Zaloguj się, aby obserwować  
Psych0

Forumowiczu z jakiego jesteś miasta?

1676 postów w tym temacie

Dnia 19.04.2006 o 16:59, jaceloth napisał:

zapraszam do Poznania pooglądać jak Andrzej Huszcza rządzi


Pana Andrzeja ja szanuje, ale mam nadzieje, że po 50 zacznie karierę trnerską bo już Ś.P. Kurmański wyrażał się o nim jako o trenerze w samych superlatywach.

A poza tym pan Andrzej jeździł z nami kawał czasu i było mi żal jak w niektórych meczach nie potrafił zdobyć nawet 5 pkt.

A wracając do tematu w poznaniu byłem, koziołki zobaczyłem pyrę zjadłem, w IKEE odwiedziłem( stłasznie dobre tam cuksy mają) i pojechalem do wrocławia gdzie jest mi o niebo lepiej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2006 o 00:47, skyler napisał:

Okolice Mielca i Dębicy(kursuję między jednym a drugim) - tam aktualnie mieszkam:]

E to nie jest tak źle :-D Ja mieszkam w okolicach Kuryłówki. Zamieszczam mapke :-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2006 o 00:57, Hubi Koshi napisał:

> Okolice Mielca i Dębicy(kursuję między jednym a drugim) - tam aktualnie mieszkam:]
E to nie jest tak źle :-D Ja mieszkam w okolicach Kuryłówki. Zamieszczam mapke :-]

No jakby nie patzreć to kawałek ale w skali całego kraju to rzut lepperowskim beretem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2006 o 01:25, skyler napisał:

No jakby nie patzreć to kawałek ale w skali całego kraju to rzut lepperowskim beretem;)

Nie wymawiaj tego mrocznego imienia bo cie albo BORowcy dorwią, albo sam Lepper przyjdzie ci rękę podać (Co gorsze ??) Nio w każdym razie jak na skale krajową to mieszkamy wcale niedaleko od siebie jakieś hmm 50-60 km czy coś koło tego, niooo może troche więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem z Rozborza - wieś oddalona 35km od Rzeszowa. Dokładniej Rozbórz leży tuż obok "miasta" (to taka większa wioska tak naprawdę z Biedronką i takimi tam pierdołami...) Przeworsk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem z Białegostoku - mała mieścina na północnym-wschodzie, słabo się rozwija :D jakieś 300k mieszkańców, a jeden hipermarket -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2006 o 20:51, Artur von Fornal napisał:

A ja jestem z Łodzi - miasta, którego nie zobaczysz na jakiejkolwiek mapie pogodowej w telewizji
;)


Nieprzejmuj się Katowic tez :P tylko Krakow i Krakow jakby tu nic innego na polodniu niebylo :) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować