Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nagraj siebie i wygraj wiedźmiński telefon!

91 postów w tym temacie

Dnia 17.02.2008 o 17:10, Spaykus napisał:

> Może jestem nie do końca rozumną istotą, ale chciałbym się dopytać, coby później
problemów
> nie mieć. Nagranie ma być w KLIMACIE wiedźmińskim, czy w wiedźmińskim WYKONANIU?
Chodzi
> mi o to, czy koniecznie trzeba ukazywać w nim postać któregokolwiek z wiedźminów,
czy
> wystarczy aby klimat sagi został zachowany?

Klimat wiedźmiński musi zostać zachowany, Geralt jako lektor to nie obowiązek :)

moonman > nie, nie musi.


W takim razie świetnie :) Nie utraciłem wiary w ludzi :) Wszak wiedźmin to nie tylko Kaer Morhen i soczyste wiązanki Yarpena. Wiedźmin to też Skellige, Nilfgaard i inne drobne smaczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również wezmę udział w konkursie! Czas wykorzystać swoje ponad pięć oktaw głosu ;-D Tylko jeszcze jakiegoś ciekawego koncepta należy opracować ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już to widzę jak Wiedźmin po całym dniu walk z monster''ami wyciąga taki "telefon na korbkę" ( no co? trza się wczuć w klimat xD ) i odsłuchuje wiadomości :)
swoją drogą fajny ten Wiedźminofon :) ... może się pobawie w te nagrania ... tylko, że wtedy trzeba będzie poćwiczyć niską tonację głosową ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2008 o 22:35, xevic napisał:

W takim razie świetnie :) Nie utraciłem wiary w ludzi :) Wszak wiedźmin to nie tylko
Kaer Morhen i soczyste wiązanki Yarpena. Wiedźmin to też Skellige, Nilfgaard i inne drobne
smaczki :)


Yarpena? Może bardziej Yaveina(czy jak to się pisze)? A może chodzi ci o Yarena Bolta, tego drwala? A Skellige... to z ksiązki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yarpen jest krasnoludzkim wojownikiem który nie występuje w grze ;) To wszystko z książek ;]

Wysłałem zgłoszenie :D ciekawe ile mają tych nagrań...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2008 o 16:25, porschak napisał:

Yarpena? Może bardziej Yaveina(czy jak to się pisze)? A może chodzi ci o Yarena Bolta,
tego drwala? A Skellige... to z ksiązki?


Dokładnie tak jak Gufs napisał :)

Moje nagrania też już poszły. Szanse niewielkie, ale zatrudnianie kumpla, w celu nagrywania odgłosów z karczmy-bezcenne :P
No a do tego cały dzień spędzony na nagrywaniu, poprawianiu cięciu i składaniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2008 o 17:23, Gufs napisał:

Yarpen jest krasnoludzkim wojownikiem który nie występuje w grze ;) To wszystko z książek
;]

Wysłałem zgłoszenie :D ciekawe ile mają tych nagrań...


Ok, dzięki, grałem tylko w grę :) A Skellige?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skellige to archipelag, królestwo zamieszane w zamieszanie :D wokół poprzedniego dziecka-źródła (jak Alvin). A po szczegóły odsyłam do książki ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2008 o 19:51, pawn77 napisał:

a kiedy nagrody i lista zwyciężców?

Wszystko jest w regulaminie. Ja rozumiem, przeoczyć można. Przecież nikt nie czyta tego co akceptuje...

5.2. Do dnia 20 marca 2008 roku pracownik gram.pl wyłoni zwycięzców. Wyniki zostaną ogłoszone na stronie internetowej www.gram.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2008 o 20:54, xevic napisał:

> a kiedy nagrody i lista zwyciężców?
Wszystko jest w regulaminie. Ja rozumiem, przeoczyć można. Przecież nikt nie czyta tego
co akceptuje...

5.2. Do dnia 20 marca 2008 roku pracownik gram.pl wyłoni zwycięzców. Wyniki zostaną
ogłoszone na stronie internetowej www.gram.pl.


Już teraz możemy... A zresztą, zobaczycie sami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że wyniki będą w ustalonym terminie :P Szanse na wygraną mam niewielkie, ale warto zobaczyć kto przegonił mnie w wyścigu na podium :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurde ... szkoda ja na razie jestem bez fona a mam zamiar kupic iPhone ;/ też bym wziął udział kto wie może bym się załapał do tych co by dostali takie coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No proszę jak szybko ten czas minął. Jestem ciekaw ile mieli zgłoszeń. Ja jestem niemal pewien, że nie zajmę żadnego miejsca, bo niedokładnie przeczytałem newsa i nie zauważyłem 20-sekundowego ograniczenia czasowego. Dopiero po wysłaniu 50 sek. pliku :D okazało się że nawaliłem... szkoda. miałem chyba niezły pomysł, ale 20 s na nagranie to trochę mało żeby oddać klimat wiedźmina...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>miałem chyba niezły pomysł, ale 20 s na nagranie to trochę mało

Dnia 20.03.2008 o 14:46, Gufs napisał:

żeby oddać klimat wiedźmina...


Fakt, można by gadać godzinami a tu nam w króciutkim czasie zmieścić się kazano :P Wyniki coraz bliżej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować