Zaloguj się, aby obserwować  
Psych0

Forumowiczu z jakiego jesteś miasta?

1676 postów w tym temacie

A moje miasto jest jedyne w swoim rodzaju :
jest piękne, dość duże, zielone, przyjazne, w pięknej ikolicy, z dobrymi pubami/knajpami/klubami, z pięknym rynkiem, katedrą i z pięknymi kobietami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje miasto bardzo pasuje do opisu Don Majorro.
Spore , zielone i całkiem ciche.Ważne , że kiosków
jest sporo , bo muszę jakoś kupić CD-Action:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2006 o 15:20, Alexei Kaumanavardze napisał:

Ja mieszkam w perle województwa lubuskiego, turystycznej potędze, swiednym miejscu do rozkręcenia
interesu, zagłebiu kabaretwym urodziła sie tu np Urszula Dusziak , mamy najlepszą drużynę żużlowa
czyli w Zielonej Górze. I ie wyjade z tąd nigdy



no i te wspaniałe nowoczesne tramwaje...a propo myślałem,że najlepsze drużyny żużlowe jeżdżą w ekstralidze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2006 o 15:08, spider88 napisał:

Z drugiej strony w pierwszej kladce kiedyś mój wujek zamieszkiwał ;)

7/2 ? Tam gdzie teraz studentki mieszkają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2006 o 15:30, minimysz napisał:

7/2 ? Tam gdzie teraz studentki mieszkają?

Na pierwszym piętrze ,chyba pod 3 pierwsze mieszkanie po lewej .Taki wysoki ponad 2m wzrostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2006 o 15:34, spider88 napisał:

Na pierwszym piętrze ,chyba pod 3 pierwsze mieszkanie po lewej .Taki wysoki ponad 2m wzrostu.

To będzie 3 w takim razie, ale jakoś go nie kojarzę. Niektórych sąsiadów tylko raz na kilka miesięcy widuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2006 o 15:38, minimysz napisał:

To będzie 3 w takim razie, ale jakoś go nie kojarzę. Niektórych sąsiadów tylko raz na kilka
miesięcy widuję.

Ale on już tam sporo czasu nie mieszka , choć może znasz Marcina który tam mieszkał w tym mieszkaniu po wujku on też lubił takie klimaty z glanami itp.A twój syn nie chodzi do przedszkola do 10? Choć pewnie nie bo jak ma długie włosy to już nie ten wiek, bo moja córa tam teraz chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2006 o 15:44, spider88 napisał:

Ale on już tam sporo czasu nie mieszka , choć może znasz Marcina który tam mieszkał w tym mieszkaniu
po wujku on też lubił takie klimaty z glanami itp.A twój syn nie chodzi do przedszkola do 10?
Choć pewnie nie bo jak ma długie włosy to już nie ten wiek, bo moja córa tam teraz chodzi.

Ze wstydem przyznaję, że sąsiadów nie znam. Mój syn chodził do przedszkola nr 12. Teraz już trzeci rok do szkoły chodzi. A włosy niedawno mu ścięliśmy na jeża, bo samodzielne mycie głowy łupieżem strasznym zaowocowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2006 o 16:08, minimysz napisał:

Ze wstydem przyznaję, że sąsiadów nie znam. Mój syn chodził do przedszkola nr 12. Teraz już
trzeci rok do szkoły chodzi. A włosy niedawno mu ścięliśmy na jeża, bo samodzielne mycie głowy
łupieżem strasznym zaowocowało.

Nie przejmuj się ja nawet nie wiem jak nazywa się kobieta która mieszka obok mnie a co dopiero dalej lub wyżej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2006 o 14:44, jaceloth napisał:

no i te wspaniałe nowoczesne tramwaje


Przepraszam bardzo tramwaje to mają w gorzowie my mamy najnowocześniejsze autobusy w kraju wszystkie z automatami biletowymi( tak przynajmiej ogłosił NIK)

>...a propo myślałem,że najlepsze drużyny żużlowe jeżdżą w ekstralidze

Widzisz gdybby nie panowie w mundurkach to yśmy już tam jeździli ale oni woleli walnąć do ekstraligi słabiutki RKM który jak bozia da to odpadnie po roku, a my awansujemy bo

a)mamy najmocniejszy skład
b)Powiekszają ekstraligę do 10 zespołów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a my awansujemy bo

Dnia 19.04.2006 o 10:36, Alexei Kaumanavardze napisał:

a)mamy najmocniejszy skład
b)Powiekszają ekstraligę do 10 zespołów


i słusznie. uważam, że miasta gdzie są długie tradycje żużlowe: Z.Góra, Gorzów powinny jeździć w ekstralidze

zapraszam do Poznania pooglądać jak Andrzej Huszcza rządzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować