Zaloguj się, aby obserwować  
Polish_RADA

Jakie są gry waszego dzieciństwa...

148 postów w tym temacie

Ja zaczełem od pegazusa, kiedyś też jak miałem chyba ze 2-3 lata to mama wzieła mnie do pracy i grałem na takim wieeelkim kompie na cały wieeeeeeeelki pokój + szpule zamiast dyskietek

Pac-man
Mario
CONTRA !!!
TANKI !!!
Polowanie na Czerwony Październik
Tetris
River raid
Tom&Jerry
Galaxian
Była też taka gra co się leciało nad morzem i naparzało w lecące samoloty na końcu była wyspa do wysadzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Doom - siedziałem na kolanach taty, i waliłem systematycznie w klawisze ^^.
Hexen - pełen podziwu patrzyłem w tą grę.
Jazz Jackrabbit 2 i dodatki - świetna platformówka, moja ulubiona - swoją drogą, mam to gdzieś na twardzielu.
Neverhood - Suuper ;), te plastelinowe ludki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

He he u mnie granie na kompie zaczęło się dość wcześnie (miałem chyba 7 lat ;] ). Pierwsza moja gra nosiła tytuł "Atlantis" - było to bardzo fajna przygodówka z wieloma elementami logicznymi i zagadkami oraz wszapniałą (jak na owe standarty) grafiką. Do tej pory chętnie w nią gram no i oczywiście posiadam każdą z jej kontynuacji (a poza jedynką były jeszcze trzy części i niedawno pojawiły się pogłoski na temat kolejnej części). Jeśli ktoś nie syszał o tym tytule to serdecznie go wszystkim polecam ;]. No a wracając do tematy były także gry:

- Kapitan Pazur,
- Heroes of Might and Magic (zaczynałem chyba od trójki ;] ),
- Twierdza,
- oczywiście Gothic ;],
- GTA (zaczynałem od 2 części),
- DSJ XD
- no i początki były na grach pegazus''owych ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2007 o 20:59, Polish RADA napisał:

Uwielbiałem Neverhood, ale wpadłem w obłęd podczas misji w muzeum, trzeba było iść i iść i
iść.......


Pamiętam, że mnie palce bolały ;). To było coś, a jak w końcu doszedłem do tej armaty to bylo super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1.Pong
2.Arcanoid
3.Super Frog
4.Giana Sister
5.Mortal Kombat
6.Skweek
7.Another World

Wiekszosc jak widac byla na Amige 500...(ehh..az sie lezka w oku kreci ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2007 o 20:59, Polish RADA napisał:

Uwielbiałem Neverhood, ale wpadłem w obłęd podczas misji w muzeum, trzeba było iść i iść i
iść.......


Niedawno znowuż to przechodziłem. Katorga, a wszystko dla jednej dyskietki. Ale gra przednia :) Pamiętam jak się bałem tego potwora co wyskakiwał gdzieś na początku gry :) Oprócz tego na pewno Contra, Worms Armageddnon i przede wszystkim RAPTOR. To jest ta gra, do której wciąż i wciąż wracam na moim starym blaszaku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jak byłem mały to grałem w gry:
Crock:Legend the goblins
Dave Mirra free style BMX
Motocross Madness2
Star Wars:The phantom menace
Unreal Tournament
"Quake3" arena a potem w moda "Bid for power"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje to Contra, Mario i masa innych z Pegasusa, potem przesiada na PSX: Colin McRae Rally, RayMan, Tekken 3, Gran Turismo i reszta mojej chałastry spod szyldu PlayStation. No, a co do kompa to mam sentyment do serii Worms i Heroes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba Tetris, potem nie zapomniane Tanki, Pac Man ..... i wiele więcej pewnie.
Ze standardu PC, to chyba jednak pierwszą grą która mnie porządnie wciągnęła to Heroes of M&M I :) Klasyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja granie zaczalem majac 2 lata i wtedy tez dostalem pierwszego kompa z WinShitem 95. ( jak ktos jest madry to sie domysli ile mam teraz lat. Podpowiedz: dostalem go w tym roku, ktory jest w nazwie Windowsa:P) Alladyn czy cos w ten desen i sherif - wlasnie ten sherif byl moja ulubiona gierka ale w ogole jej teraz nigdzie nie widze. Juz jakis czas potem comandosi i AOE, oprocz tego Warcraft II. No i HoM&M II:P tez byla fajna:P i kody na smoki byly ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze ja jak miałem jakieś 7-8 lat grałem w pewną grę planszową... własnie niepamiętam nazwy tej gry, ale wiem że druga część nazwyała się "wyjście z kryptu" czy jakoś tak, natomiast nie pamiętam nazwy pierwszej części. Długi czas w to grałem, jednak po 10 latach wyleciała mi ta nazwa z pamięci. Po za tym jeśli chodzi o gry komputerowe, to pierwszą z nich w jaką grałem był Soccer na "złotej czwórce" na Pegasusa. ;) Następnie było Dizzy, Robin Hood i Bumerang coś tam. ;D
Pegasusa (oryginalnego) dostałem w przedszkolu, to było 11 lat temu i do dzisiaj go mam. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe.. a pamięta ktoś jeszcze czasy Comodore 64 i Amigi?? No i oczywiście taka gierke jak Cannon Fopdder?? To była gra, pamiętam jak byłem mały i całymi dniami siedziałem u kumpla i w to graliśmy. Pegasus też swoje u mnie przeżył,a nawet kilka pegasków, kurde to były czasy, nikt nie patrzył wtedy na grafikę tylko na grywalność, a zarobek niezły był na padach i joypadach bo u mnie co najmniej raz na tydzień jeden leciał w pył:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować