Zaloguj się, aby obserwować  
Lumbago

Sny - jaki macie?

597 postów w tym temacie

ja mam takie karty.z kolegami gramy na moce.a jednemu z moich kolegów, marcinowi który jest ot tych kart uzależniony to sniło mu się że ma same jedynki(na kartach).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2007 o 13:30, Domon napisał:

Mnie sny niedręczą. Ani te dobre , ani te złe bo po prostu ich niemam.

Sny masz zawsze ale nie zawsze je pamiętasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2007 o 11:55, kumite napisał:

> Mnie sny niedręczą. Ani te dobre , ani te złe bo po prostu ich niemam.
Sny masz zawsze ale nie zawsze je pamiętasz...

Ja mam czasami takie głupie sny że aż nie moge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2007 o 11:59, radzio12345 napisał:

Ja mam czasami takie głupie sny że aż nie moge.

Jest jeszcze opcja że śni ci się twoja kolacja...jak zbyt duzo zjemna noc to mam takie sny że czasem na samą myśl mi sie niedobrze robi...;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2007 o 12:02, kumite napisał:

> Ja mam czasami takie głupie sny że aż nie moge.
Jest jeszcze opcja że śni ci się twoja kolacja...jak zbyt duzo zjemna noc to mam takie sny
że czasem na samą myśl mi sie niedobrze robi...;-)
Ja raz lunatykowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2007 o 12:04, radzio12345 napisał:

> Ja raz lunatykowałem.

A ja raz poszedłem spac do łużka a obudziłem się na ubikacji i... ni chol..y nie pamiętam jak tam się znalazłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2007 o 12:07, kumite napisał:

> > Ja raz lunatykowałem.
A ja raz poszedłem spac do łużka a obudziłem się na ubikacji i... ni chol..y nie pamiętam jak
tam się znalazłem...

Ja znam dziewczyne kyóra nasikała pod lodówke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2007 o 12:09, radzio12345 napisał:

Ja znam dziewczyne kyóra nasikała pod lodówke.

Pod lodówkę??? Nieźle... Tylko zależy czy przez sen czy nie... Ja teraz to z regóły budzę się rano przed komputerem;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 15:56, czarek.k napisał:

miliście kiedyś sen ktory codziennnie się powtażał i codzienie był dłuszszy o jakieś zdazenie?ja
miałem.

Ja też miałem, śnił mi się ze trzy razy, w tym śnie zawsze było Boże Narodzenie. Jestem u babci a tam przedemną jest choinka i do niej podlatuję a później lecę do pobliskiego lasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 16:05, muszczu napisał:

Czasami mam takie głupie sny, że aż wstydzę się o nich rozmawiać ;)

coś musi byc na rzeczy, że takie ci się śnią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się wczoraj śniło, że zasuwał za mną jakiś potwór. Ja uciekałem, a gdy się tylko obudziłem zacząłem dalej uciekać i krzyczeć najrużniejsze przekleństwa. Biegłem tak aż rypłem mordą w drzwi od łazienki. Ten potwór trochę się stylizował na Zombiaka, ale szybko biegał i krzyczał o tym, że jak mnie dorwie to mi z tyłka nogi powyrywa. Po obudzeniu uciekałem przed mamą bo podeszła do mnie z jakimś miśkeim bez połowy twarzy. Jak miśka zobaczyłem to się wystraszyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 16:02, Belmundo napisał:

> miliście kiedyś sen ktory codziennnie się powtażał i codzienie był dłuszszy o jakieś zdazenie?ja

> miałem.
Ja też miałem, śnił mi się ze trzy razy, w tym śnie zawsze było Boże Narodzenie. Jestem u babci
a tam przedemną jest choinka i do niej podlatuję a później lecę do pobliskiego lasu.

ja miałem że z dwoma jamnikami najpierw zjechałem po kamiennej zjeżdzalni(pierwszy sen) potem że byłem uwięziony z tymi psami w jakiejś komnacie(drugi sen) a potem że szukałem drogi ucieczki(trzeci sen) potem jak przez rury wyszedłem ze zlwu mojej babci(czarty sen) potem jak do mojej babci przyszły jakieś dzieci i skakalismy po domu(piąty sen) a potem ze sie komin za oknem zawalił i babcia powiedziała żeby oszczędzac wode(szusty sen).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to tam nie będę mówił, jakie to mam sny...hehehe... ];-P
Ale pamiętam, ze jak byłem mały, śniły mi się koszmary. Np. spoglądałem w zegar a w jego tarczy odbijał się za mną potwór, uciekałem, ale zawsze się przewracałem. Albo byłem sam w letnim sadzie dziadka, w nocy. No i jakieś duchy mnie prześladowały.

Cóż, wyrosłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja miałem ostatnio straszny sen:P:P
Ostatni oglądałem klątwe,i spodobał mi się,i sobie myslałem o tym filmie,a jak zasnąłem,to mi sie śniło,że idę w nocy w przedpokoju u mnie w domu,i pojawiła mi się ta babka,i zacząłem się cofać,i chciałem wyjść z domu,ale nie mogłem drzwi otworzyć,i jak była blisko,to się obudziłem:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a mi się jeszcze kiedyś śniło że mialem randke z dziewczyną w której się zakochałem.nie wiem czy to był dobry sen czy koszmar.obudziłem sie zaraz po wejściu do kina całując poduszke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi się kiedyś śniło, że siedze z facetem, który mi sie wtedy podobał, u mnie w pokoju na łóżku. No i w pewnym momencie ten koleś wybuchł niekontrolowanym płaczem. Ja go przytuliłam i mówie, żeby sie nie martwił a on dalej płakał i płakał. Ja też zaczełam płakać a rano obudziłam sie na ziemi ściskając poduszkę. Oczy miałam opuchnięte od płaczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować