Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Red Alert 3 w produkcji!

49 postów w tym temacie

Galadin-> Mylisz się magia tytułu zadziała wystarczy że w pierwszym trailer bedzie miał Hell March albo Grinder w podkładzie a zamówienia się posypią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem we wszystkie części Red Alert ale było to już bardzo dawno temu, dla mnie najlepsza była druga część
Słyszałem już wcześniej zapowiedzi RA3 ale myślałem że to tylko takie pogłoski i że na pewno nie będzie trzeciej części a tu takie zaskoczenie ;)
Może jak wyjdzie to kupie, byle była lepsza od dwójki i miała jakąś sensowną fabułę - mam nadzie że nie będzie powtórki z poprzednich części czyli sowieci atakują po raz trzeci i tyle, jakby teraz tak zrobili to byśmy mieli odgrzewany Red Alert 2 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2008 o 12:09, Galadin napisał:

Nie przesadzajmy z tym StarCraftem. SC przetrwał jedynie dzięki kasie, dzięki Azjatom.
Poza tym teraz ciężko się wbić w rynek strategii, jest sporo ciekawych zapowiedzi. Przy
takim EndWar czy CoH StarCraft 2 wydaje się być jakąś niedoróbką. Nawet taki RA3 będzie
miał chyba problem z osiągnięciem sukcesu swoich poprzedników.


Może nie tyle niedoróbką bo kampania zapowiada się świetnie i z pewnością lepiej niż w COH. Głównie chodzi o to ,że gameplay będzie raczej klasyczny ale wyboru nie mają bo by ich poćwiartowano żywcem w Seulu i nie tylko. Z drugiej strony tego ludzie spodziewają się po kontynuacji. W końcu jak by były jednostki w oddziałach i przejmowanie punktów zamiast wydobywania minerałów i gazu to już nie był by Starcraft.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie nie pozostaje nic innego jak zaprosić wszystkich fanów Red Alert, na prezentacje materiałów o Red Alert 3 na antenie HSTV.PL o godzinie 17.30 :). Program poprowadzą Martin Killer wraz z Duchem, jednym z założycielów stacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm... Pamiętam jak RA znalazłem w wieży cd xD i grywałem jako sześciolatek do 3 nad ranem :D 2 też była niczego sobie ;] A jak RA3 będzie na enginie C&C3 to będzie pełen odjazd (wyobraźcie sobie tych dopracowanych, radzieckich soldatów ^_^) p0zdr0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nic, pożyjemy zobaczymy. Ja póki co, chciałbym zobaczyć chociaż parę screenów i dostać nieco konkretnych informacji, bo samym faktem że tworzą, to się nie nacieszę. Szczególnie, że mam złe przeczucia (jak zawsze jak jacyś goście biorą się za reanimacje moich ulubionych tytułów)
Tak czy inaczej, przeszedłem każdego C&C, więc i nowemu Red Alertowi nie popuszczę. Co to, to nie xD

Wymagania - ktoś poruszył tę kwestię - imgo pewnie robią na silniku C&C3 więc można spodziewać się zbliżonych wymagań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To było do przewidzenia ;) Po nowym enginie C&C ukazywał sie red Alert :) Na 3 czekałem od kilku lat ;) Niech napiszą jeszce, żę Bullfrog został reaktywowany i w produkcji jest Dungeon Keeper 3 to będą 2 tytuły obowiązkowe;)
Red Alert to obowiązkowa pozycja dla każdego stratega ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny powód, żeby zainwestować w nowe pudło. Mam nadzieję, że znów pojawi się Yuri(Udo Kier rulez!)!

FOR MOTHER RUSSIA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właściwie to silnki chyba SARGE(to jego nazwa kodowa) jest ten sam od Generals, przez LOTR: Battle for Middle-Earth, kończąć na C&C3. Więc jeśli robią na tym samym to możemy się spodziewać tylko troche lepszej grafiki niż w C&C. Tylko ja nadal nie wiem co z tą grą na silniku CryEngine w świecie C&C która była zapowiadana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nazwa silnika od generals to SAGE - strategy action game engine. SARGE brzmiałoby lepiej (mogliby za R wstawić realtime i też by pasowało). Co do tego CryEngine to były jakieś plotki może Tiberium na nim chodzi ale nie udało mi sie nic znaleźć na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować