Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin - Materiał Tygodnia

34 postów w tym temacie

Przyjemny kawalek, ale...
-za krotki
-do bagien to tak srednio pasuje imo
-moze faktycznie wiecej chorkow?
---
No i konczcie ta gre juz, bo naprawde sie okaza zacofana jak juz wyjdzie :D
A pocztowka - nadal nie dotarla do mnie. Moja dziewczyna juz dostala, ale troche pomieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do bagien ten kawalek faktycznie nie pasuje.
On pasuje do jakiegos filmiku, gdzie maszeruja jakies duze oddzialy, albo po jakiejs fortecy, np. do ktorej Wiedzmin sie dostal, w fortecy panuje ogolne zamieszanie, wojska sie mobilizuja, co chwile widac biegajacych zolniezy. Wiedzmin albo z nimi walczy, albo jest po ich stronie. Wazne, by dzialo sie cos duzego.
To nie muzyka dla bagien z jednym wrogiem. To muzyka armii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2006 o 17:44, Keii napisał:

Informacje o solidnych postępach w pracach nad grą, którą "robi się" od kilku lat

W dzisiejszych czasach wszystkie gry tworzone są kilka lat. A przez pewien czas projekt był zawieszony, więc nie ma się co dziwić. Ale teraz tworzenie gry zbliża się ku finałowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Całkiem, całkiem! Tylko właśnie: ja słyszałem chór przez mały uryweczek muzy. Więcej tego stuffu i będzie git!
I PODAJCIE WYMAGANIA i datę premiery;) bo muszę wiedzieć czy mam kompa już wymieniać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgodze się z przedmówcami. Bagna nie pasują. Ale muza dość fajna.

Swoją drogą to ciekawe jest ile % pozostało do zakończenia tworzenia gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niech ta gra wyjdzie w tym roku... ;(
a imo to pasuje do lochow, gdzie z wszystkich stron napieraja jakies ghoule czy inne potworzyska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak dajcie grę wreszcie. Oby okazała się tek dobra jak twierdzi ekipa CDPRed. Ludziska zmieńcie listonoszy. Moja kartka przyszła gładziutka, nawet rożek nie zagięty żaden. Fajna jest, ale przyszła grubo po świętach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

posłuchajcie muzyki z obozu sekty w Gothic 1... to jest bagienny klimat, a nie takie nawalanie w bębny jak przy ataku trollowego kamikadze na rowerze ;P

Jeśli muzyka nie będzie pasować do klimatu lokacji to cała gra może być zepsuta... To jak dzwoneczki i cymbałki w jakiejś piekielnej, wulkanicznej lokacji z demonami :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować