Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nagraj siebie i wygraj wiedźmiński telefon!

91 postów w tym temacie

Dnia 19.03.2008 o 15:17, Spaykus napisał:

Już teraz możemy... A zresztą, zobaczycie sami :)


Skoro już teraz możecie, to czemu tego nie zrobicie? ;) Hę? najlepiej jest wykorzystać całe 20 dni na obijanie się, gdy tak naprawdę można decyzję w tydzień podjąć, tak? Potem Euro będzie tak samo wyglądało - teraz się poobijamy a potem zapieprzando i robota do ostatniej chwili... ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, niestety z przyczyn technicznych (technologia jest czasem nie do przeskoczenia) nie będziemy mogli przedstawić Wam dziś ostatniego aktu walki o wiedźminofon.
Wszystkich, którzy na wyniki czekali chciałbym przy tym uspokoić - nie, nie zapomnieliśmy :)

Już teraz zdradzę, że tak naprawdę ostatecznych wyników póki co nie będzie. Dlaczego? Z bardzo prostego powodu - to Wy (a właściwie Wasze głosy) zadecydują o podziale nagród! Wybraliśmy trzynaście najciekawszych naszym zdaniem zgłoszeń. Teraz to Wy każde z nich będziecie mogli odsłuchać i wydać werdykt.

"Dobrze, ale kiedy?" - zapyta pewnie wielu z Was. No więc odpowiadam - tak szybko jak będzie to możliwe.

A poniżej mały spoiler ;)

20080320220616

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja świetnie rozumiem że pewne przeszkody techniczne mogą być trudne do przeskoczenia, ale minęły 4 dni i ja nie wierzę, że taka banda profesjonalistów nie mogła w tym czasie sobie . Pamiętajcie że łamiecie ustalony przez siebie regulamin. Jeśli wiedzieliście, że wam samym nie uda się wyłonić najlepszej pracy - bo ostatnio każdy konkurs jest rozstrzygany przez czytelników - to trzeba było brać się za to wcześniej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2008 o 12:28, Lord von Kołkov napisał:

Co racja, to racja ale bądźmy wyrozumiali. W końcu są święta, każdy chce odpocząć.


No tak, w święta nie należy nikogo poganiać. Jednak głównie miałem na myśli przyszłość - żeby na następny raz nie czekali do ostatniej chwili z ogłaszaniem wyników. To nie popłaca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dziwne, myślałem, że można głosować do końca marca o_O a dziś widzę napis że konkurs zakończony :P szkoda bo Elwer naprawdę ładne powitanie nagrał :D
pozdrowionka dla wszystkich uczestników i głosujących

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować