Zaloguj się, aby obserwować  
Lumbago

Sny - jaki macie?

597 postów w tym temacie

Dnia 21.08.2006 o 20:41, Mich160 napisał:

Ja miałem dziwne sny np. Jak szedłem ciemnym korytarzem i nagle wyskoczył czarny potwór i zaczął
mnie gryźć żywcem tak bolało, że chciałem żeby ten sen natychmiast się skończył no i bang!
skończył się! (mówie wam, nie żałujcie że nie mieliście takich snów)


Już jest napewno to przyjemniejsze od tego.. jak sie rano budzisz i nie ma nigdzie kompa w domu :P. To chyba zadje większy ból. Zrozumcie mnie ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

stary - takich realnych snów o gamblerze nie miałem! a chciałbym mieć !!! :D

[offtop] ja ciebie chyba na cały etat zwerbuję do nocnych marków :P o gamblerze mógłbym godzinami gawędzić! ss też, reset najmniej. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sny... Jakie mam? Zwykle się zapomina po obudzeniu ale zapamiętałem kilka najmocniejszych.

Np. kiedyś we śnie miałem taki pokaz slajdów. Były jakieś obrazy (coś a''la deja vu) do dziś pamiętam początek i koniec. Zaczynało się od widoku biegnącego trupa u mnie w komórce... Przyrzekłem sobie, że nie bede pobierał żadnych tapet. A tu kumpel mi przysłał taką tapetke... Oszukać Przeznaczenie 3. A i kończyło się czyjąś śmiercią. A pośrednie obrazy poznaje dopiero jak je zobacze...

Raz mi się śniło Diablo (widok tak jakbym grał)

I chyba najprzyjemniejszy sen. Normalnie takie coś to tylko marzenie senne ale to był na pewno sen. Wiem to. Ale co to było? Pewna dziewczyna. Sama twarz... Ale przyjemny SEN.

A i jeszcze! Często ide przez jakąś dżungle, odgarniam liany. Nie wiem co jest na końcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2006 o 21:07, Arar napisał:

Sny... Jakie mam? Zwykle się zapomina po obudzeniu ale zapamiętałem kilka najmocniejszych.

Np. kiedyś we śnie miałem taki pokaz slajdów. Były jakieś obrazy (coś a''la deja vu) do dziś
pamiętam początek i koniec. Zaczynało się od widoku biegnącego trupa u mnie w komórce... Przyrzekłem
sobie, że nie bede pobierał żadnych tapet. A tu kumpel mi przysłał taką tapetke... Oszukać
Przeznaczenie 3. A i kończyło się czyjąś śmiercią. A pośrednie obrazy poznaje dopiero jak je
zobacze...

Raz mi się śniło Diablo (widok tak jakbym grał)

I chyba najprzyjemniejszy sen. Normalnie takie coś to tylko marzenie senne ale to był
na pewno sen. Wiem to. Ale co to było? Pewna dziewczyna. Sama twarz... Ale przyjemny SEN.

A i jeszcze! Często ide przez jakąś dżungle, odgarniam liany. Nie wiem co jest na końcu.


Z grami też miałem sny. Ostatni śnił mi się z tego co sobie przypominam Moto Racer. ;) Nie wiem czemu tak wyszło ale tak było :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem sen, że szedłem ciemnym korytarzem i łapie mnie czarny potwór i zaczyna mnie pożerać żywcem, bardzo bolało i chciałem się wybudzić i gdy odgryzał mi głowę... BANG! Nagle się obudziłem, bardzo dziwny sen i nie żałujcie że nie mieliście takiego snu bo to baardzo nieprzyjemne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A i jeszcze! Kiedyś byłem zmęczony, ale nic, postanowiłem poczytać wieczorem. Do późna czytałem. A potem jak spałem śniły mi się.... strony... i mogłem powtórzyć cały rozdział z pamięci podczas snu!!!

PS. Czytałem WP. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.08.2006 o 20:43, ZygmuntGiertych napisał:

Już jest napewno to przyjemniejsze od tego.. jak sie rano budzisz i nie ma nigdzie kompa w
domu :P. To chyba zadje większy ból. Zrozumcie mnie ;) :P


Ja miałem podobny, byłem mały gdzieś z 6 lat i śniło mi się wielkie pudełko z klockami lego a jak się przebudziłem wole lepiej nie pisać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2006 o 21:25, Mich160 napisał:


> Już jest napewno to przyjemniejsze od tego.. jak sie rano budzisz i nie ma nigdzie kompa
w
> domu :P. To chyba zadje większy ból. Zrozumcie mnie ;) :P

Ja miałem podobny, byłem mały gdzieś z 6 lat i śniło mi się wielkie pudełko z klockami lego
a jak się przebudziłem wole lepiej nie pisać...


Najgorsze że jak tego nie masz to sen się powtarza i powtarza. Ból niesamowity :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiem, że sny zapomina się (wg pewnej teorii) jeśli po przebudzeniu patrzymy sie bezpośrednuio na okno (mocne swiatło ?); jesli nie spojrzymy i powtórzymy sobie w myślach co mniej wiecej się śniło, to jest szansa na zapamiętanie.

Co do snów: czasem sniło mi sie, że jezdżę wypasionym harleyem lub jakąś super bryką (ale nietuningowaną, np. orginalnym mustangiem bądź corwetą), i zawsze mam problem z prowadzeniem pojazdu. zwykle objawia się to tym, że jak hamuje np. przed pasami albo, zeby zaparkować - samochód zwalbnia do tak ok. 10km/h ale nigdy nie mogę stanąć w miejscu! ależ wk****, zawsze go gdzieś zarysuję :) podobnie jak już się np. ścigam - samochód nie chce przyspieaszać - ksztusi się :( aaa - wszystko we śnie wygląda bardzo realnie - jak ulice miast, które znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2006 o 21:28, Martimat napisał:

wiem, że sny zapomina się (wg pewnej teorii) jeśli po przebudzeniu patrzymy sie bezpośrednuio
na okno (mocne swiatło ?); jesli nie spojrzymy i powtórzymy sobie w myślach co mniej wiecej
się śniło, to jest szansa na zapamiętanie.

Co do snów: czasem sniło mi sie, że jezdżę wypasionym harleyem lub jakąś super bryką (ale nietuningowaną,
np. orginalnym mustangiem bądź corwetą), i zawsze mam problem z prowadzeniem pojazdu. zwykle
objawia się to tym, że jak hamuje np. przed pasami albo, zeby zaparkować - samochód zwalbnia
do tak ok. 10km/h ale nigdy nie mogę stanąć w miejscu! ależ wk****, zawsze go gdzieś zarysuję
:) podobnie jak już się np. ścigam - samochód nie chce przyspieaszać - ksztusi się :( aaa -
wszystko we śnie wygląda bardzo realnie - jak ulice miast, które znam.


Z samochodem takich odjazdów ja jeszcze nie miałem. Musi być konkretnie. Czuć ta kierownicę i skrzynię biegów ?? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Martimata zapraszam do dyskusji w nowym otwartym przeze mnie temacie :)

A tak poza tym przyszło mi do głowy, zauważyliście jak ludzie nie mając co robić piszą w wątkach typu "Słowa Słowa gry zabawa"?? czy inne gry słowne i inne pierdołstwa. Toż to obciach! Natomiast taki wątek o snach - życiowy i ciekawy. O pismach również, chociaż młodsi będą narzekać bo jak te pisma jeszcze istniały to ooni robili jeszcze w pieluchy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no!!! a jak się **** jak wciskam teg hamulec, zwalniam - ale nie mogę do końca! i wciskam do podłogi i NIC!!! alez to męczące - a zawsze tak fajnie się zaczyna jazda :) kierownica jest - i przyspieszenie jak zmieniam biegi też; tylko jak juz chce się tym chwalić - to samochód się kaaszani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2006 o 21:42, Martimat napisał:

no!!! a jak się **** jak wciskam teg hamulec, zwalniam - ale nie mogę do końca! i wciskam do
podłogi i NIC!!! alez to męczące - a zawsze tak fajnie się zaczyna jazda :) kierownica jest
- i przyspieszenie jak zmieniam biegi też; tylko jak juz chce się tym chwalić - to samochód
się kaaszani


Może automatyczna skrzynia biegów pomoże ?? :> I wtedy hamulce zadziałają :P Albo pojedź na stację diagnostyczną :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tylko, że jak na nia pojadę - to znów wjadę w jakis kanał albo coś; zreszta jak wysiądem już z samochodu i zaczną przy nim majstrować, to pewnie strace wątek i sen pójdzie w innym kierunku :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2006 o 21:47, Martimat napisał:

tylko, że jak na nia pojadę - to znów wjadę w jakis kanał albo coś; zreszta jak wysiądem już
z samochodu i zaczną przy nim majstrować, to pewnie strace wątek i sen pójdzie w innym kierunku
:/


Hmm w tym to już ci nie pomogę ;). Ale może w jeden dzień zobaczysz we śnie że masz super nowiuteńką bryczę prosto z salonu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować