Zaloguj się, aby obserwować  
Polish_RADA

Jakie są gry waszego dzieciństwa...

148 postów w tym temacie

O ile dobrze pamiętam to:

- Tank,
- DSJ,
- Mario,
- Supaplex (nadal mam na kompie)

A troche później:
- Get Medieval,
- Unreal Tournament,
- Mortal Kombat,
- Kapitan Pazur;) ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2007 o 07:30, Zgłębiczart napisał:

Pegasus!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dark Wing Duck
Tetris
Mortal Kombat
Tank
Soccer
Polowanie Na Czerwony Pażdziernik
Piątek Trzynastego
Kompa dostałem dopiero 3 lata temu xD


Pegasus to jest gra? :\

Mario
Kapitan Pazur
DSJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh wspomnień czar... Amisia 1200 i cała gama wspaniałych gier: Diune 1 i 2, North and South, UFO:Enemy Unknown, Cywilization, Colonization.
Nawet teraz po latach powracam do tych tytułów używając WinUAE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem jeszcze dzieckiem i powiem wam,że ja grałem w HOMM3,GOTHIC III,Kapitan pazur:)(chyba każdy z nas w to grał)a nawet na pegasusie mi się przez dobre lata fajowo grało.Aha, no to był tez PLAYSTATION 1 i tam Mortal Kombat,Metal Slug,Theme hospital,Gran Turismo 2 ,i wiele innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Digger, Alley Cat, F-19 Stealth Fighter, Prehistorik i Prince of Persia, oraz Saper i Pasjans na Windowsie 3.0. Do dziś mam te gry na dyskietkach 5,25", tylko nie bardzo mam gdzie to odczytać. Pamiętam, że przed odpaleniem gry należało uruchomić specjalny programik spowalniający pracę komputera, bo niektóre tytuły działały tak szybko, że grać się nie dało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cpt. Claw to świetna gra :-]
Z mojego dzieciństwa to jeszcze Warcraft I i Prince of Persia I xD Były jeszcze jakieś minigierki.. Franko itp
Później to RthCW i Pizza Syndicate

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na początku był pegazus był first - contra itp to moje rytmy były :p Później kupowałem różne gry :p Najczęściej dema z gazet były na dysku :) A takie pierwsze gry, które w pamięci mi utkwiły to Na kłopoty Różowa Pantera (pamiętam to: chciałem Fallouta, ale mi matka nie pozwoliła, to żem wziął Pantere, bo koszulkę dodawali :p) no i Ace Ventura, oczywiście Kapitan Pazur, później nadszedł czas na Heroes 3 no i już kaplica inne gry nie miały szans :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak byłem mały to nie miałem gry telewizyjnej. Grałem w gry planszowe. Moją ulubiną grą był "EuroBussines" Do dzisiaj mam ją gdzieś tam w szafce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ewidentnie Wolf3D i Prince of Persia (swego czasu też Prehistorik) na komputerze firmowym mojego ojca (och, jak to już dawno było...). To były czasy, teraz to wydają same piedoły! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, standardzik:
- Kapitan Pazur - ale cioraliśmy w to z kuzynem i się tym podniecaliśmy, że hej! xD
- DSJ - też z kuzynem (bo w kilka osób najlepiej...) i to też była fajniutka gierunia :)
- Rayman 2

A oryginalniej:
- RollerCoaster Tycoon! - świetne, choć wielu rzeczy nie rozumiałem, to bardzo lubiłem w to grać :D
- Zeus: Pan Olimpu - chyba nie musze mówić, nie? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować