Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mass Effect oficjalnie na PC!

160 postów w tym temacie

Dnia 12.02.2008 o 16:45, Kurammi napisał:

> Żeby nie ulepszać kompa co premiera kolejnego exclusive''a?

Hem, albo to aby poznać miłych panów kurierów przyjeżdżający wtóry raz po konsole do
Czech :)

A wtedy się obudziłeś...
Tak, wiem, PS3 ołni - daruj proszę sobie. Kilkukrote pady konsoli u jednej osoby to margines.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2008 o 17:41, WorldWar3PL napisał:

M$ grzebie swoje własne dzieci. Powoli zaczynam wątpić, że M$ wyciągnęło jakąkolwiek
lekcję z Xboxa 1...


Kolejny, któremu M$ swoimi decyzjami zburzył wspaniałą wizję jedynej słusznej platformy do grania. Obserwując piejących z zachwytu mam nadzieję, że gra nie będzie tylko kilkudniowym hitem na torrentach, jak w przypadku GoW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2008 o 18:20, JezusChrystus93 napisał:

Pewnie będzie tak jak z JE że będzie hitem przez pierwszych kilka miesięcy a potem będzie w jakiejś serii.


Akurat. Jakby nie patrzeć ten tytuł wydawany jest przez EA. Nie ma szans, żeby ich gra tak szybko trafiła do taniej serii (zresztą tania seria EA do takich znowu niedrogich nie należy).

I to mi się akurat nie podoba. EA wydający poważny tytuł cRPG? To niemalże wyrażenie oksymoroniczne. Mam nadzieję, że w stosunku do wersji z konsoli nic się nie zmieni. Zero reklam, spyware i bzdetów w stylu "nowa zbroja za 12 zł". :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2008 o 16:01, Mychaa napisał:

Jak do tej pory konsolowe kowersje "hitów" nie bardzo do mnie przemawiały, ale jeśli
to RPG to napewno go nie przegapię. Oby gra okazała się w moich oczach prawdziwym hitem
nie to co śmieszne GoW czy Lost planet.


Jeśli "śmieszne" GoW, które było wielokrotnie nagradzane i pociągnęło sprzedaż XO w milionach nie spodobało Ci się, to obawiam się, że Mass Effect też nie przypadnie Ci do gustu. Może być zbyt "konsolowe i uproszczone" jak na gusty PeCeciarzy...

Jeśli chodzi o M$, to albo ktoś odpowiedzialny tam za decyzje ma coś z rozumem, albo ich polityka sięga bardzo daleko, w kolejne generacje. Bo kompletnie nie widzę sensu w pozbawianiu X''a kolejnego eksluziwa, i to pół roku po premierze! Te gry, które na konsolach są hitami i sprzedają się w milionach, na PC osiągają jakieś śmieszne wyniki i przechodzą bez echa, aż żal patrzeć... Najwyraźniej Microsoft bardzo chce podbudować i ożywić rynek Games for Windows, ale to odbiera mu argumenty w walce z Sony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2008 o 15:32, Łeber napisał:

W ten sposób X360 traci kolejnego exluziwa.

Czy ja wiem?? Względem ps3 to i tak jest exclusive x360, więc w wojnie konsol można go zaliczyć jako exkluziw.


a co was tak denerwuje że ea da mu cene 130 zł?? ja dałem za używanego 150...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JezusChrystus93 - hmhmhm czy to forum nie ma zadnych zasad ani ograniczen jesli chodzi o nicki? To jest kpina. myslalem ze gram.pl jakos to weryfikuje.. zaraz sie odezwa 12-15 latkowie ktorzy jakby nie patrzec stanowia 70% calej tej spolecznosci ze "co mi do tego, itp." ale nie wglebiajac sie w szczegoly ani nie probujac w jakis sposob tlumaczyc mych racji, powiem tylko ze mnie to raz i -bycie tak glupim dziecinnym niedojrzalym smarkaczem powinien byc jakis ogranicznik dla takich osb. korzystanie z internetu pod dozorem rodzicow ewentualnie zakaz wypowiadania sie na forach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym tygodniu informowaliśmy o niepotwierdzonych doniesieniach, z których wynika, że Mass Effect trafi na PeCety. Tę informację potwierdził Rya Muzyka, wiceprezes BioWare''u.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2008 o 17:33, GanD napisał:

Żeby to jeszcze wydawał CDP, a nie samo EA... Czy to jest możliwe? W końcu niby gra Bioware,
ale to teraz EA. Przypuszczam, że cena za grę premierową nie będzie niższa niż 130zł,

W CDP też mogłaby taki pułap osiagnąć - patrz Gears of War PC.

Dnia 12.02.2008 o 17:33, GanD napisał:

a lokalizacja, o ile jakaś się pojawi... :/

Ehhh w EA jest o tyle fajnie, że czasem na polskim wydaniu, nieoficjalnie, znajdują się inne wersje - tak na przykład jest z Crysis z czego z niekłamaną radością korzystałem.

No dobra - wszyscy wiedzieli, że będzie na PC. I co z tego? Hmm. Nic. Pewnie ominę tak samo jak poprzednią produkcję tego studia... i jak dwie poprzedzające. Mówi się trudno i idze wałkować Cywilizację oraz wspominać Planscape Torment (wszystko w oczekiwaniu na dodatek do Wiedźmina).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W PS3 podoba mi sie to, że ich dzieła pozostają na zawsze tylko ich. Niby mało mnie to interesuje bo mam X360 i zagram w ME na full detalach, na wielkim TV HD z padem w łapie, ale szkoda sie robi gdy M$ rozdaje tak dobre tytuły, których na PC nikt nie uznaje, i mam tylko nadzieje, że za 2-3 lata gry wydawane na X360 nie będą odbiegały od tych na PS3, wtedy to mogą rozdawac exclusive''y jakie chcą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować