Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nagraj siebie i wygraj wiedźmiński telefon!

91 postów w tym temacie

gram.pl

Nie chcesz albo nie możesz odebrać telefonu? Niech Geralt przekaże Twojemu niedoszłemu rozmówcy stosowną informację. Nagraj powitanie na pocztę głosową w klimacie wiedźmińskim, przyślij je do nas i wygraj jedyny w swoim rodzaju Wiedźminofon oraz inne nagrody!

Przeczytaj cały tekst "Nagraj siebie i wygraj wiedźmiński telefon!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie aż takie trudne zadanko..... Odpalić Wiedźmina i nagrać jakąś fajniejszą gadkę......... :>

Chociaż, można też samemu, fun będzie! xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet fajny konkurs....a takie pytanie czy bedziecie przyjmować że tak powiem "niezbyt" grzeczne treści w tekscie (no chodzi mi tu jakby nie było uzycie wulgaryzmów) bo swiat wiedzmina jest bez tych wszyststkich ubarwień itd ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O właśnie, też mnie ciekawi, czy używanie typowo "wiedźmińskiego" słownictwa będzie w jakikolwiek sposób podstawą do wykluczenia danego użytkownika z konkursu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2008 o 20:11, feniksipopiół napisał:

Nawet fajny konkurs....a takie pytanie czy bedziecie przyjmować że tak powiem "niezbyt"
grzeczne treści w tekscie (no chodzi mi tu jakby nie było uzycie wulgaryzmów) bo swiat
wiedzmina jest bez tych wszyststkich ubarwień itd ;)


Jaki jest świat wiedźminów każdy widzi, więc... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiedźmin, Wiedźmin, Wiedźmin... I znowu ten Wiesiek. Ale to co, skoro konkurs fajny :D? Naprawdę, dosyć pomysłowy i pole do popisu spore. Trza coś będzie wydumać ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"(...)związanych z przebojową produkcją studia CD Projekt RED(...)" lol, od razu mi sie skojarzyło z przebojowymi warzywami^^
P.S. Czemu niw można oceniać tego tekstu? Jakiś błąd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hyhy wreszcie jakiś ciekawy konkurs ^^ Biorę udział, biorę, wreszcie ferie isę przydadza :D Ale mam pomysła normalnie no, tatuś no :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2008 o 20:19, Ecko09 napisał:

P.S. Czemu niw można oceniać tego tekstu? Jakiś błąd?

Bo to zwykłe ogłoszenie, a nie jakiś artykuł czy recenzja. Co tu oceniać - mamy po prostu info co zrobić i co można wygrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobry pomysł + możliwość używania ****+ludzka nieograniczona wyobraźnia+niechęć do odbierania telefonów=hellyeah!
Postaram się po egzaminach coś zrobić, muszę jeszcze przezwyciężyć swoje lenistwo (zawsze po egzaminach atakuje) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czyżby sztuczne podtrzymywanie żywotności? P.S. Zarobiłeś już na siebie Wiedźminku bo CDP chwali sie wszystkim prócz właśnie tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm.. trzeba już powoli zbierać pomysły :) Heh, już nawet mam wstępny zarys. Powodzenia wszystkim biorącym udział, w tym mi! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować