Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

LotRO - księga 12 już jutro

25 postów w tym temacie

Az mnie dziwi ,ze do tej pory nie powstala zadna powazna polska strona o LOTR online. Polskie Lotro wiki stoi w miejscu od kilku miesiecy pozatym same fora... Mysle nad powrotem do tej gry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy autor jest fanem pana Łozińskiego chociaż nawet w jego słynnym tłumaczeniu to było Braterstwo Pierścienia o ile mnie pamięć nie myli, w każdym razie chyba większość się ze mną zgodzi, że najlepiej brzmi wersja "Drużyna" a nie Orszak :P Co do samego Book12, trochę szkoda, że całkiem niedawno moja subskrypcja wygasła, więc nie będę mogł zobaczyć swojej postaci w nowych włosach >:[! (nota bene w newsie nie ma słowa o możliwości zmiany wyglądu). W każdym razie zapowiada się naprawdę ciekawie, chociaż wątpie by samo Book12 starczyło, żeby zapobiec wszechogarniającej nudzie towarzyszącej LotRO po krótkim czasie gry, zwłaszcza, że na horyzoncie jest AoC i WH:O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te nowe meble, to mi się z Simsami skojarzyło :). Ale do rzeczy: myślę, że to przyjazny pakiet poprawek. Widać przez niego też, że Turbine Entertainment dba o użytkowników The Lord of the Rings Online: Shadows of Angmar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, jutro wchodzi na serwery, ale już dzisiaj można ściągać :)
Co prawda serwery są tak przeciążone, że od 5 godzin nie mogę się dobić do pliku .torrent, a serwerów ftp jeszcze nie udostępnili :(
W każdym razie, jutro bedzie się działo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2008 o 20:41, nekrosje napisał:

nie wiem czy autor jest fanem pana Łozińskiego chociaż nawet w jego słynnym tłumaczeniu
to było Braterstwo Pierścienia o ile mnie pamięć nie myli, w każdym razie chyba większość
się ze mną zgodzi, że najlepiej brzmi wersja "Drużyna" a nie Orszak :P


Zgadzam się, orszak kojarzy mi się z pogrzebem. Przecież Fellowship of the Ring nie jest skomplikowane w tłumaczeniu O.o.
Co do tematu, ja coraz bardziej się zastanawiam nad tą grą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Humm...... Ciekawi mnie to, co będzie w Book 13, bo jak na razie, nader interesująca gra, ale jeszcze rozmyślić za WoWem czy Aoc albo Warmłotka Online..... : o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Troche bez sensu zrobili z tym dostosowywaniem ubioru:/ W pvp ocena przeciwnika po rzeczach jakie nosi odgrywa dużą role, ale w sumie i tak jak narazie pvp w lotro jest słabiutkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podczas dekorowania swojego domu czuję się jak w Simsach... a teraz będzie to wyglądało na The Sims + 50 dodatków ;D
System outfitów może być trochę szkodzący...już sobie wyobrażam, jak wszędzie biega armia klonów w zbrojach wyglądających na Riftowe... chyba, że będzie można wybrać wygląd tylko tej części ubioru, którą się już kiedyś miało?
Odświeżony Angmar - świetnie, bo wizualnie jest to dla mnie najnudniejsza, i najbardziej monotonna lokacja...
100 nowych questów - ok, super, tylko niech one będą bardziej związane z wędrówką Drużyny Pierścienia, niż przyniesienie 20 jabłek Samowi Gamgee ;D

Żywię nadzieję, że po ukończeniu Book 14 nadejdzie czas na pełnoprawne rozszerzenie, dodające kolejną wielką część Śródziemia.
Pozdrawiam i mówię Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od dłuższego czasu zastanawiam się nad zakupem Lord of the Rings Online. Szczerze mówiąc trwa to od czasu obejrzenia pierwszych trailerów i przejrzenia strony lotro - czyli momentu, gdy można było składać zamówienia na preorder tej gry w internecie. Nie mam jednak na tyle dużo czasu, by grać w dwie gry MMO - a World of Warcraft jest od trzech lat tym jedynym. Może zdecyduję się na zakup tej gry tuż przed wyjściem WoW:WotLK tak, by pograć przynajmniej 2-3 miesiące. Po kupieniu dodatku do WoW''a czasu na LotRO już na pewno nie znajdę. A szkoda, bo gra wygląda smakowicie... szczególnie dla tolkienowca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować