z pażdziernika 2007r. już na pewno są w Falconie, czy to Premium, Elite, Arcade lub Halo 3 Edition

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uspatente - wynik ps3 słaby??? Chyba sobie żarty robisz, zobacz ile czasu później wyszło ps3 od x''a a już prognozują że wakacje konsola sony wyprzedzi tą od M$.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze nie tak dawno dla Nintendo nikt nie dawał szans na nawiązanie choćby równej walki z innymi nextgenami. Sprawdza się stara prawda, że tylko nowymi pomysłami można zawojować rynek. Pchanie kasy w coraz lepszą grafikę nie było nowym pomysłem... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2008 o 19:36, Test Drive napisał:

wynik ps3 słaby???

Tak! w porównaniu do 21mln Wii, PS3 ze swoimi 9mln wypada wręcz żałośnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować