Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Crysis 2 w 2010?

66 postów w tym temacie

hmm to jakie beda te wymagania tego Crysisa 2 skoro aby "odpalic" jedynke trzeba miec nie lada kompa!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Film o Crysisie? Oby fabuła nie była nudna. :) A co do dwójki, to ciekawi mnie jaka będzie grafika względem 1-szej części. No i wymagania, oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ich priorytetem znowu bedzie grafika to znowu otrzymamy fps-owego bechmarka bez żadnej głębi tak jak to było tym razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2008 o 17:35, White Eagle napisał:

Grafa niczego sobie.


chyba kolego cos ci sie pomieszalo. to nie jest zaden screen z Crysisa2 tylko z jedynki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2008 o 17:37, Athes napisał:

Jeśli ich priorytetem znowu bedzie grafika to znowu otrzymamy fps-owego bechmarka bez
żadnej głębi tak jak to było tym razem

I znowu Crysis 2 będzie bardzo dobrą grą, ale nie na kompy 80% ich posiadaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2008 o 17:37, Athes napisał:

Jeśli ich priorytetem znowu bedzie grafika to znowu otrzymamy fps-owego bechmarka bez
żadnej głębi tak jak to było tym razem

Trochę przesadziłeś z tym bechmarkiem. Crysis może nie jest taką grą jak Far Cry, ale wciąż jest rewelacyjnym FPS-em. Co do Crysisa 2 - grafika znowu będzie najlepsza w historii, a jeżeli trochę bardziej popracują nad gameplayem to może być pięknie. Film będzie pewnie zwykłym przeciętniakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

filmy na bazie gier są zawsze kiepskie
a co do samego Crisisa to ja mogę sobie co najwyżej screeny pooglądać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o maan :d nawet nawet ile to 2 czy 3 lata ale i tak sobie pewnie nie pogram z racji że na pewno wtedy będe do pracy chodził albo co innego robił .... z resztą nie chce mi się czasami w te gireki już grać ale :D:D w niektóre sobie lubie połupać lubię :D a najbardziej w RPG :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyznam szczerze, że z całego tego newsa, najbardziej zainteresowała mnie wiadomość o filmie. Chociaż miło będzie popatrzeć (bo w moim przypadku raczej nie grać) na Crysis''a 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Crysis 2 dopiero w 2010r.? Spodziewałem się tego tytułu trochę wcześniej, ale cóż. Ciekawe czy nowy Crysis też będzie miał tak olśniewającą grafikę w swoich czasach jak pierwsza część teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2008 o 17:49, Tomek1120 napisał:

Wtedy będą się martwić o wymagania 2. A w 1 to wszyscy będą na full zasuwać.


taa, racja, no i ciekawe co z tego filmu wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem ta gra to tylko pokaz silnika jak już widać po grze ani widu ani słychu już nikt o niej nie gada no chyba że na forach dla mnie gra wogólę nie zasługuję na Grę Roku ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Crysis jest świetna grą ale wiem ze z tego silnika da sie wyciagnąć lepszą jeszcze grafike,mam tez nadzieje że dwójka będzie dłuższa od jedynki i bardziej grywalna a także mam nadzieje że wymaganie nie BĘDĄ dużo wyższe od tych z jedynki.Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować