Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

D'jinni - edytor do Wiedźmina dostępny wkrótce

86 postów w tym temacie

Tak wedlug mnie to tez swietna wiadomosc chociarz nie gralem jeszcze w Wiedzmina bo nie mam jak bo moj blaszak narazie nie pociagnie (ale czekam do marca :D).Ale sledzilem poczynania naszych polskich tworcow gry no i oczywiscie widzialem co nie co u kumpli i sadze ze jezeli stworza taki bonusik jak wlasnie edytor D''jinni to bedzie niezla zabawa bynajmiej dla fanow :D
Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W ostatnim nrku Clicka, w tabeli "Plota", podobno przed wakacjami ma wyjść dodatek albo sequel (choć ja bym chciał prequel :]). Co do edytora - zapowiada się miodna zabawa z własnymi historiami(np. Harry Potter vs. Geralt z Rivii :D).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wiadomo coś więcej kiedy on będzie ? ;\ Z tego co pamiętam od premiery Wiedźmina REDsi zapowiadali, że wkrótce go wypuszczą :\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2008 o 11:06, kelus napisał:

A wiadomo coś więcej kiedy on będzie ? ;\ Z tego co pamiętam od premiery Wiedźmina REDsi
zapowiadali, że wkrótce go wypuszczą :\


Wiadomo, że będzie wkrótce i tylko tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje że w marcu już będzie edytor będzie fajna zabawa tworzenie własnych misjii itp
ja osobiście moduw nigdy nie robiłem ale myśle że jakąś misje dam rade zrobić.Wiedzimin górą!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetna sprawa, teaki edytor zapewnił Morrowindowi nieśmiertelność, ludzie z CDP Red wiedzą co robią. Sam chętnie bym się tym pobawił, ale że mój komp nie udźwignie Wiedźmaka pozostaje mi tylko obejść się smakiem ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak bardzo (nie?)będzie rozbudowany ten edytor. Ja wyobrażam sobie Wieśka palącego grass z jakiegoś bongosa, albo kilku łotrów siedzących i puszczających cumulusy z shishy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super! Chociaż ja się do tego teraz nie zabiorę:P Ale mam nadzieję, że scena moderów rozwinie się tak dobrze jak przy wielu innych tytułach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetny pomysł. Kiedy przejdzie się oryginalną kampanię, mody zapewnią nieskończoną ilość godzin rozgrywki. Podobnie jest z Neverwinter Nights, dzięki świetnemu edytorowi grają w nią miliony osób!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2008 o 15:41, allor10 napisał:

Świetny pomysł. Kiedy przejdzie się oryginalną kampanię, mody zapewnią nieskończoną ilość
godzin rozgrywki. Podobnie jest z Neverwinter Nights, dzięki świetnemu edytorowi grają
w nią miliony osób!


Zgodzę się z Tobą jeśli chodzi o NWN. To dzięki edytorowi NWN zyskało tak ogromną popularność. Tylko mimo to szkoda jednego. Że Wiedźmin nie ma multiplayera, bo właśnie do niego najbardziej przydałby się edytorek ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2008 o 10:38, porschak napisał:

W ostatnim nrku Clicka, w tabeli "Plota", podobno przed wakacjami ma wyjść dodatek albo
sequel (choć ja bym chciał prequel :]). Co do edytora - zapowiada się miodna zabawa z
własnymi historiami(np. Harry Potter vs. Geralt z Rivii :D).


tez to czytalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm? Edytor do wiedźmaka? Coś takiego jak ten do Morrka? Hmm..
Wow.
Jedno zdanie:
To ja chcę! :D
Już się nie mogę doczekać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować