Zaloguj się, aby obserwować  
Polish_RADA

SONY PSP - GADŻET CZY KONSOLA Z PRAWDZIWEGO ZDARZENIA?

16 postów w tym temacie

JAk myślicie PSP to konsola czy tylko gadżet. Grafika rewolucyjna i ogólnie wszystko cacy. Jest jedno ale czy takie cacko za ponad 1000zł można spokojnie wyjąć w autubusie czy szkole???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naturalnie do puki mieszkasz w polsce bądź nie mieszkasz w usa w bogatej dzielnicy nie możesz wyjąć tego w szkole czy w autobusie gdyż ktoś ci odrazu zabierze ;) A czy to gadżet czy to gra... zależy czy lubisz szpanować ;) kupiłeś to dla przyjemności z grania - jest to konsola, kupiłeś to po to żeby koledzy mówili aaa uuuu iiii i żeby ktoś ci to skroił na mieście - gadżet . to tyle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2006 o 17:34, WorldWar3PL napisał:

Naturalnie do puki mieszkasz w polsce bądź nie mieszkasz w usa w bogatej dzielnicy nie możesz
wyjąć tego w szkole czy w autobusie gdyż ktoś ci odrazu zabierze ;) A czy to gadżet czy to
gra... zależy czy lubisz szpanować ;) kupiłeś to dla przyjemności z grania - jest to konsola,
kupiłeś to po to żeby koledzy mówili aaa uuuu iiii i żeby ktoś ci to skroił na mieście - gadżet
. to tyle ;)

to prawda szczera prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja tam mam gameboya jak jade na wakacjie i narazie nie potrzebuje konsolki ktora kosztuje tyle co stacionarna konsola dlatego uwazam ja bardziej jakos gadzet dla nadzianej wiary :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2006 o 17:37, wikweb napisał:

ja tam mam gameboya jak jade na wakacjie i narazie nie potrzebuje konsolki ktora kosztuje tyle
co stacionarna konsola dlatego uwazam ja bardziej jakos gadzet dla nadzianej wiary :)


mylisz się to konsola dla najbardziej zagorzałych fanów sony, prawda jest drogi. ale dla naprawde fajna konsola przynajmniej ja od czasu premiery uważam że jest fajna :D a to czy nadzianej to inna kwestia, wiele osób długo odkładało by to zdobyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja grałem tylko raz w media markcie (jak jakis zul :P) i spodobała mi sie konsolka gry fajne ale i tak jakbym mial wydac 1400zł to wole PS2 + 7 gier :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój kumpel dostał PSP na urodziny, w tamtym roku (sprowadzone z Ameryki). Ale teraz ma kłopot, bo nowa gra na PSP jest droga a w zestawie była tylko jedna gra i jedna płyta z teledyskami. Więc teraz gadźet leży rzucony w kąt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PSP to porządna konsola, z bardzo dobrymi mozliwościami, ale jak zawsze decyduja o wszystkim gry.
Dlatego też mimo świetnych mozliwiości przegrywa z DualScreenem Nintendo na kazdym kontynencie, własnie przez brak "eksluzywnych gier" (różnica w cenie pewnie tez ma swoją rolę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PSP to porządna konsola, z bardzo dobrymi mozliwościami, ale jak zawsze decyduja o wszystkim gry.
Dlatego też mimo świetnych mozliwiości przegrywa z DualScreenem Nintendo na kazdym kontynencie, własnie przez brak "eksluzywnych gier" (różnica w cenie pewnie tez ma swoją rolę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hej.Rzeczywiście,o wszystkim decydują gry.Już miałem kupić,gdy nagle zobaczyłem gry na nią i tą 3 cyfrową cenę.I od tej chwili wolę kompa.I tylko kompa.No chyba,że te gry stanieją to ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2006 o 17:29, Polish RADA napisał:

JAk myślicie PSP to konsola czy tylko gadżet. Grafika rewolucyjna i ogólnie wszystko cacy.
Jest jedno ale czy takie cacko za ponad 1000zł można spokojnie wyjąć w autubusie czy szkole???


Ja raczej w autobusie bym psp nie wyciągnął i nie zaczął bym grać bo wiadomo jak jest w Warszawie a w szkole też jest troche strach bo nauczyciel może ci zabrać lub cos takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich możecie wpisywać ciekawe linki z stronkami o PSP (pl. i ang.) i czy warto kupić PSP zamiast MP3 playera??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że PSP to naprawdę fajna konsola. Ma wiele zalet i funkcji. Samo to, że jest przenośna, sprawia wiele radości, nie musimy się rozstawać z ukochanymi grami - mamy je zawsze po ręką. Myślę, że niedługo i tak wyjdzie nowsza, lepsza. Czy Sony będzie jej producentem, tego nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po kolei...

Chilid
Zależy, ile masz kasy. Jak cię stać na PSP, to bierz je. Ale mp3 to tutaj tylko dodatek, choć świetnie wykonany.

Polish RADA
Za 60 zł masz BARDZO wiele gier. A za tamtą możesz się wymienić, ja sam mam tylko dwie gry przy sobie, za które się po prostu wymieniam.

wikweb
1400 zł? O_O. Value Pack z niezłym softem i kartą 1 GB kosztuje 800 zł. A jest to zestaw plug and play - dostajesz pocztą, podłączasz do ładowarki (bo pewnie będzie rozładowane ;)) i grasz. Bo grę gratis też dorzucam :D (sam taki zestaw sprzedaję).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować