Zaloguj się, aby obserwować  
Psych0

Forumowiczu z jakiego jesteś miasta?

1676 postów w tym temacie

A ja z Paleśnicy, taka miejscowość (noo wieś ale cóż, niedaleko mnie juz jedna wies stała sie miastem, więc czemu by nie :) jakieś 40k (bez haka :) od Tarnowa, a to misto co to od stycznia tym miastem jest to Zakliczyn (nawet można sie pochwalic bo słyszałem że jest to miasto z największym rynkiem w Europie (w przeliczeniu na mieszkańców miasta, ale zawsze coś:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2006 o 17:34, upiordliwy napisał:

Ja jestem z niewielkiego miasta granicznego Zgorzelec w dolnośląskim.


I jeszcze może powiesz, że na W-F''ach w liceum sobie biegaliście? ;)
____

Ja pochodzę z małej miejscowości zwanej Ostrów Mazowiecka. Ale na szczęście już tam nie mieszkam. Moje obecne zakwaterowanie obecnie zwie się Liski i jest to niewielka wioska niedaleko Ełku. Wspaniała okolica - niedaleko do jeziora pierwszej klasy czystości, punkty widokowe lepsze niż na pocztówkach, trochę dalej do jeziora żeglownego, a poza tym codzienne widoczki z okna takie, że... ehh. Podałbym więcej o moim miejscu zamieszkania, lecz mogłoby to zostać uznane za reklamę :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam spokojne i ciche (czasami) miasteczko na przedgórzu Sudeckim, mianowićie Złotoryja się nazywa. Stolica Polskiego Złota :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2006 o 20:40, dj_universe napisał:

Poznań - kto przyjezdza obejrzec koziolki:)??


Phi, ja widziałęm już nie raz :D Często tam bywam, bo mam tam rodzinę (sporą część). Nawet na ferie się tam wybieram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować