Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

World of Warcraft a inne gry MMO

69 postów w tym temacie

Renor Mirshann

World of Warcraft w ciągu nieco ponad trzech lat od swojego debiutu przyciągnął do siebie dziesięć milionów osób - tym osiągnięciem chwalono się już nie raz. Serwis MMOGCHART w najnowszej wersji swojego podsumowania rynku gier online przedstawił, jak ciągle rosnąca, wielka armia Azeroth ma się do oddziałów konkurencji.

Przeczytaj cały tekst "World of Warcraft a inne gry MMO" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, co ludzie widzą w WoW''ie. Ja już od ponad 2 lat gram w Lineage 2 i nie mam ochoty grać w co innego, choć grałem tam przez pół roku w WoW, ale L2 FTW! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kłamliwe zestawienie.. brakuje co najmniej dwóch tytułów w tym jeden ma więcej graczy niż WoW;/ pewnie dostali w łapę i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, nie pytam gdzie jest GW... pytam czemu robia takie wybiorcze zestawienie... gra MMO to gra MMO, dlaczego rozrozniac je na z abonementem czy bez? Tak znaczy marketingowo to ja wiem po co :), ideologicznie tego nie chwytam... bo przeciez liczy sie w koncowym etapie ilosc aktywnych kont, a nie to czy za to konto ktos placi w miesiacu czy nie... to jest wyznacznikiem wielkosc danego MMO... ale rozumie, ze wlasnie na takim zestawieniu jaki panowie z Blizzarda wybrali ich dzielo przypomina bardziej Pacmana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kafar, skoro wiesz wszystko o tym sondażu to bądź taki miły i konsekwentnie podaj te dwa tytuły rządzące rynkiem MMO. (może chodzi o darmowe a nie o płatne, ale to by znaczyło że nie czytasz newsa) (albo doliczasz piraty, a wtedy WoWowi tez znacznie zwiększa się liczba grających). Najgorsze (najłatwiejsze dla ciebie i najprymitywniejsze) jest rzucanie bezimiennych i bezpodstawnych oskarżeń tylko dlatego, że twoja ulubiona gra nie znalazła się w rankingu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, czy Wy naprawdę jesteście analfabetami? Spójrzcie na screen. Co tam jest napisane? Subscriptions prawda? Boże :/ Chodzi o płatne gry a nie darmowe. GW nie jest płatną grą (btw. to przecież nawet nie jest mmo!), tak samo jak Silkroad.

Kafar zdradź mi proszę, które to gry, gdzie jest więcej graczy niż w WoW. Oczywiście mówimy o płatnych grach, bo w darmowych to wiesz, może być i 100.000.000 kont a aktywnych graczy 3!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co płatne? Co to za różnica? 50 pln na miesiac to nie dużo, raptem 5 paczek fajek.
Rozróżnianie gier MMO na płatne i bezpłatne przy takich zestawieniach to bezsens.
dobrze Blizz aby tak dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A gdzie ArchLord ??? Skoro w Tibie gra 200tys ludzi wg Tibii.com i jest to 0,8 % całości graczy gier MMO to gra, którą wymieniłem powinna mieć z 2-3 %...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja i tak nie wierze takim zestawieniom. Poza tym niby po co wogóle takie zestawienia są publikowane? By pokazać, że WoW jest najlepszy? Magia statystyk i wszelkiego rodzaju pseudonaukowych "badań" doprowadza do tego, że ludzie zamiast sami zobaczyć co im się podoba to lecą jak w owczym pędzie za cyferkami i procentami - byle więcej, byle więcej :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam, to ArchLord zrobił się darmowy, co nie? ;)

Ogólnie to takich wyników można się było spodziewać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwny ten ranking... dałbym głowę, że EQ 2 ma więcej niż 1.2%...
Swoją drogą, miałem styczność już nie raz z WoW i jak dla mnie Lineage 2 jest sporo lepszy.

BTw: Monopol WoW? Dobrze to czy źle? A może pojawi się coś (kiedyś...), co odbierze temu mmo panowanie? W końcu wszystko się musi kiedyś znudzić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WoW nie jest najlepszy , jest tylko i wylacznie popularny ;] .Popularnosc nie idzie w parze z zajebistoscia dosc czesto ;] .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować