Zaloguj się, aby obserwować  
MLODY2K6

C&C Red Alert 3 - Temat ogólny

237 postów w tym temacie

1. Można grę zainstalować maksymalnie na pięciu różnych komputerach. Czyli na swoim kompie można to instalować bez końca.
2. Nadchodzi duży patch, który ma znosić ogranicznie ilości instalacji i ma dodać edytor map. Ma też bardziej zbalansować rozgrywkę przez sieć. Obecnie Cesarstwo nie posiada specjalnie dobrej obrony przeciwlotniczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra trochę IMO rozczarowuje. Niby ma ten klimat poprzednich części... ale graficznie już nie tak dobrze, w sumie, to przyjemniej gra się w poprzedniczki... Nie twierdzę, że gra jest do reszty do bani, tylko, sporo brakuje jej do wcześniejszych z tej serii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2008 o 23:07, FoZz napisał:

Pytanko ^^ jak wyciągnąć muzykę z gry? Bo jest taka typowo rosyjska muzyczka w Main Menu
i bardzo bym chciał ją posłuchać oddzielnie np w Winampie

Edycja Rewolucyjna (czyli taka kolekcjonerka) - tam masz płytkę z soundtrackiem dołączoną. Słucham jej na okrągło ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2008 o 08:23, Jager0084 napisał:

1. Można grę zainstalować maksymalnie (...)


Thx za info:)

Dla niezdecydowanych takich jak ja - jest już dostępne demo w sieci - 1.9gb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2008 o 12:56, Quatre napisał:

> Pytanko ^^ jak wyciągnąć muzykę z gry? Bo jest taka typowo rosyjska muzyczka w Main
Menu
> i bardzo bym chciał ją posłuchać oddzielnie np w Winampie
Edycja Rewolucyjna (czyli taka kolekcjonerka) - tam masz płytkę z soundtrackiem dołączoną.
Słucham jej na okrągło ^_


No to fajnie... ;p sobie posłuchałem ;p nie będe kupowac kolekcjonerki dla płyty z soundtrackiem ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanko - Kto chętny na weekendowy maraton z kampanią japońców na 2 osoby :P
Bo wcięło mi sejwy a we 2ch raźniej :]
Kontakt - xfire :)
Swoją drogą, co do edycji rew(e)olucyjnej - płytki dodatkowe są bezpośrednio z Premier Edition amerykańskiej, nawet bezwstydnie jest tam taki napis :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2008 o 08:23, Jager0084 napisał:

1. Można grę zainstalować maksymalnie na pięciu różnych komputerach. Czyli na swoim kompie
można to instalować bez końca.
2. Nadchodzi duży patch, który ma znosić ogranicznie ilości instalacji i ma dodać edytor
map. Ma też bardziej zbalansować rozgrywkę przez sieć. Obecnie Cesarstwo nie posiada
specjalnie dobrej obrony przeciwlotniczej



Wielkie dzięki za info :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapoznałem się dzisiaj z demkiem RA3. Choć dwie misje to może niewiele, to muszę przyznać, że dobrze się bawiłem. Może i demko nie chodziło jak torpeda, ale byłem zdziwiony, że na moim leciwym sprzęcie gra spokojnie ciągnie na low, co raczej przy wielu dzisiejszych tytułach nie mogłoby mieć miejsca. Teraz wiem, że nie omieszkam się zaopatrzyć w nowego Redzia gdy jego cena będzie nieco przystępniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2008 o 12:38, Numenpl napisał:

sorry za double posta ale czy ktoś to czytał??
http://kotaku.com/5070957/backtalk-in-eas-forums-get-banned-from-your-games
Chyba bardziej sobie strzelić samobója nie można(mam na myśli EA) !!XD

Najbezpieczniej olać ich forum, wtedy nie będą mieli podstaw do banowania ^_^ Z drugiej strony działanie EA jest całkiem sensowne - ci, którzy zachowują się na forum na poziomie, śpią spokojnie. A jak zbanują kilku przychlastów, to nikt za nimi płakał nie będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm mam dość dziwny problem,mianowicie zassałem demo,i po odpaleniu jakiejkolwiek misji działa dość płynnie lecz jakbym ciągle miał bullet time.Jednostki poruszają się nienaturalnie wolno.Wie ktoś jak temu zapobiec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2008 o 23:02, Xsaw napisał:

Hmm mam dość dziwny problem,mianowicie zassałem demo,i po odpaleniu jakiejkolwiek misji
działa dość płynnie lecz jakbym ciągle miał bullet time.Jednostki poruszają się nienaturalnie
wolno.Wie ktoś jak temu zapobiec?


Trochę głupio odpowiadać na swój post ale już znalazłem sposób żeby działało normalnie wystarczyło zmniejszyć rozdzielczość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2008 o 21:03, Quatre napisał:

Z drugiej strony działanie EA jest całkiem sensowne - ci, którzy zachowują się na forum na poziomie,
śpią spokojnie. A jak zbanują kilku przychlastów, to nikt za nimi płakał nie będzie :)

Ironia? Pomijam już fakt, że nie masz możliwości skrytykowania czegokoliwk bez ryzyka narażenia się na "ekskomunikę"... A nawet przy potencjalnie uzasadnionych przypadkach - nie wyciąga się rusznicy na komara... Jak przekroczysz dozwoloną prędkość to dostajesz punkty karne i mandat a nie tracisz samochód...;] EA w swej boskiej doskonałości chyba posuwa się nieco za daleko - ceny, agresywne zabezpieczenia, groźby total banów... <brawo>

Może mi ktoś powiedzieć jak wygląda sytuacja na multi w RA3? Dużo osób w to gra? Oraz czy w potyczkach z SI jest możliwość wybrania profilu dla kompa tak jak w Tiberium Wars (agresywny, goniec, walec etc.)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2008 o 19:08, ChrisBgnr napisał:

Ironia? Pomijam już fakt, że nie masz możliwości skrytykowania czegokoliwk bez ryzyka
narażenia się na "ekskomunikę"...

Krytykować można, za to bana się nie dostaje. Ale nawet po forum Gram.pl widać, że niektórzy forumowicze grubo przesadzają, chociażby w kwestii kultury osobistej (dokładniej jej braku). Zaraz powiesz, że zapłaciłeś, więc masz prawo grać, nawet przeklinając i wyzywając od najgorszych. Ale podczas gry w MP niezbyt fajnie bym się poczuł, gdyby ktoś zaczął mnie lżyć :/

Dnia 02.12.2008 o 19:08, ChrisBgnr napisał:

Jak przekroczysz dozwoloną prędkość to dostajesz punkty karne i mandat a nie tracisz samochód...;]

Racja, dlatego za drobne przewinienia na forum bana raczej nie ma. Jedynie za grubsze naruszenia zasad. Wracając do Twojego przykładu czterokołowego: za przekroczenie prędkości dostaje się mandat plus punkty i to jest ok. Ale jak uzbierasz ich wystarczająco dużo, to masz bana na jazdę samochodem, tak też jest w przypadku EA. Bo gry nikt CI nie odbiera, nie możesz po prostu "wyjeżdżać na drogi publiczne" ^_^ A swoją drogą - za taką na przykład jazdę po pijaku powinni od razu samochód zabierać!

Dnia 02.12.2008 o 19:08, ChrisBgnr napisał:

EA w swej boskiej doskonałości chyba
posuwa się nieco za daleko - ceny, agresywne zabezpieczenia, groźby total banów... <brawo>

Rzeszom klientów chyba to zbytnio nie przeszkadza, nieprawdaż? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2008 o 19:58, Quatre napisał:

Krytykować można, za to bana się nie dostaje. (...)

Sprawa jest dosyć poważniejsza i raczej nie na ten temat, więc by nie ciągnąc offtopu przemilczę...

Dnia 02.12.2008 o 19:58, Quatre napisał:

> EA w swej boskiej doskonałości chyba
> posuwa się nieco za daleko - ceny, agresywne zabezpieczenia, groźby total banów...
<brawo>
Rzeszom klientów chyba to zbytnio nie przeszkadza, nieprawdaż? :D

Gdyby nie przeszkadzało, Spore nie byłoby najbardziej piraconą grą w historii rozrywki elektronicznej;] Bynajmniej nie ze względów na genialność tytułu lub jej brak... Ale troszkę masz racji i to jest przerażające - ludziom to chyba wszystko wisi... Sad but true... Pytanie czy wisi dlatego, że i tak ukradną czy dlatego, że wybulenie lekką rączką 100-140zł to żaden wydatek?
end of offtop;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2008 o 20:48, ChrisBgnr napisał:

Pytanie czy wisi dlatego, że i tak ukradną czy dlatego, że wybulenie lekką rączką
100-140zł to żaden wydatek?
end of offtop;]

Nie, po prostu w przypadku dobrego produktu można czasem przymknąć oko na pewne niedogodności z nim związane, bo ogólny bilans korzyści i strat wychodzi na plus :) Ostatnio kupiłem RA3 w wersji kolekcjonerskiej i jestem bardzo zadowolony z zakupu. Żaden DRM mi nie przeszkadza (nawet nie zauważyłem, że takowy jest), nikt mi nic nie banuje, cena może trochę zbyt wysoka, ale dostałem świetny soundtrack na płytce i fajny plakacik z panienkami :D I mi tam lata, że EA ma jakieś chore praktyki biznesowe czy inksze, jestem zadowolony z zakupu i basta :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chyba nawjważniejsza zmiana w patchu 1.05

· Added DRM Deauthorization into both the launcher and Options menu in-game. Clicking the "Deauthorize" button will deauthorize the computer from playing Red Alert 3, allowing players to run the game on a different computer. Restarting the game on the original computer will reauthorize Red Alert 3 on that machine.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować