Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

D'jinni - edytor do Wiedźmina dostępny wkrótce

86 postów w tym temacie

Świetny pomysł. Ciekaw jestem efektów pracy fanów :-)
PS. Nie, żebym był złośliwy, ale pani Kuczyńska, wbrew temu co tu jest napisane i co chyba sama sądzi, nie ma na imię Kasia. Wiem, to nieistotny szczegół, ale podpisywanie się zdrobnieniem swojego imienia to coś, co zwalcza się w nauczaniu początkowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już eksperymentują z Wiedźminem. Ale może coś fajnego z tego będzie. Trochę dodatkowo pogramy. Przed Wiedźminem 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje że będzie dość prosty w obsłudze ja osobiście nigdy moduw nie robiłem ale może dam rade jakieś nowe małe zadanie do gry wnieść albo potwory poustawiać w rożnych miejscach tak się pobawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetna wiadomość :) mam nadzieje że jakaś grupa zapaleńców stworzy świetne mody i Wiedźim ponownie mnie wciągnie na tygodnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż, nazwa oryginalna - to trzeba przyznać :)

Sam pomysł wypuszczenia takiego edytora jest moim zdaniem bardzo dobry. Mam nadzieję, że będzie on łatwy w obsłudze i dzięki niemu będzie sporo własnych, ciekawych scenariuszy do Wieśka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, dobrze, choć mam nadzieję, że będzie stosunkowo prosty w użyciu. Jasne, oczywiście, że będzie trudny, ale i tak powinien dać duże możliwości i fajną zabawę. Problem, że w tym przypadku już nie ma co liczyć na nagrywane głosy postaci, ale trudno, tego nie przeskoczymy, syntezatora mowy tu nie ma.
Co do Sagi - oczywiście, że nic z tego nie wyjdzie, bo za duże, ale takie pojedyncze opowiadanka... Już możliwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2008 o 20:29, Azreix napisał:

No się zacznie... Ciekawe, czy będzie przynajmniej w połowie tyle modów, co do Morrowinda.


Połowa nieskończoności? Bez szans ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech... Ja nie liczyłbym na przeniesienie Sagi, bo ten mod (jeśli miałby zawierać wszystkie historie z książek) musiałby być dłuższy niż sama gra. Przeniesienie pojedynczych przygód jest już bardziej prawdopodobne.

Ja czekam na edytor, bo jak wielu zauważyło, po jego wydaniu zacznie się prawdziwa przygoda z Wiedźminem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Założe sie że ponad 90% wiedźminomaniaków po samym spojrzeniu na interfejs sie zniechęci, ale mimo to to świetny pomysł ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam inne pytanie. Czy będzie możliwe uruchamianie niezależnie Wiedźmina, lub moda do niego? Bo w innych grach jak instaluję mod, to aby móc znowu grać w oryginał to muszę go potem odinstalowywać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O, to jeszcze nie koniec o Wiedźminie po skończeniu gry do razy 3 po inaczej każdy. Takie mody są zawsze sporym atutem, no i jak świat modderów byłby spory, to hoho....... Wiedźmin 4ever :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w sumie tylko dodać tworzenie map i sami mamy własną aurorę, wystarczył by jakiś jeden zapalony twórca co sam by zrobił produkcję o fabule z jakiegoś opowiadania, czy kilku, CDP-RED by się kimś takim zainteresował oczywiście pod warunkiem że praca jaką wykonał nie odbiegała by wcale od oryginału i miałby pracę zapewnioną :), przecież ile razy w historii tak się sprawdzało że jakieś studia zatrudniały twórców modów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh... kiedyś byłem bardzo ambitny co do edytorów i pomysłów miałem tony (vel morrowind do którego zrobiłem bodajże 4 niezbyt udane mody [1 chyba nawet walnąłem gdzieś do sieci]) ale to wymaga jeszcze pewnej wiedzy co do obslugi danego systemu a tego wielu ludziom się nie chce poznawać... najlepiej gdyby taki edytor był jak zaawansowany jak tryb MG w NWN 2 i prosty jak Creature Editor ze Spore xDDD Można pomarzyć xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2008 o 10:01, bartek002 napisał:

a ja wiem kiedy bedzie witcher 2!


Ja też - kiedy będzie gotowy ;]

Edytor to świetna wiadomość i można liczyć na naprawdę ciekawe efekty, szczególnie że Wiedźmin ma bardzo dużą i bardzo oddaną grupę fanów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować