Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Retrogram: C&C, czyli szalony sen Kane’a

32 postów w tym temacie

Ja w sumie nie grałem w CnC, ale po przeczytaniu artykułu o Kanie chyba zacznę grac. Podoba mi się ta postac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale ja już jestem stary… Pamiętam jak wyszła pierwsza gra z serii C&C i jak z kolegami się w nią zagrywaliśmy. To było coś. A Kain rzeczywiście jest fajna postacią mam nadzieje, że w dodatku sporo się o nim dowiemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

For the Brotherhood!
Genialna seria gier. Najcieplej wspominam Tiberian Sun. A co do Kane''a... jakos nie byloby mi smutno, gdyby sie pojawil jeszcze tu i owdzie, w kilku kolejnych produkcjach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

KANE - the beginning - w kinach od 30.2.2008 :)

dziwny tekst. kilka historyjek zlepionych tak sobie. kane geniusz. chyba jednak nie do końca - przez kilkaset (kilka tysięcy) lat niewiele dokonał :| to raczej świadczy o jego antygeniuszu :D ale przynajmniej można się pośmiać...

jestem fanem serii C&C (mam i ukończyłem wszystkie :), ale najbardziej przypadły mi te, kóre z Kanem miały niewiele wspólnego - C&C: Generlas. świetny tryb multi :D POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2008 o 14:48, KissingBandit napisał:

KANE - the beginning - w kinach od 30.2.2008 :)

dziwny tekst. kilka historyjek zlepionych tak sobie. kane geniusz. chyba jednak nie do
końca - przez kilkaset (kilka tysięcy) lat niewiele dokonał :| to raczej świadczy o jego
antygeniuszu :D ale przynajmniej można się pośmiać...

jestem fanem serii C&C (mam i ukończyłem wszystkie :), ale najbardziej przypadły mi te,
kóre z Kanem miały niewiele wspólnego - C&C: Generlas. świetny tryb multi :D POLECAM


imo generals mial z C&C tyle wspolnego co polski polityk z rozsadkiem.
EA przykleilo tej grze etykietke serii zeby wzmocnic sprzedac - bo sama fabula, jednostki a nawet interface maja z C&C niewiele wspolnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2008 o 23:54, Sephirath napisał:

Śmieszy mnie na ile są do siebie podobni aktor go grający i sam Kane. Na w ogóle :P

Joe jest z charakteru zupełnie do Kane''a niepodobny. I w ogóle zupełnie inny głos ma, przed kamerami strasznie go moduluje ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

''''Poza tym, nie wiadomo, które zakończenie C&C 3 jest tym oficjalnym.''''

Paladyn Rage nie wiem o czym ty mówisz wszystkie zakoniczenia przeciez sie uzupelniaja oprucz tego z GDI, bo sa 2.Ale reszta nie przeszkadza innym wiec jest ok raczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować