Zaloguj się, aby obserwować  
Lumbago

Sny - jaki macie?

597 postów w tym temacie

Dnia 22.04.2007 o 18:21, DaMiaN47 napisał:

Mnie się śniło niedawno, że mój nauczyciel od wf-u śmieje się ze mnie bo nie umiem robić pompek.

rozumiem cię mi po 2 żygać się chce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moj ostatni sen wyglądał mnie więcej tak:

Siedze sobie na ogródku z rodzicami. A w garażu siedzi mechanik z tatą i odsłaniają kotare (czy jakoś tak) a tam skuter. Radośc buła duża. Przejechałem się troszkę i poszedłem spac (w śnie??) gdy się obudziłem (tez w śnie?) pobiegłem do garażu by pojeździc na skuterku a tu bęc zepsuty i już radośc opadła :(

Nie jestem pewien czy to tak leciało ale chyba tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z moich snów można normalnie/formalnie napisać scenariusz filmowy - moje sny opowiadają o człowieku, który potrafi przenikać do ludzkich koszmarów, marzeń itp. - codziennie inny epizod, lecz gdy próbuję to zebrać na papier
normalnie nie mogę se tych snów za chiny ludowe przypomnieć.

20070725123605

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2007 o 12:29, 88Bonzo napisał:

A mnie się ostatnio śnił smok :P Duży, groźny, budzący respekt, lecz zaprzyjaźniony ze mną.

ja chciałbym mieć taki sen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze miałam sny o lataniu. Ze leże w łózku , wstaje i wylatuje np. przez okno :p I latam sobie tak po okolicy . Albo o spadaniu , wychodze , przechylam się przez poręcz i spadam w czerń nie mająca końca ( zwykle budziłam się w tym momencie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, mi się przypomniał naprawdę odjechany sen...
W śnie obudziłem się w domu sam. Patrzę na zegarek 7:00 - czas do szkoły. Wyszykowany wychodzę na ulicę, patrzę minister Giertych lata na chmurce i nawala piorunami w moich kumpli z klasy (swoją drogą chętnie bym mu pomógł). Następnie Giertych namierza mnie i strzela formułkę (a''la Ray z Call Of Juarez): "Nie masz czerwonego paska! Jesteś hańbą IV RP! Za karę będziesz harował u Leppera w solarium i na jego farmie!" W tym momencie dostałem headshota z piorunka. Budzę się w szopie z widłami itp. i wychodzę stamtąd. Patrzę - całe moje gimnazjum pieli grządki u Leppera. Pilnowało ich CBA. Spotykam mojego kumpla i pielimy razem... Ehh. Powiedział mi, że ma plan ucieczki i spytał się czy ucieknę z nim... Odpowiedź była oczywista... - TAK! Nocą wysmarowani błotem, skradamy się jak trybie cooperative w Splinter Cellu - pomagamy sobie przechodzić przez płoty, odłączaliśmy prąd od ogrodzenia itp.. Nagle znalazłem kawałek szkła, więc postanowiłem go wziąć. Idziemy wzdłuż płotu - patrzmy strażnik... Rzuciłem pomysł, aby zwabił go tu, a ja go zabiję kawałkiem szkła. On rzuca kamień, a ja pokradam się zabijam go niczym koleś z Manhunta na czerwonym poziomie... Zdobywam M16 z tłumikiem (sic!), a kumpel znajduje w krzakach nie opodal (skąd on wiedział?) drugą sztukę tej broni. W drodze do wyjścia, zdejmujemy zbędnych ludzi z CBA i w końcu uciekliśmy. Idziemy do jego domu, a on daje mi deskorolkę i mówi, że powinniśmy pojechać do Warszawy i zniszczyć źródło mocy Kaczyńskich i koalicji - Gumową Kaczuszkę! Więc z M16 na plecach jedziemy autostradą na deskach, przy okazji wykonując różne triki (sic! nie umiem jeździć na desce!) Po dotarciu do budynku Sejmowego wbijamy wybijamy wszystkich i w końcu niszczymy kaczkę poprzez polanie jej denaturatem i podpalenie. Gdy kaczka się spaliła zobaczyłem białe światło i obudziłem się. (Aluzja do Obliviona)... Stwierdziłem, że chyba za dużo gram... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2007 o 12:46, Yoro napisał:

Mi się Omena Mensa śniła. Nie wiem czemu. Może za dużo TVN Meteo oglądam...

Chyba raczej Mensah...a jak już ci się śniła to tak po prostu se stała czy coś z nią "robiłeś" ciekawego :P ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się (dzisiaj) śniło że jestem hitmanem 47 :D I jakiś koleś zamknął mnie w pomieszczeniu i ogólnie mnie tam przetrzymywał. Kiedyś zwinąłem mu dwururkę i jak wyszedł zacząłem w niego strzelać a zamiast kul wyszła z lufy taka rurka i z niej wystawała karteczka "BANG" :O Kto grał w the movies to wie o co chodzi :D I w tym momencie się obudziłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się raz na jakiś czas bardzo realistyczne ale katastroficzne sny śnią! Albo jakaś powódź albo straszne tornada nawiedzają! Nie wiem co takie sny znaczą... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2007 o 13:05, Ronx napisał:

> Mi się Omena Mensa śniła. Nie wiem czemu. Może za dużo TVN Meteo oglądam...
Chyba raczej Mensah...a jak już ci się śniła to tak po prostu se stała czy coś z nią "robiłeś"
ciekawego :P ?


Robiłem... chodziłem i gadałem, ale wcale nie o pogodzie. Okazało się, że jest jakąś przyjaciółką rodziny - coś tam coś tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój ostatni sen był o tym, że biorę udział w prezentacji gry Medal of Honor, ale na tyle dziwnej, że idę z grupką żołnierzy na wroga. No i tak idziemy, ktoś się zasranawia, czy gra będzie krótka. W końcu docieramy do Niemców i jakoś zdaję sobie sprawę, że jest to zbyt realistyczne, koledzy giną, naprzeciwko stoi jakiś facet z bazooką i pruje do nie z niej, ja unikam jak mogę strzałów, uciekam wprost spod pocisku i wieję w długą. Niemcy mnie gonią i strzelają, ja jestem szybszy, wracam do mojego centrum dowodzenia. Potem wszyscy mi gratulują, bo zwabiłem wroga w nasze sidła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2007 o 13:05, Ronx napisał:

> Mi się Omena Mensa śniła. Nie wiem czemu. Może za dużo TVN Meteo oglądam...
Chyba raczej Mensah...a jak już ci się śniła to tak po prostu se stała czy coś z nią "robiłeś"
ciekawego :P ?


Być może się nie orientujesz, że numer IP pozwala ustalić kto się brzydko bawi.
Ty się już na tym forum nie pobawisz, panie Liroy v2 vel Pseudoniim vel troll.
Papatki, ban.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A u mnie roznie bywa ostatnio wlasnie mam czesto erotyczne i brutalne sny nie wiem czemu i ostatnio mialem sen o jakims psie :D moze to skryte lęki ale tak to zaczesto nie snie wole pospac normalnie niz snic jakies dziwy :D ale sny mialem przerozneeeeee!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem normalny, o! I mi się nic nie śni, a jak już to bardzo rzadko, nic ciekawego zresztą. Nie mam czasu na sny... Ta, mam władzę nad psychiką!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jednym z moich ulubionych snów był ten w którym moja koleżanka ukradła mopa z centrum handlowego. Kiedy to zrobiła wsiadłyśmy do samochodu i ja prowadziłam (nie żebym jeszcze nie mogła go zdawać na prawo jazdy) pojechałyśmy do maksymalnie zatłoczonego sklepu. Ludzie wręcz wypadali przez okna. Trochę nam zeszło w kolejce więc face który czekał na nasze miejsce parkingowe, skasował nam samochód. Po opószczeniu przez nas owgo sklepu chciał nas dopaś gromada starych, grubych, piratów o gołych torsach, podróżujących na unoszącym się leko nad ziemią wykrochmalonym prześcieradle. Nie wiadomo skąd wzięły się ogromne płaty mięsa (wyglądały jak przepołowione krowy obdarte ze skóry). Nie zrażając się zaistniałą sytuacją wskoczyłyśmy na jakieś deski czy pień i powiosłaowałyśmy byle dalej od pogni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2007 o 17:01, BzyQacz napisał:

A ja jestem normalny, o! I mi się nic nie śni, a jak już to bardzo rzadko, nic ciekawego zresztą.
Nie mam czasu na sny... Ta, mam władzę nad psychiką!


Tak tylko mówisz, każdy człowiek ma sny lecz nie wszyskich pamięta :). A jak ci się NIC NIGDY NIE ŚNI to oznacza żebyś poszedł do lekarza ,ponieważ masz jakieś wady pamięci. ;). Mi się coś śni i to pamiętam 3/4 x w tygodniu :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować