Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin - wielki sukces na świecie!

158 postów w tym temacie

Cyt.: "Adam Kiciński ujawnił też... a na późną wiosnę szykujemy również sporą niespodziankę, o której poinformujemy na naszej konferencji prasowej już niedługo, bo 18 lutego!"

Czy to ma być potwierdzenie info. z marcowego "Clicka" - cyt.: "Jeszcze przed wakacjami będziemy mieli okazję przeżyć nowe przygody Białego Wilka, Geralta z Rivii" (str. 26)?:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2008 o 22:01, strajker napisał:

Cyt.: "Adam Kiciński ujawnił też... a na późną wiosnę szykujemy również sporą niespodziankę,
o której poinformujemy na naszej konferencji prasowej już niedługo, bo 18 lutego!"

Czy to ma być potwierdzenie info. z marcowego "Clicka" - cyt.: "Jeszcze przed wakacjami
będziemy mieli okazję przeżyć nowe przygody Białego Wilka, Geralta z Rivii" (str. 26)?:))


Pewnie szykuje sie dodatek jak podejrzewam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja bym chciał żeby studio nie odcinało kuponów od tytułu, tylko wydało coś nowego. Marzy mi się polski odpowiednik Battlefielda / Enemy Territory. Może wespół z PCF? Niemniej napawa to dumą - gratulacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje, to raz. Dwa, jestem zaintrygowany zapowiedzianą niespodzianką. co do samych wyników to trzeba na to spojrzeć szerzej, Wiedźmin od początku nie miał być grą dla każdego. podjęto spore ryzyko, nieznane nikomu studio, oparte na prozie autora nie znanego prawie nigdzie poza naszym zakątkiem świata, typ gry (niestety nie wszyscy lubią cRPG), i na końcu sama gra, koncepcja, wykonanie, specyfika. tym większe uznanie należy się CDPR. pzdr !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2008 o 00:01, Uspatente napisał:

A ja bym chciał żeby studio nie odcinało kuponów od tytułu, tylko wydało coś nowego.
Marzy mi się polski odpowiednik Battlefielda / Enemy Territory. Może wespół z PCF? Niemniej
napawa to dumą - gratulacje!

Towarzyszu czytajcie uważnie :-) Przecież oni tam piszą że będą się głównie cRPGami zajmować więc na strzelankę pokroju BT albo ET raczej nie ma co liczyć
Jeśli zaś chodzi o sprzedaż to moje najszczersze gratulacje dla CDP RED odwaliliście kawał świetnej roboty ale jak już parę osób wspominało nie ważcie mi się spoczywać na laurach my chcemy WIĘCEJ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zauważyliście na ich stronie w dziale carrer są 2 ciekawe pozycje
Producer (XBOX 360)
Programmer (XBOX 360)
w sumie konwersja to dobre posunięcie styl rozgrywki zwłaszcza przy kamerze nad ramieniem jest taki lekko konsolowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2008 o 07:14, Janol napisał:

zauważyliście na ich stronie w dziale carrer są 2 ciekawe pozycje
Producer (XBOX 360)
Programmer (XBOX 360)
w sumie konwersja to dobre posunięcie styl rozgrywki zwłaszcza przy kamerze nad ramieniem
jest taki lekko konsolowy


Gdzieś zdaje się było mówione, że takie osoby poszukiwane są na rzecz przyszłych, innych niż Wiedźmin projektów.

Nie mniej gratulacje dla twórców :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

600 tysięcy w trzy miechy? No, no to bardzo dużo, zwłaszcza, że to polska produkcja :)) Jestem pewny, że sprzedaż gry przekroczy zakładany milion i to spoooro :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2008 o 00:01, Uspatente napisał:

A ja bym chciał żeby studio nie odcinało kuponów od tytułu, tylko wydało coś nowego.
Marzy mi się polski odpowiednik Battlefielda / Enemy Territory. Może wespół z PCF? Niemniej
napawa to dumą - gratulacje!


Dopiero wydali jeden tutul - trudno tu mowic o odcinaniu kuponow jak w przypadku EA i ich simsami i fifami.
Zreszta jesli dobrze im erpeg wyszedl to po co teraz maja ruszac w kierunku strzelanek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. CDP RED zresztą nie ma możliwości finansowych i produkcyjnych takich jak EA, aby rozpocząć produkcję wielu tytułów jednocześnie. Niemniej pewien sukces polskiego producenta może cieszyć, chociaż ja akurat do fanów Wiedźmina się nie zaliczam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba ja jestem jedyny bo ta gra mi sie akurat nie podoba.
widziałem filmiki z gry na youtube kolega mi opowiadał o tej grze i mi się wcale nie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować