Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

The Club - okiem Mejstego

44 postów w tym temacie

Panie recenzent, chyba gralismy w 2 rozne gry, albo wersja demo znaczaco odbiega od fulla. The Club PC to ''stright'' port z xboxa 360, co widac po wszedobylskich xboxowych przyciskach pada na ekranie, jak i dynamiki akcji, ktora jest wycelowana by dobrze gralo sie na konsoli, a na pc jest poprostu za wolno. gra wyglada ladnie, ma super szybkie loadingi, co jest olbrzymia zaleta w obliczu tego co ostatnio serwuje sie nam na pc, ale signle zawodzi.

ktokolwiek wiaze z ta gra jakies nadzieje, niech sobie sciagnie wazace 2GB demo i zadecyduje czy naprawde chce w to grac, zwlaszcza na pc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w pełni o demie wypowiem się najwcześniej jutro, póki co musiałem odpędzać kolegów bo przysiedli mi na komputerze, sugerując, żebym im nie przeszkadzał, kawę sobie zrobił... A tu trzeba pracować :)
Oni twierdzą, że pracują, bo to nasz tytuł - i gadaj z takimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się wydaje że gra zostanie szybko zapomniana. Ale w taką grę bym sobie teraz najchętniej pograł. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dalej nie rozumiesz...w tekście na lewo i prawo są zarzuty właśnie do gameplay''a i grywalności. A czy aluzja byłaby pomimo innego dystrybutora? Ciężko powiedzieć bo takiej sytuacji tu nigdy nie zaobserwowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem po kilku godzinkach gry w wersję demo. I jestem naprawdę pod wrażeniem. Bardzo fajna rozgrywka (choć trzeba sobie jasno powiedzieć, że nieco inna niż w fps''ach). Najbardziej przypomina mi popularne "celowniczki" tylko w tym przypadku my kierujemy. Na dodatek jest nieźle zoptymalizowana, i przy obniżeniu detali można pograć na słabszym sprzęcie.
Teraz czekam na pełną wersję, chociaż raczej zdecyduję się na dystrybucję przez steam (mimo iż pewnie droższa), bo nie przepadam za płytami i ich zabezpieczeniami (czyt. żeby pograć musisz znaleźć płytę, i wdusić ją do napędu).

A demo polecam każdemu!

Nemo... Fight!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2008 o 17:13, mcnitrox napisał:

Na jakim kompie to było grane?


Na laptopie ;) Core2Duo 2GHz, 2GB RAM, GeForce 8600M GT 256 MB. Na przyzwoitych ustawieniach śmiga aż miło ;) Na najwyższych detalach (które widzicie na screenach) już niestety płynność spadała do około 15 fpsów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

The Club to trochę dziwna gierka. Strzelasz, idąc po torze. Może rywal dla NFS-a? Jednak gra ma małe wymagania sprzętowe i jest dla zabicia nudy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować