Zaloguj się, aby obserwować  
Xantus

Battlestar Galactica

616 postów w tym temacie

Dnia 03.06.2009 o 23:02, DevilFish napisał:

I gdzie się podział Bulldog? W końcu był znakomitym pilotem... Za to twórcy też powinni zebrać opieprz :P


Spoiler

Ten stary dziad, który chciał zabić admirała? E tam, taki pilot.

Za dużo problemów z głową, a poważnie niepoważnie to pewnie zginął, w którymś z ataków albo zwyczajnie twórcy o nim zapomnieli. A tej sceny, którą opisujesz wcześniej za nic nie mogę sobie przypomnieć. Że Sharon, ale nie Boomer ani Atena? Hmm... w jakim to w ogóle było odcinku?
Spoiler

A bitw nie było, bo już niespecjalnie było czym walczyć. Stan BSG na koniec sezonu i bez bitew był koszmarny, jedna większa potyczka więcej i Galactica rozpadłaby się po drodze na Ziemię. Jednak też jestem trochę rozczarowany. Kiedyś na youtube krążył fanowski filmik, w którym walczyły obok sobie 3 lub 4 BS, to dopiero byłby opad szczęki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dlatego liczę na zobaczenie w Caprica (Frak! Gdziekolwiek!) pierwszej wojny, która była "dosyć wyrównana" i można by było spodziewać się większych batalii. Jak sobie przypomnę jeden z Razor Flashbacks z bitwą... eh, szkoda gadać. Pamiętacie to?
http://www.youtube.com/watch?v=trNW6zEG3FE&feature=PlayList&p=8D1D6830A160D46F&index=0&playnext=1
Właśnie czegoś takiego brakowało.

Spoiler

Ale faktycznie, Galactica dostała porządnie przez te wcześniejsze 3 sezony i podejrzewam, że był to pierwszy w historii Battlestar, który wykonał skok atmosferyczny (chylę czoła przed pomysłowością!)

. W uniwersum 12 Kolonii wciąż tkwi olbrzymi potencjał do wykorzystania. Wiem, że to zakrawa o maniactwo, ale wciąż za mało niuków :D

Co do sceny z Sharon to w 8 i 9 minucie "The Hub".
I wracając do Bulldoga to faktycznie autorzy o nim zapomnieli, gdzieś o tym kiedyś czytałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy warto oglądać również webisodes, czy po prostu je sobie odpuścić? Nie mam pojęcia, czy dużo wnoszą do fabuły, stąd pytanie. Jak na razie oglądam 1. sezon, ale warto się rozeznać zawczasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2010 o 20:21, hans_olo napisał:

Oglądaj. Szczególnie te z 4 sezonu.

A co z Flashbacks: Razor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2010 o 22:10, tykus napisał:

> Oglądaj. Szczególnie te z 4 sezonu.
A co z Flashbacks: Razor?


To zależy jaką wersje Razor masz, możesz mieć z Flashbackami włączonymi, zorientuj się. Są to wspomnienia różnych bohaterów ściśle powiązane z fabułą Razora. Najlepiej po prostu zdobądź kompletny film a jeśli ci się nie uda to zaraz po skończeniu Razor odpalaj Flashbacks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ile jest serii tego serialu? Czwarta jest ostatnią w ogóle czy jeszcze planowane są kolejne? A może już są kolejne?
Noszę się z zamiarem zakupu na DVD tego serialu, ale widzę, że polski dystrybutor trochę w tyle za resztą świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2010 o 17:49, HumanGhost napisał:

Ile jest serii tego serialu? Czwarta jest ostatnią w ogóle czy jeszcze planowane są kolejne?
A może już są kolejne?


1 miniseria (2 odcinki)
4 normalne sezony
2 miniserie internetowe (odcinki po kilka minut)
2 filmy
Serial został zakończony całkowicie na czwartej serii.

Dnia 07.12.2010 o 17:49, HumanGhost napisał:

Noszę się z zamiarem zakupu na DVD tego serialu, ale widzę, że polski dystrybutor trochę
w tyle za resztą świata.


Polscy dystrybutorzy czegokolwiek zazwyczaj są daleko w tyle za resztą świata niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2010 o 19:27, L33T napisał:

http://www.rebel.pl/product.php/1,1379/14497/Battlestar-Galactica-Gra-planszowa.html
dla fanów :)

@Human:
Mini seria
Sezon 1
Sezon 2
Sezon 3
Razor
Sezon 4
The Plan


Razor spokojnie można obejrzeć między drugim a trzecim sezonem :P
EDIT: Albo trochę pożniej choć pamięć może mi szwankować :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawostka dla fanów BSG, którą dopiero dziś odkryłem - pilot serialu Battlestar Galactica: Blood and Chrome będący prequelem BSG został wypuszczony przez SyFy do sieci http://www.youtube.com/watch?v=pT79x4qM4FE&list=ELqNRe9XfM7so
Niestety na pilocie podobno się kończy i marne są szanse na więcej :(
Czarne czasy dla porządnego kosmicznego sci-fi nastały :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2012 o 22:54, cinus2 napisał:

Czarne czasy dla porządnego kosmicznego sci-fi nastały :/


Prędzej, czy później wróci moda.

Póki co pojawia się coraz więcej space simów, a to już coś. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem po pilocie, a nawet dwóch, i jak do tej pory to jest bardzo dobrze, mocna scena z dzieckiem, seksowna aktorka, zdrada i lasery, cóż więcej można chcieć:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować