Zaloguj się, aby obserwować  
Psych0

Forumowiczu z jakiego jesteś miasta?

1676 postów w tym temacie

Dnia 18.04.2006 o 12:34, minimysz napisał:

Nie studiuję ani nic takiego. Mieszkam tu prawie 11 lat (niemal od początku małżeństwa).
Jak jeszcze napiszesz, że w pobliżu szkoły nr 10 mieszkasz...

Uczyłem się w tej szkole przez bite 8lat, mieszkałem w klatce 46 na KEN i w klatce 48 teraz się przeprowadziłem i mieszkam na Kusocińskiego więc też niedaleko.Może byliśmy sąsiadami ;) czegoś takiego się nie spodziewałem jaki ten świat mały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2006 o 12:40, spider88 napisał:

Uczyłem się w tej szkole przez bite 8lat, mieszkałem w klatce 46 na KEN i w klatce 48 teraz
się przeprowadziłem i mieszkam na Kusocińskiego więc też niedaleko.Może byliśmy sąsiadami ;)
czegoś takiego się nie spodziewałem jaki ten świat mały.

Ja na przeciwko szkoły mieszkam akurat. KEN 46 i 48 to nie jest przypadkiem w tym długim bloku zaczynającym się przy spółdzielni? Nigdy nie pamiętam jakie to numery ma, a z okna nie widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2006 o 12:49, minimysz napisał:

Ja na przeciwko szkoły mieszkam akurat. KEN 46 i 48 to nie jest przypadkiem w tym długim bloku
zaczynającym się przy spółdzielni? Nigdy nie pamiętam jakie to numery ma, a z okna nie widzę.

Czyli na 11-listopada kiedyś tam mieszkał mój wujek i kilku kumpli , a nr 46 jest w tym długim bloku przedostatnia klatka patrząc z twojej strony a 49 to jest w tym dobudowanym bloku koło górki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2006 o 12:54, spider88 napisał:

Czyli na 11-listopada kiedyś tam mieszkał mój wujek i kilku kumpli , a nr 46 jest w tym długim
bloku przedostatnia klatka patrząc z twojej strony a 49 to jest w tym dobudowanym bloku koło
górki .

To już wiem gdzie. A dawno się przeprowadziłeś?

Ps. Chyba OT zaczynamy robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2006 o 13:08, minimysz napisał:

To już wiem gdzie. A dawno się przeprowadziłeś?

Ps. Chyba OT zaczynamy robić

Nie chcesz dać gg to odpowiem że z trzy lata temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2006 o 13:44, minimysz napisał:

Mam, ale prawie nie używam. 9113602 - chyba nic nie pomyliłam.

Znałem w tym bloku jedną twoją imienniczkę ale była od ciebie chyba młodsza i mieszkała tam od urodzenia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2006 o 13:41, spider88 napisał:

Nie chcesz dać gg to odpowiem że z trzy lata temu.

To powinieneś nas kojarzyć (tzn. mnie i męża), bo chyba jedyną parą małżeńską chodzącą za ręce jesteśmy. Poza tym oboje długowłosi i w glanach, syn blondyn (także długie włosy miał do niedawna).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2006 o 14:01, minimysz napisał:

To powinieneś nas kojarzyć (tzn. mnie i męża), bo chyba jedyną parą małżeńską chodzącą za ręce
jesteśmy. Poza tym oboje długowłosi i w glanach, syn blondyn (także długie włosy miał do niedawna).


To fajną parą jesteście, szkoda, że u mnie takich nie ma. ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2006 o 14:01, minimysz napisał:

To powinieneś nas kojarzyć (tzn. mnie i męża), bo chyba jedyną parą małżeńską chodzącą za ręce
jesteśmy. Poza tym oboje długowłosi i w glanach, syn blondyn (także długie włosy miał do niedawna).

Oj ciężko będzie bo jeśli dobrze pamiętam tam jest 6 albo 8 klatek. Ale często tam jestem bo w podanych klatkach na KEN mieszkają teściowie i moja mama .Z twoje bloku tylko nie wiem czy jeszcze tam mieszka znałem tak dobrze Klaudię która mieszka (lub mieszkała )w pierwszej kladce od Grzesia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować