Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Plany Atari na przyszły rok znane

34 postów w tym temacie

pepsi

Alone in the Dark i nowy dodatek do Neverwinter Nights 2 to dwa najgłośniejsze tytuły, które w nadchodzącym roku fiskalnym wyda firma Atari. Wiedźmin był z kolei jednym z głównych motorów napędowych spółki w trzecim kwartale tego roku fiskalnego.

Przeczytaj cały tekst "Plany Atari na przyszły rok znane" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I dobrze że Wiedźmin podniósł Atari na nogi, to bardzo dobra gra i jak widać bardzo dobrze przyjęła się także na świecie :) Cieszy mnie też fakt wydania kolejnego dodatku do NwN 2, po końcówce pierwszego miałem pewne wątpliwości czy twórcy pokuszą się o stworzenie kolejnego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiedźmin był rzeczywiście świetną grą, ale cieszę się, że będzie kolejny dodatek do NWN2. Najbardziej by mi się spodobało gdyby był w klimacie Hordes of the Underdark (drugi dodatek do pierwszego NWN) bo jak do tej pory żadna kampania z pierwszej i drugiej części Neverwinter Nights 2 nie była dla mnie bardziej wciągająca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro mowa o planach Atari... Dlaczego w polsce nie ukazało się My Horse & Me Skoro CDP jest dystrybutorem tego wydawcy na terenie polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że nie będzie już dodatków do Neverwinter Nights 2, a tu proszę, jaka niespodzianka :) Mam jednak nadzieję, że następny add-on będzie trochę dłuższy od Maski Zdrajcy, no i żeby trzymał wysoki poziom fabuły.

Chwila, Hogs of War 2?! W pierwszą częśc się zagrywałem na PSXie, ciekawe czy dwójka dorówna świetnemu poprzednikowi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najciekawiej zapowiada się drugi dodatek do NWN 2 :) Podstawka i dodatek są świetne ;) Oczywiście wszyscy to już wiedzą ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hogs of War 2?!

Boże! To świetna wiadomość, na którą czekałem ponad 8 lat.
To wtedy miałem pierwszy raz zagrać w Hogs of War - świetną, diable grywalną grę z dużym poczuciem humoru i świniami w roli żołnierzy. Niezmiernie cieszy mnie fakt, że Atari postanowiło stworzyć sequel. Przyszly rok zapowiada się dla Atari wyśmienicie, czekam na nowego Alone in The Dark oraz Hogs of War 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2008 o 12:17, Shadow SSJ Warrior napisał:

Skoro mowa o planach Atari... Dlaczego w polsce nie ukazało się My Horse & Me Skoro CDP
jest dystrybutorem tego wydawcy na terenie polski.


Pewnie uważają tę grę za jakiegoś średniaka, i niechce im się sprzedawać takich gierek, :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się, że Atari nie olewa komputerów jak niektórzy. Do tego powstała z wielkiego dołka, które miejsce miało parę lat temu i przez to wyszło kilka spartaczonych gier z niezłym potencjałem (np. Driv3r).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiedźmin Wiedźminem, ale ja czekam na Hogs of War 2, ile się w to grało na PSXie, szczególnie multi z kumplami. Oby gra była dobra, grafika może być nawet średnia, ważne, że gameplay będzie chociaż w 75% dobry tak jak w pierwowzorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować