Zaloguj się, aby obserwować  
00fanti00

Rush for the Bomb

8 postów w tym temacie

Dnia 14.02.2008 o 10:36, 00fanti00 napisał:

Cześć!!!!! Poszukuje gry na PC Rush for the Bomb.Wersja PL .Czy mogę liczyć najakąś pomoc.


Hmm... A jakiej pomocy oczekujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2008 o 10:43, dmn2 napisał:

> Cześć!!!!! Poszukuje gry na PC Rush for the Bomb.Wersja PL .Czy mogę liczyć najakąś
pomoc.

Hmm... A jakiej pomocy oczekujesz?

Gdzie mogę tą grę kupić.Co się dowiedziałem to to że wyszła wraz z pierwszą częścią w złotej edycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Poszukuje gry na PC Rush for the Bomb.Wersja PL .Czy mogę liczyć najakąś pomoc.

Niestety jak na razie ta gra nie ukazała się w naszym kraju. Podstawkę wydał Nicolas Games, ale o dodatku ani widu ani słychu:/ Sam jestem zawiedziony tym faktem, bo Rush for Berlin kupiłem a gra mi się podobała znacznie bardziej niż seria Codename Panzers. Trochę dziwne to postępowanie dystrybutora, że wydał podstawkę a o dodatek już się nie postarał. Sytuacja tym gorsza, że Rush for the Bomb w ogóle nikt nie wydał w naszym kraju. Wygląda na to, że o grę będziemy musieli się postarać o nią w jakimś sklepie internetowym, który nam ją sprowadzi.
Myślę też że na przyszłość o tym lepiej pisać w tym wątku:

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=9730&u=19

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2008 o 15:58, dave03 napisał:

>Poszukuje gry na PC Rush for the Bomb.Wersja PL .Czy mogę liczyć najakąś pomoc.

Niestety jak na razie ta gra nie ukazała się w naszym kraju. Podstawkę wydał Nicolas
Games, ale o dodatku ani widu ani słychu:/ Sam jestem zawiedziony tym faktem, bo Rush
for Berlin kupiłem a gra mi się podobała znacznie bardziej niż seria Codename Panzers.
Trochę dziwne to postępowanie dystrybutora, że wydał podstawkę a o dodatek już się nie
postarał. Sytuacja tym gorsza, że Rush for the Bomb w ogóle nikt nie wydał w naszym kraju.
Wygląda na to, że o grę będziemy musieli się postarać o nią w jakimś sklepie internetowym,
który nam ją sprowadzi.
Myślę też że na przyszłość o tym lepiej pisać w tym wątku:

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=9730&u=19

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2008 o 20:54, 00fanti00 napisał:

Jest dostempny za 99,90 zibla.


Ale gdzie tą grę widziałeś za ta sumę? I jest to wersja Gold? A tak w ogóle to słyszałem, że ten dodatek jest samodzielny więc jeśli ktoś ma podstawkę w wersji PL to można być pewnym, że nie będzie problemu z instalacją i uruchomieniem Rush for the Bomb w wersji angielskiej. Mogliby tą grę dać na jakimś coverku w piśmie skoro żaden dystrybutor nie pali się żeby to u nas wydać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować