Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

World of Warcraft - 3 lata jak z bicza strzelił

60 postów w tym temacie

Świętujmy, świętujmy, radujmy się i czekajmy (my, fani) na Wrath of the Lich King!!! Życzę wszystkiego najlepszego (przepraszam że tak skromnie!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

3 lata temu to WoW miał premierę w Europie. Sama gra jest natomiast nieco starsza, w Ameryce Północnej wyszedł kilka miesięcy wcześniej, w 2004 roku. Co do WoW - cóż, ja z tych 3 lat istnienia gry gram około półtora roku i gram do dziś. Mimo, że część wprowadzonych zmian nie spodobała mi się, to nadal uważam tę grę za dobrą. Na pewno decydujący będzie Wrath of Lich King. Czekam na ten dodatek i to on zadecyduje czy przy WoW zostanę, czy od niego odejdę. Zresztą nie tylko ja mam takie zdanie, ale wielu innych graczy - czy to z powodu znudzenia grą, lub z powodu części zmian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja osobiście nie rozumiem specyfiki WoW-a ,ale ilość graczy oraz to że ma 3 lata i się nie znudziła o do tego ma coraz więcej aktywnych graczy powoduje, że "Zamieć" zasłużyła sobie na pochwały

Zresztą ich wszystkie gry są bardzo dobre:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też mam to samo wrażenie że premiera odbyła się wczoraj. Z dwojga złego lepsze to niż jakieś tam... jak to się nazywa, walentynki czy coś takiego.

A i życzę im nie 20 a 100 mln subskrybentów! A co:) Tylko że chyba żaden serwer obecnie nie wyrobi, chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"W lipcu tego roku World of Warcraft już wszedł do ogródka (9 milionów bogu ducha winnych dusz), .."
Tego roku?! O_o
Raczej powinno być poprzedniego......

Na dodatek do pogromców trzeba dodać Warhammer Online!!! ;o
Toć wyróżnianie tylko GW2 i Age of Conan to niemalże rasizm..... (xD)
A czekamy na piąte urodziny WoW''a, pewnie przygotują zapowiedź następcy(te "secret MMO" od Blizza)..... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że Guild Wars 2 będzie darmowy :), możliwe, że w tedy podkradnie dość dużą ilość użytkowników WoW''a :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sto lat,sto lat i sto dodatków przynajmniej:)I to byl najlepszy powod do tego zeby zamowic pre-pa:)Zrobilem to nieświadomie wczoraj i nic nie wiedzialem o urodzinach:)A mój warrior z 70 levelem i priestka mojej kobiety z 38 levelem czekała spokojnie 4 miesiące!pozdrawiam wszystkich grających w WOWa!Są gry WIELKIE ale WOW jest NAJWIĘKSZY!!!!!!!!Pozdro dla Dja,Siemano,Pablopl,Pipka,Wolfpl,Anuba, i wszystkich których w tym świecie mialem okazje spotkać!I dzieki twórcom za wszystko!Wierzymy w Was cały czas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nawet nie zauważyłem jak te trzy lata szybko minęły. Trzy lata za nami a WOW i tak króluje w świecie MMO i pewnie długo to się nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2008 o 19:01, ja33no napisał:

Mam nadzieję, że Guild Wars 2 będzie darmowy :), możliwe, że w tedy podkradnie dość dużą
ilość użytkowników WoW''a :).

GW2 BĘDZIE darmowy, to już potwierdzone. :)

W sumie sława Guild Warsa nigdy nie bazowała, albo chociaż nie w pełni bazowała na braku abonamentu.
GW to zupełnie inna gra niż WoW. Warcraft to niestety jak większość MMO ta sama gra, bazująca na ciągłym grindowaniu, questach i masowych rajdach na bossów, przecież niemal identycznie jes w Ragnaroku, Flyffie i wielu innych produkcjach massive multiplayer.
Z kolei GW, no cóż, nie da się tej gry pod żadnym względem porównać do WoWa- w GW liczy się taktyka. Liczy się myślenie. Rzucenie się na mobka z garścią eliksirów i skillem można wrzucić między inne książki.
WoW jest świetny i GW jest świetne, jednak porównywanie, które jest lepsze, to jak porównywanie dobrej samochodówki do świetnej platformówki.
Tyle odemnie, pozdrawiam.

ps. Sto lat wowowi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to dla tego w mailu dostałem prezent ;P a zastanawiałem się od kogo to i za co :D co do WoW''a to za niedługo stuknie 20 mlnów :D gra świetna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jest po prostu genialna - jedyne minusy to abonament i to, że gra może naprawdę uzależnić. Sam gram w WoWa od prawie dwóch lat i uważam ją za ideał MMORPG. Blizzard jednak psuję czasami zabawę uproszczeniami wydając patch''e, które np. zmniejszają doświadczenie potrzebne do zdobywania kolejnych poziomów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować