Zaloguj się, aby obserwować  
Polish_RADA

Harry Potter, a może ktoś inny? Twój bohater\bohaterka.

51 postów w tym temacie

Moi ulubieńcy:::::::
kp. Jack Sparrow & kpt. Hektor Barbossa - nie trzeba przedstawiac
Harry Potter & Barry Trotter - pierwszy jak wyźej , drugi to jego zła strona(ale śmieszna)
Eragon - dziedzictwo
Legolas, Gimli i Aragorn - Władca Pierścieni
Maślana, Anusiak i oczywiście CZESIO - Włatcy móch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Loki - Lionel Smith - Kłamca, wszystkie 3 imiona/pseuda należą do niego, choć najpowszechniejsze jest Loki. Z obydwu części książki "Kłamca" i "Kłamca 2: Bóg Marnotrawny". Podziwiam jego podejście do życia i sarkazm.

Harry Potter - niby takie dziecięce a i tak wszystkie książki przeczytałem i się zżyłem. Każdą część minimum trzy razy, trzeba jakoś na 7 część czekać ;>

Luis Barnavelt -> Coś jak HP, choć tutaj przygody są bardziej miejscowe. Wg mnie bardzo fajna książka.

Eryk -> Z Księgi Gwiazd. Też coś jak i HP, i LB, bardzo fajna. Dwa światy, młody czarodziej który się rozprawia ze złą magią, posiada specjalne zdolności. Wszystko teraz na HP robią ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WIEDŹMIN - cała saga pzrecyztana 2 razy,
bohater książkowy- mój idol,
filmowy - pzremilczę to , a
wiedxmin z gry - zobaczymy... zamówienie złożone pieniądze odłożone

HARRY POTTER - od małego czytam i będę czytał nadal, każda część 4 razy przeczytana i ciągle odświeżam sobie, żeby kojarzyć wszystkie wątki w ostatnim 7 tomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moi bohaterowie:

Luelle - z "Córki Czarownic" - przeczytałam jakieś 5 lub 6 razy (nie pamiętam dokładnie) :PP

Harry Potter, Hermiona Grenger i Ron Weasley - oczywiście ich nie trzeba przedstawiać :)

Aslan, Piotr, Zuzanna, Edmund i Łucja - "Opowieści z Narnii" - jeśli ktoś tego nie czytał to nich żałuje, bo film nie do końca oddaje klimat książki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Natomiast moi idole to:

Roland Deschain z Gilead - "Mroczna Wieża" S. Kinga

Oczywiście Geralt z Rivii (razem z drużyną - Ciri, Jaskier, Yennefer, Regis, Angouleme, Yarpen....) - A. Sapkowski

Bardziej od Pottera polubiłem Dumbledor''a ;p Troche szkoda mi było jak umarł...

No i jest jeszcze Richard B. Riddick z filmów Pitch Black, oraz Chronicles of the Riddick (i z tejże gry)

Jest ich jeszcze paru, ale nie chce mi sie wypisywac ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować