Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

WorldShift - zapowiedź

23 postów w tym temacie

Lucas the Great

Przyszedł walec i wyrównał... a konkretnie nadleciała asteroida, niosąca zupełnie nowy materiał genetyczny, który do reszty odmienił ziemski ekosystem. Brzmi jak większa skala wydarzeń z Ewolucji, prawda? Ale to nie film, a RTS - do tego bynajmniej nie komediowy...

Przeczytaj cały tekst "WorldShift - zapowiedź" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No niestety w 2008 roku wychodzi Starcraft2 i nic nie przebije tego rts-a niestety inne moze i lepsze zgubia sie w tlumie to udalo sie blizzardowi.przygro zginie jak kolejny rts

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WorldShift wcale nie zginie, toć dla Starcraft II ta gra może być ostrą konkurencją! Gry Blizza mają wyrobioną markę, ale te coś może być akurat też świetne, o ile nie skoliduje się z premierą SII, inaczej perełka od Zamieci przyćmię ją. Może wyjdzie z tego tak wspaniała gra jak Spellforce - cicha burza..... ;o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WorldShift nieźle wygląda ale tak racja Starcraft II ją zgniecie. A WorldShift stanie się możliwe dobrą grą ale w cieniu albo po prostu stanie się gniodem jeśli coś nie wypali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Genialne! Moze nawet pobic SC2, bo grafike to ma tak ze 400 do 500 tryliardow razy lepsza niz te kpiny, ktore pokazal na screenach Blizzard ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm grafika bajeczna i kolorowa, jakos mi sie dziwnie z HoMM kojazy :P a sama rogrywka zapowiada sie dosc egzotycznie.. no ale sie zobaczy jak wyjdzie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Knights of Honor było bardzo fajnym rts-kiem :) mam nadzieje że WorldShift bedzie równie udany, a może i lepszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli te wszystkie obietnice się spełnią, to szykuje się moja pierwsza zakupiona strategia. "WorldShift" moim zdaniem ma szansę konkurować z StarCraft 2. Będzie to jednak ogromny wysiłek ze względu na wiernych fanów SC. Ta gra to przecież klasyka tego typu produkcji. Nie mniej jednak trzymam kciuki za to, aby ta gra wypaliła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no no, gra zapowiada sie calkiem niezle :)
wydaje sie byc ciekawa pozycja i z checia w nia zagram
troche poczatek filmiku zerzniety z cinematica WoWa ale co tam ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Porównywanie tych dwóch produkcji jest, według mnie, trochę jak słynne już sprzeczki co jest lepsze - GW czy WOW. Zarówno SC2 jak i WorldShift opierają się na trochę odmiennych założeniach i obie mogą odnieść sukces niezależnie od siebie. Z drugiej strony żadna z nich może nie być szczególnie udana bo przecież to że pierwszy StarCraft był hitem nie oznacza, że sequel musi ten sukces powtórzyć. Poza tym ze względu na wspomniane różnice w rozgrywce to obie gry pewnie trafią w odmienne gusta i jednym spodoba się to a drugim tamto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, niezły RTS się zapowiada.Będzie można zarywać wieczory wysilając swoje komórki (te szare), myśląc jakby tu zmiażdżyć przeciwnika ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciekawe co wyjdzie z tej gry w końcowym etapie narazie widze że oferuje odmienny sposób gry niż w Starcraft 2 mam nadzieje że fabuła będzie jakaś bardziej rozwinięta a niebędzie się to ograniczało do maksymalnych tiuningów jednostek i naparzania kolejnych bossów, lokacje na screenach nawet ładne oj zle nie "ładne" > tylko ciekawe i fajnie wykonane ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować